Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

7 listopada 2014 r.
20:19
Edytuj ten wpis

Dzielnicowy na wolnym złapał złodzieja

Autor: Zdjęcie autora jsz
31 11 A A

Dzielnicowy z komisariatu w Bełżycach idąc ulicą Kapucyńską w Lublinie natknął się na kobietę, która krzyczała "łapcie złodzieja. Zobaczył mężczyznę, który wbiegł na ulicę pomiędzy jadące samochody.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Natychmiast ruszył za nim i na ul. Narutowicza dogonił złodzieja. Do zdarzenia doszło w środę ok. godz. 12
Złodziej odpychał policjanta nie chcąc oddać łupu. W końcu został obezwładniony. Policjant w cywilu doprowadził sprawcę do miejsca gdzie widział kobietę. Okazało się, że to pracownica jednego ze sklepów kosmetycznych. W reklamówce którą miał przy sobie zatrzymany, były skradzione ze sklepu kosmetyki.
Złodziejem okazał się 25-letni mieszkaniec Lublina. Ponieważ bronił się przed oddaniem łupu usłyszał zarzuty kradzieży rozbójniczej. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat więzienia.
Czytaj więcej o:

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 11 listopada 2014 o 11:07
Kolego juz na belzyce Nie narzekaj chyba ze jezdzisz w 100% przepisowo to rozumiem ale Nie sadze ze Sam swiecisz przykladem
Avatar
folkatka / 10 listopada 2014 o 10:26

bogu na wolnym to znaczy wolny dzień od pracy Ty pewnie nie pracujesz i nie znasz tego pojęcia  :mellow:

Jakby nie było, jest to sformułowanie  bardzo potoczne,natomiast od dziennikarza oczekiwałabym posługiwania sie językiem literackim.Niestety, zauważam, ze coraz więcej osób piszących w mediach najwyraźniej ma problemy z rozróżnieniem tych dwóch obszarów.  

Avatar
trol / 10 listopada 2014 o 10:20

eldoka na wolno ?

Avatar
Inge / 9 listopada 2014 o 22:23

Szau!

Wykonywał swoje obowiązki i trzeba dać o nim artykuł.

To nie był jego obowiązek, miał wolne, więc jego obowiązki były takie same jak wszystkich innych przypadkowych przechodniów, którzy znaleźli się w tym miejscu o tej porze. Nikt jednak nie zareagował, tylko on - więc należy mu się pochwała za obywatelską postawę.

Avatar
a / 9 listopada 2014 o 19:33
Ja panom policjantom z Belzyc proponuje dawać przykład prawidłowej jazdy i stosowania się do znaków gdzie przed borzechowem na remontowanej drodze za znakiem zakazu wyprzedzania i ograniczeniu do 40 wyprzedzają samochody i jadą 120 oczywiście bez kogutow. Aż chce się przestrzegać prawa i przepisów patrząc na takie wyczyny. Co wolno wojewodzie...
Avatar
re re / 9 listopada 2014 o 17:02

bogu na wolnym to znaczy wolny dzień od pracy Ty pewnie nie pracujesz i nie znasz tego pojęcia  :mellow:

Avatar
beka z niebieskich / 9 listopada 2014 o 16:55

Szau!

Wykonywał swoje obowiązki i trzeba dać o nim artykuł.

Czekam na coś o światłach drogowych podziękujmy im, że zmieniają kolory !

P.S

Panom niebieskim polecam zająć się menelstwem w Bełżyc.

Chleją koło komisariatu,żygają i śpią na przystanku.. W parku to już wg.

Ale zaraz złapmy młodziaków za cokolwiek i wklepmy mandaty za ki chuj.

Oni zapłacą bo mają z czego?

PONAGLAM NIEBIESKICH DO ROBOTY !

ZACZNIJCIE POZBYWAĆ SIĘ MENELNI A PORZĄDNYCH OBYWATELI !

Szau!

Wykonywał swoje obowiązki i trzeba dać o nim artykuł.

Czekam na coś o światłach drogowych podziękujmy im, że zmieniają kolory !

P.S

Panom niebieskim polecam zająć się menelstwem w Bełżyc.

Chleją koło komisariatu,żygają i śpią na przystanku.. W parku to już wg.

Ale zaraz złapmy młodziaków za cokolwiek i wklepmy mandaty za ki chuj.

Oni zapłacą bo mają z czego?

PONAGLAM NIEBIESKICH DO ROBOTY !

ZACZNIJCIE POZBYWAĆ SIĘ MENELNI A PO... rozwiń

Avatar
on free / 8 listopada 2014 o 16:50

" NA WOLNYM " to się kury hoduje . Oczywiście wybiegu !!!!

Avatar
sebek / 8 listopada 2014 o 12:39
Laa dzielnicowy na wolnym zlapal zlodzieja buhahaha poza smiesznym tylulem zrobil cos co do niego nalezalo nic wielkiego ale pan wielki policjant trzeba az w mediach o tym wspomniec mnie nikt tak nie nagradza za moje obowiazki nawet na wolnym heh..
Avatar
bogu / 8 listopada 2014 o 10:54

Co to znaczy ,,dzielnicowy na wolnym,, ?

Avatar
Gość / 11 listopada 2014 o 11:07
Kolego juz na belzyce Nie narzekaj chyba ze jezdzisz w 100% przepisowo to rozumiem ale Nie sadze ze Sam swiecisz przykladem
Avatar
folkatka / 10 listopada 2014 o 10:26

bogu na wolnym to znaczy wolny dzień od pracy Ty pewnie nie pracujesz i nie znasz tego pojęcia  :mellow:

Jakby nie było, jest to sformułowanie  bardzo potoczne,natomiast od dziennikarza oczekiwałabym posługiwania sie językiem literackim.Niestety, zauważam, ze coraz więcej osób piszących w mediach najwyraźniej ma problemy z rozróżnieniem tych dwóch obszarów.  

Avatar
trol / 10 listopada 2014 o 10:20

eldoka na wolno ?

Avatar
Inge / 9 listopada 2014 o 22:23

Szau!

Wykonywał swoje obowiązki i trzeba dać o nim artykuł.

To nie był jego obowiązek, miał wolne, więc jego obowiązki były takie same jak wszystkich innych przypadkowych przechodniów, którzy znaleźli się w tym miejscu o tej porze. Nikt jednak nie zareagował, tylko on - więc należy mu się pochwała za obywatelską postawę.

Avatar
a / 9 listopada 2014 o 19:33
Ja panom policjantom z Belzyc proponuje dawać przykład prawidłowej jazdy i stosowania się do znaków gdzie przed borzechowem na remontowanej drodze za znakiem zakazu wyprzedzania i ograniczeniu do 40 wyprzedzają samochody i jadą 120 oczywiście bez kogutow. Aż chce się przestrzegać prawa i przepisów patrząc na takie wyczyny. Co wolno wojewodzie...
Avatar
re re / 9 listopada 2014 o 17:02

bogu na wolnym to znaczy wolny dzień od pracy Ty pewnie nie pracujesz i nie znasz tego pojęcia  :mellow:

Avatar
beka z niebieskich / 9 listopada 2014 o 16:55

Szau!

Wykonywał swoje obowiązki i trzeba dać o nim artykuł.

Czekam na coś o światłach drogowych podziękujmy im, że zmieniają kolory !

P.S

Panom niebieskim polecam zająć się menelstwem w Bełżyc.

Chleją koło komisariatu,żygają i śpią na przystanku.. W parku to już wg.

Ale zaraz złapmy młodziaków za cokolwiek i wklepmy mandaty za ki chuj.

Oni zapłacą bo mają z czego?

PONAGLAM NIEBIESKICH DO ROBOTY !

ZACZNIJCIE POZBYWAĆ SIĘ MENELNI A PORZĄDNYCH OBYWATELI !

Szau!

Wykonywał swoje obowiązki i trzeba dać o nim artykuł.

Czekam na coś o światłach drogowych podziękujmy im, że zmieniają kolory !

P.S

Panom niebieskim polecam zająć się menelstwem w Bełżyc.

Chleją koło komisariatu,żygają i śpią na przystanku.. W parku to już wg.

Ale zaraz złapmy młodziaków za cokolwiek i wklepmy mandaty za ki chuj.

Oni zapłacą bo mają z czego?

PONAGLAM NIEBIESKICH DO ROBOTY !

ZACZNIJCIE POZBYWAĆ SIĘ MENELNI A PO... rozwiń

Avatar
on free / 8 listopada 2014 o 16:50

" NA WOLNYM " to się kury hoduje . Oczywiście wybiegu !!!!

Avatar
sebek / 8 listopada 2014 o 12:39
Laa dzielnicowy na wolnym zlapal zlodzieja buhahaha poza smiesznym tylulem zrobil cos co do niego nalezalo nic wielkiego ale pan wielki policjant trzeba az w mediach o tym wspomniec mnie nikt tak nie nagradza za moje obowiazki nawet na wolnym heh..
Avatar
bogu / 8 listopada 2014 o 10:54

Co to znaczy ,,dzielnicowy na wolnym,, ?

Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

W jednym gospodarstwie w woj. lubelskim trzeba było zabić 1151 świń. ASF zagraża Europie

W jednym gospodarstwie w woj. lubelskim trzeba było zabić 1151 świń. ASF zagraża Europie 0 0

1151 świń trzeba była zabić tylko w jednym gospodarstwie w Świerżach w gminie Dorohusk. W tym roku w powiecie chełmskim wykryto osiem ognisk afrykańskiego pomoru świń. – To jest już stan klęski, a rząd nie ma pomysłu, co z tym zrobić – alarmował wczoraj w Brukseli marszałek województwa Sławomir Sosnowski.

Boks. Lublin lepszy od Chełma w memoriale Stanisława Zalewskiego

Boks. Lublin lepszy od Chełma w memoriale Stanisława Zalewskiego 0 0

Boks Na lubelskim Moście Kultury rozegrano XV Memoriał Stanisława Zalewskiego

"Zmiana dobra czy dojna?". Ulotki w skrzynkach mieszkańców Białej Podlaskiej
galeria

"Zmiana dobra czy dojna?". Ulotki w skrzynkach mieszkańców Białej Podlaskiej 0 0

Mieszkańcy Białej Podlaskiej w swoich skrzynkach znaleźli ulotki. Jedna z nich to apel Bezpartyjnych od stowarzyszenia Biała Samorządowa. Do drugiej - "Suwerenie, włącz myślenie" przyznają się członkowie bialskiego KOD.

Wypadł z drogi, uderzył w znak i w drzewo. 57-latek nie żyje

Wypadł z drogi, uderzył w znak i w drzewo. 57-latek nie żyje 0 1

Tragiczny wypadek w Ostrowie Lubelskim. Nie żyje 57-latek.

"Manewry miłosne" i "Gurgacz" w Kinie w Bramie
22 czerwca 2018, 21:00

"Manewry miłosne" i "Gurgacz" w Kinie w Bramie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Kino w Bramie przy ul. Królewskiej 3 zaprasza na kolejne weekendowe seanse z polskim filmem. W piątek, 22 czerwca o godz. 21 zobaczymy Manewry miłosne, a w sobotę, 23 czerwca o tej samej porze będzie miała miejsce projekcja filmu Gurgacz. Kapelan Niezłomnych.

Szokujące odkrycie. Dziecko nie żyło od kilku tygodni, w mieszkaniu była matka
film

Szokujące odkrycie. Dziecko nie żyło od kilku tygodni, w mieszkaniu była matka 0 1

W jednym z krośnieńskich mieszkań policjanci znaleźli zwłoki 13-miesięcznej Amelki. Dziecko i jego matka zaginęli kilka tygodni wcześniej. Mimo wielokrotnych próśb ojca dziecka, policja nie weszła do mieszkania.

Tomasovia gra rewanż z Garbarnią Kraków. Jeszcze nie rezygnują z CLJ

Tomasovia gra rewanż z Garbarnią Kraków. Jeszcze nie rezygnują z CLJ 0 0

Dzisiaj o godz. 17 zostanie rozegrany rewanżowy mecz barażowy o awans do Centralnej Ligi Juniorów Starszych. Tomasovia podejmuje Garbarnię Kraków, z którą przegrała pierwszy mecz 1:4

Muzycy Filharmonii Lubelskiej będą strajkować? Chcą przywrócenia kolegi do pracy

Muzycy Filharmonii Lubelskiej będą strajkować? Chcą przywrócenia kolegi do pracy 1 4

Muzycy Filharmonii Lubelskiej grożą strajkiem po zwolnieniu przewodniczącego jednego ze związków zawodowych. Ustępującemu ze stanowiska dyrektorowi dają czas do końca tygodnia na przywrócenie kolegi do pracy. Ale szef instytucji nie zamierza zmieniać decyzji.

Zdolna młodzież TBV Startu Lublin

Zdolna młodzież TBV Startu Lublin 0 2

Koszykówka młodzieżowa MKS Start SA Lublin zajął siódme miejsce w finałach mistrzostw Polski młodzików

Polska - Senegal. Kilkaset osób w strefie kibica w Puławach [zdjęcia]
galeria

Polska - Senegal. Kilkaset osób w strefie kibica w Puławach [zdjęcia] 7 0

Tuż przed godz. 17 na placu F. Chopina w Puławach zrobiło się biało-czerwono. Kibice zgromadzili się w specjalnej strefie, by wspólnie obejrzeć mecz Polska-Senegal. Kolejne wspólne oglądanie już w niedzielę.

Rozbudowę COZL dokończy Budimex

Rozbudowę COZL dokończy Budimex 0 3

Sejmik województwa zgodził się na zwiększenie wydatków na dokończenie rozbudowy i modernizacji Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej – chodzi o ponad 64 mln zł w latach 2018-2019.

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa
film

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa 4 10

Wczoraj na odnawianą część Krakowskiego Przedmieścia przywieziono platany, które dostaną tu stały meldunek.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r.