Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 września 2015 r.
19:16

Karpiński rozlicza się z obietnic: "Dotrzymałem słowa". I zaczyna kampanię

0 110 A A

„Dotrzymałem słowa” – twierdzi poseł Włodzimierz Karpiński. Wczoraj oficjalnie rozpoczął kampanię wyborczą i podsumował mijającą kadencję, kiedy był wiceministrem administracji i cyfryzacji, a następnie szefem resortu skarbu państwa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Nie dopingowały mnie blask fleszy i sitka mikrofonów, ale to, że jedziemy dobrą drogą. Największą satysfakcję dało mi podniesienie jakości życia mieszkańców – przekonuje Karpiński. – Praca w Sejmie i ministerstwie to praca na dwóch etatach, dlatego nie mogłem tak często jak bym chciał spotykać się z wyborcami – tłumaczy.

Na wczorajszej konferencji prasowej podkreślał swój wkład w pozyskanie pieniędzy na budowę dróg S17 i S19 i rozbudowę stref ekonomicznych w Lublinie, Opolu Lubelskim i Kraśniku, dzięki czemu w województwie przybyło 20 tys. miejsc pracy.

Komentarze 110

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 30 września 2015 o 21:09
I po co te nerwy? Karpiński zrobił bardzo dużo dobrego dla Lubelszczyzny. I właśnie taką postawę należy promować. A w swoim niewybrednym komentarzu podsumowywał tych, którzy chcieli odpuścić Polskę Wschodnią. Ale Karpiński nie odpuścił i za to należy mu się szacunek. Brawo Panie Włodzimierzu!
Avatar
lubelak / 30 września 2015 o 15:15

jakie tasmy cwoku? a poza haslem tasmy kumasz w ogole co na nich bylo i o co tam chodzilo? werbalna biegunka cofnela ci sie chyba do mozgu

ano takie ćwoku:

Reakcję prokuratury wywołała też rozmowa Nowak - Rynasiewicz - Karpiński - Gawlik – Kwiatkowski, w której śledczy dopatrują się przecieku informacji o akcjiCBA w Głównym Inspektoracie Transportu Samochodowego.

Jeden z jej uczestników (nie wiadomo kto) stwierdza: „Bartek uprzedził mnie dzień wcześniej, że tam prawdopodobnie będą wchodzić, ale ja mam do tego dość lekki stosunek”. Kim jest Bartek, na razie nie ustalono

— pisze „GW”.

W tej samej rozmowie min. Karpiński narzeka, że państwo utopiło 400 mln zł w spółceLOT, ale nie może pozwolić jej zbankrutować, bo byłoby to „samobójstwo polityczne”. Jak mówi, nie można dopuścić, by „nasze rządy były pod znakiem bankructwa narodowego przewoźnika”

— opisuje gazeta.

p;gazeta.

rozwiń
Avatar
Gość / 25 września 2015 o 23:37

Janusz Palikot o krzyżu w Polsce - zmiana poglądów w ciągu 4 miesięcy ?

https://www.youtube.com/watch?t=44&v=cheNiM7QrhQ

Avatar
Mira / 25 września 2015 o 19:09

Karpiński swoje osiągnięcia w regionie ma i tego odmówić mu absolutnie nie można. Natomiast Palikot jaki jest każdy widzi, a patrzeć przykro najgorsze, że on myśli, że takie działanie pomaga.



 

Avatar
janisza / 20 września 2015 o 23:40
Daj Boże żeby kazdy poseł zrobił tyle co Karpiński. Wtedy Polska byłaby krajem mlekiem płynącym. .
Avatar
matador / 20 września 2015 o 23:35

Daj Boże żeby kazdy poseł zrobił tyle co Karpiński. Wtedy Polska byłaby krajem mlekiem płynącym. .

 

Avatar
Ada / 20 września 2015 o 20:35

oczywiście , że będą wracać bo już wracają. Wystarczy popatrzeć na nasz region, ilu młodych przedsiębiorców, starupów itp. 

I to jest właśnie sposób żeby pomóc naszemu społeczeństwo, dać wędkę czyli możliwości realnego zaistnienia najpierw na  rynku pracy a potem w całym ekosystemie przemysłowym.

Avatar
luutek / 20 września 2015 o 20:20

Jak śmie startować z regionu, dla którego nic, ale to nic nie zrobił i jeszcze z niego drwi????

Zabawny jesteś albo nie mieszkasz w lubelskim i piszesz co ci każą. Przestań całować kaczy kuper i otwórz oczy.

Avatar
Gość / 20 września 2015 o 14:45
Jak śmie startować z regionu, dla którego nic, ale to nic nie zrobił i jeszcze z niego drwi????
Avatar
Gość / 20 września 2015 o 11:43

"h...j z tą polską wschodnią" piosownią i nie mam na myśli PiSowni . Nie czytatyt nie pisaty PiSowski analfabeta. Ale o co ci chodzi analfabeto? :lol:  :lol:  :lol:

Avatar
Gość / 30 września 2015 o 21:09
I po co te nerwy? Karpiński zrobił bardzo dużo dobrego dla Lubelszczyzny. I właśnie taką postawę należy promować. A w swoim niewybrednym komentarzu podsumowywał tych, którzy chcieli odpuścić Polskę Wschodnią. Ale Karpiński nie odpuścił i za to należy mu się szacunek. Brawo Panie Włodzimierzu!
Avatar
lubelak / 30 września 2015 o 15:15

jakie tasmy cwoku? a poza haslem tasmy kumasz w ogole co na nich bylo i o co tam chodzilo? werbalna biegunka cofnela ci sie chyba do mozgu

ano takie ćwoku:

Reakcję prokuratury wywołała też rozmowa Nowak - Rynasiewicz - Karpiński - Gawlik – Kwiatkowski, w której śledczy dopatrują się przecieku informacji o akcjiCBA w Głównym Inspektoracie Transportu Samochodowego.

Jeden z jej uczestników (nie wiadomo kto) stwierdza: „Bartek uprzedził mnie dzień wcześniej, że tam prawdopodobnie będą wchodzić, ale ja mam do tego dość lekki stosunek”. Kim jest Bartek, na razie nie ustalono

— pisze „GW”.

W tej samej rozmowie min. Karpiński narzeka, że państwo utopiło 400 mln zł w spółceLOT, ale nie może pozwolić jej zbankrutować, bo byłoby to „samobójstwo polityczne”. Jak mówi, nie można dopuścić, by „nasze rządy były pod znakiem bankructwa narodowego przewoźnika”

— opisuje gazeta.

p;gazeta.

rozwiń
Avatar
Gość / 25 września 2015 o 23:37

Janusz Palikot o krzyżu w Polsce - zmiana poglądów w ciągu 4 miesięcy ?

https://www.youtube.com/watch?t=44&v=cheNiM7QrhQ

Avatar
Mira / 25 września 2015 o 19:09

Karpiński swoje osiągnięcia w regionie ma i tego odmówić mu absolutnie nie można. Natomiast Palikot jaki jest każdy widzi, a patrzeć przykro najgorsze, że on myśli, że takie działanie pomaga.



 

Avatar
janisza / 20 września 2015 o 23:40
Daj Boże żeby kazdy poseł zrobił tyle co Karpiński. Wtedy Polska byłaby krajem mlekiem płynącym. .
Avatar
matador / 20 września 2015 o 23:35

Daj Boże żeby kazdy poseł zrobił tyle co Karpiński. Wtedy Polska byłaby krajem mlekiem płynącym. .

 

Avatar
Ada / 20 września 2015 o 20:35

oczywiście , że będą wracać bo już wracają. Wystarczy popatrzeć na nasz region, ilu młodych przedsiębiorców, starupów itp. 

I to jest właśnie sposób żeby pomóc naszemu społeczeństwo, dać wędkę czyli możliwości realnego zaistnienia najpierw na  rynku pracy a potem w całym ekosystemie przemysłowym.

Avatar
luutek / 20 września 2015 o 20:20

Jak śmie startować z regionu, dla którego nic, ale to nic nie zrobił i jeszcze z niego drwi????

Zabawny jesteś albo nie mieszkasz w lubelskim i piszesz co ci każą. Przestań całować kaczy kuper i otwórz oczy.

Avatar
Gość / 20 września 2015 o 14:45
Jak śmie startować z regionu, dla którego nic, ale to nic nie zrobił i jeszcze z niego drwi????
Avatar
Gość / 20 września 2015 o 11:43

"h...j z tą polską wschodnią" piosownią i nie mam na myśli PiSowni . Nie czytatyt nie pisaty PiSowski analfabeta. Ale o co ci chodzi analfabeto? :lol:  :lol:  :lol:

Zobacz wszystkie komentarze 110

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 0 2

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 6 3

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 70 16

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 1 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 5 20

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 1

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 12 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 30 43

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 15 3

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki 4 3

Władze podlubelskiej gminy Niemce znalazły sposób na to, by zachęcić mieszkańców do płacenia podatków w ich gminie. Już po raz drugi urzędnicy zorganizowali loterię z nagrodami. Można wygrać telewizor, laptop albo konsolę.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!