Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

7 sierpnia 2014 r.
18:45
Edytuj ten wpis

Kolejni mężczyźni twierdzą, że zostali oszukani w Cocomo. 85 tys. zł strat

Autor: Zdjęcie autora (aa)
180 23 A A

Kolejnych dwóch mężczyzn twierdzi, że zostało oszukanych przez lubelski klub Cocomo. Prokuratora Rejonowa Lublin Północ prowadzi śledztwo w sprawie czterech pokrzywdzonych klientów klubu ze striptizem

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Kluby go-go sieci Cocomo sieci funkcjonują w centrach wielu polskich miast - m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu Gdańsku czy Sopocie. W Lublinie klub mieści się przy deptaku. Na Krakowskim Przedmieściu można spotkać młode dziewczyny z różowymi parasolkami zachęcające do odwiedzin lokalu. Zaczepiają tylko panów. Paniom wejść nie wolno.

Dla niektórych klientów zabawa kończy się rachunkiem opiewającym na dziesiątki tysięcy złotych. Klienci zgłaszają się na policję lub do prokuratury. Jak podaje "Gazeta Wyborcza” w całym kraju jest prowadzonych ponad 50 śledztw w sprawie Cocomo. Na postawienie zarzutów pracownikom klubu zdecydowała się do tej pory tylko prokuratora w Poznaniu. Stało się to po tym jak jeden z klientów zostawił tam blisko milion złotych.

Prokuratura Rejonowa Lublin Północ prowadzi dochodzenie w kierunku oszustwa. - Jest to śledztwo w sprawie, a nie przeciwko komuś. Nikt nie usłyszał zarzutów - informuje Beata Syk-Jankowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

Do śledczych zgłosiło się w sumie czterech mężczyzny, którzy czują się pokrzywdzeni przez klub go-go przy deptaku. Pierwszym z nich jest finansista z Warszawy, który odwiedził Lublin jesienią ubiegłego roku. Z jego karty kredytowej zniknęło ponad 54 tys. zł.

Kolejną z osób, która szuka sprawiedliwości, jest Norweg. Odwiedził lubelski lokal go-go w styczniu br. Stracił 25 tys. zł. Podobnych przypadków jest więcej.

- Mieszkaniec Lublina poszedł do tego klubu w nocy z 14 na 15 marca. Miał przy sobie jedynie 150 złotych. Rano obudził się z dwoma fakturami za usługę konsumpcyjną na łączną kwotę 4 tys. 999 zł - podaje prokurator Syk-Jankowska. - Mężczyzna kwestionuje swój podpis na tych fakturach.

Ostatni z klientów klubu, który zgłosił się do śledczych, to mieszkaniec Lublina. Odwiedził klub go-go w lipcu ub. roku. Miał stracić ponad 1,5 tys. zł. - Mężczyzna posługiwał się kartą bankomatową - dodaje Syk-Jankowska.

Prokuratura prowadzi śledztwo we wszystkich tych sprawach. W sumie czterej klienci mieli stracić ponad 85 tys. zł

- Prokurator polecił przesłuchać kolejnych świadków. Konieczne jest też prześledzenie dokumentacji finansowej firmy - mówi rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Lublinie. - Musimy sprawdzić czy są dowody na to, że pewne rzeczy zostały tym klientom sprzedane.
Czytaj więcej o:

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Anka / 8 sierpnia 2014 o 12:07

Sorry, ale nie żal mi tych facetów. Jak można się tak zeszmacić, żeby pójśc do Cocomo??

Avatar
irena / 8 sierpnia 2014 o 11:57

Udawać herosa ? czy nakarmić spragnione i naoliwić wyschnięte ? czy może tylko trochę fitnesu ?

pomyśl co sam wolisz

Avatar
bles / 8 sierpnia 2014 o 11:51

sprawdzić monitoring

Avatar
EMI / 8 sierpnia 2014 o 11:20

To nie lepiej pójść do"bałaganu" i zapłacić 150 zł za godzinę wiadomo czego, tylko parenaście "patoli" za patrzenie na dupę i cycki ? :)

Avatar
stefan / 8 sierpnia 2014 o 10:24

*Sprawdzić czy nie ksiądz. I co to obchodzi pracodawców ? Wolne to wolne, pracownik nie jest niewolnikiem pracodawcy i zarobione złotówki może wydać jak chce - dać na tacę, dać na głodne dzieci czy najzwyczajniej w świecie przepić. A pracodawcy nic do tego.

To wszystko jedna,wielka ściema, rządząca żydokomuna chce tym przykryć aferę taśmowa,to jak kelnerzy ich w chója zrobili !!

Avatar
Anon / 8 sierpnia 2014 o 10:08

Podać nazwiska tych zboczków co bywają w tym klubie, niech się rodziny dowiedzą na co są wydawane pieniądze przeznaczone na rodzinę. A dzieci chodzą głodne i żony wyposzczone. :D  A i pracodawcy się dowiedzą jakich mają zboczonych pracowników.

*Sprawdzić czy nie ksiądz. I co to obchodzi pracodawców ? Wolne to wolne, pracownik nie jest niewolnikiem pracodawcy i zarobione złotówki może wydać jak chce - dać na tacę, dać na głodne dzieci czy najzwyczajniej w świecie przepić. A pracodawcy nic do tego.

*Sprawdzić czy nie ksiądz. I co to obchodzi pracodawców ? Wolne to wolne, pracownik nie jest niewolnikiem pracodawcy i zarobione złotówki może wydać jak chce - dać na tacę, dać na głodne dzieci czy najzwyczajniej w świecie przepić. A pracodawcy nic do tego.

rozwiń
Avatar
Gość / 8 sierpnia 2014 o 10:01

uwaga !! dodają tam tabletkę gwałtu, oitem klient robi co oni chcą

dlaczego polica nic w tej sprawie nie robi????????????

Avatar
antoni / 8 sierpnia 2014 o 09:49

Jest wiele miejsc z tańcami , dziewczynami i nikt nie słyszy o takich przekrętach. Przecież ta sprawa śmierdzi z daleka, a prokuratorki sobie nic z tego nie robią, mimo, że płacimy im z podatków dobrą kasę. Nasze państwo i jego służby nie funkcjonuje. Tusk to medialny wytwór..

Avatar
ccc / 8 sierpnia 2014 o 09:21

co chwila kobiety podchodzą by im postawić drinka który kosztuje dość drogo.

To nawet nie są drinki.

Hostessy i tancerki raczej nie piją w pracy, bo muszą na trzeźwo i przytomnie naganiać frajerów,

Barmani leją im wtedy do szklanek kolorowe napoje nie mające nic wspólnego z procentami.

Było o tym wielokrotnie mówione w TV w reportażach o "Cocomo".

Avatar
Duży Wacek / 8 sierpnia 2014 o 08:59

mam jedno zasadnicze pytanie,dlaczego czuje się poszkodowany,przecież nikt nie kazał mu iść do tego klubu i udawać herosa

Udawać herosa ? czy nakarmić spragnione i naoliwić wyschnięte ? czy może tylko trochę fitnesu ?

Avatar
Anka / 8 sierpnia 2014 o 12:07

Sorry, ale nie żal mi tych facetów. Jak można się tak zeszmacić, żeby pójśc do Cocomo??

Avatar
irena / 8 sierpnia 2014 o 11:57

Udawać herosa ? czy nakarmić spragnione i naoliwić wyschnięte ? czy może tylko trochę fitnesu ?

pomyśl co sam wolisz

Avatar
bles / 8 sierpnia 2014 o 11:51

sprawdzić monitoring

Avatar
EMI / 8 sierpnia 2014 o 11:20

To nie lepiej pójść do"bałaganu" i zapłacić 150 zł za godzinę wiadomo czego, tylko parenaście "patoli" za patrzenie na dupę i cycki ? :)

Avatar
stefan / 8 sierpnia 2014 o 10:24

*Sprawdzić czy nie ksiądz. I co to obchodzi pracodawców ? Wolne to wolne, pracownik nie jest niewolnikiem pracodawcy i zarobione złotówki może wydać jak chce - dać na tacę, dać na głodne dzieci czy najzwyczajniej w świecie przepić. A pracodawcy nic do tego.

To wszystko jedna,wielka ściema, rządząca żydokomuna chce tym przykryć aferę taśmowa,to jak kelnerzy ich w chója zrobili !!

Avatar
Anon / 8 sierpnia 2014 o 10:08

Podać nazwiska tych zboczków co bywają w tym klubie, niech się rodziny dowiedzą na co są wydawane pieniądze przeznaczone na rodzinę. A dzieci chodzą głodne i żony wyposzczone. :D  A i pracodawcy się dowiedzą jakich mają zboczonych pracowników.

*Sprawdzić czy nie ksiądz. I co to obchodzi pracodawców ? Wolne to wolne, pracownik nie jest niewolnikiem pracodawcy i zarobione złotówki może wydać jak chce - dać na tacę, dać na głodne dzieci czy najzwyczajniej w świecie przepić. A pracodawcy nic do tego.

*Sprawdzić czy nie ksiądz. I co to obchodzi pracodawców ? Wolne to wolne, pracownik nie jest niewolnikiem pracodawcy i zarobione złotówki może wydać jak chce - dać na tacę, dać na głodne dzieci czy najzwyczajniej w świecie przepić. A pracodawcy nic do tego.

rozwiń
Avatar
Gość / 8 sierpnia 2014 o 10:01

uwaga !! dodają tam tabletkę gwałtu, oitem klient robi co oni chcą

dlaczego polica nic w tej sprawie nie robi????????????

Avatar
antoni / 8 sierpnia 2014 o 09:49

Jest wiele miejsc z tańcami , dziewczynami i nikt nie słyszy o takich przekrętach. Przecież ta sprawa śmierdzi z daleka, a prokuratorki sobie nic z tego nie robią, mimo, że płacimy im z podatków dobrą kasę. Nasze państwo i jego służby nie funkcjonuje. Tusk to medialny wytwór..

Avatar
ccc / 8 sierpnia 2014 o 09:21

co chwila kobiety podchodzą by im postawić drinka który kosztuje dość drogo.

To nawet nie są drinki.

Hostessy i tancerki raczej nie piją w pracy, bo muszą na trzeźwo i przytomnie naganiać frajerów,

Barmani leją im wtedy do szklanek kolorowe napoje nie mające nic wspólnego z procentami.

Było o tym wielokrotnie mówione w TV w reportażach o "Cocomo".

Avatar
Duży Wacek / 8 sierpnia 2014 o 08:59

mam jedno zasadnicze pytanie,dlaczego czuje się poszkodowany,przecież nikt nie kazał mu iść do tego klubu i udawać herosa

Udawać herosa ? czy nakarmić spragnione i naoliwić wyschnięte ? czy może tylko trochę fitnesu ?

Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Warszawska Orkiestra Sentymentalna wystąpi w Radiu Lublin
25 maja 2018, 19:00

Warszawska Orkiestra Sentymentalna wystąpi w Radiu Lublin 0 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 19 w studiu muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi Warszawska Orkiestra Sentymentalna.

Wypadek na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Wjechała na czerwonym świetle?

Wypadek na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Wjechała na czerwonym świetle? 4 0

Do wypadku doszło około godz. 9 na skrzyżowaniu ul. Zamojskiej i al. Unii Lubelskiej w Lublinie.

Zakończyli juwenalia na komisariacie. "Myśleliśmy, że atakują nas kibole. A to policja"
Alarm 24

Zakończyli juwenalia na komisariacie. "Myśleliśmy, że atakują nas kibole. A to policja" 12 5

Trzy osoby zakończyły juwenalia w komisariacie. Kolejna poddała się obdukcji lekarza sądowego. Studenci dęblińskie „Szkoły Orląt” oskarżają policję o bezpodstawną i zbyt brutalną interwencję. Policja twierdzi, ze młodzi byli pijani i agresywni.

Nie kupuj, wynajmij. O zaletach korzystania z wypożyczalni samochodowych

Nie kupuj, wynajmij. O zaletach korzystania z wypożyczalni samochodowych 0 0

Chcesz przetestować elektryczny pojazd, zanim w niego zainwestujesz kupę ciężko zarobionych pieniędzy? Potrzebujesz nowej floty transportowej dla swojej firmy spedycyjnej? Chcesz wybrać się na wakacyjną przejażdżkę, lecz nie posiadasz własnego auta? Zapraszamy do poczytania niniejszego tekstu, za pośrednictwem którego dowiesz się, jak cenna jest w dzisiejszych czasach atrakcyjna oferta godnej polecenia wypożyczalni samochodowej.

Wernisaż wystawy fotografii Tadeusza Rolke w CSK
26 maja 2018, 12:00

Wernisaż wystawy fotografii Tadeusza Rolke w CSK 2 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 12 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się spotkanie z fotografem Tadeuszem Rolke połączone z wernisażem wystawy prac artysty.

Antylopa biegała pod Michowem? Pijany kierowca z Tanzanii trochę przesadził
galeria
film

Antylopa biegała pod Michowem? Pijany kierowca z Tanzanii trochę przesadził 54 6

Prawie 2 promile alkoholu miał zatrzymany pijany kierowca. Pochodzący z Tanzanii 34-latek, próbował uciekać przed policjantami po tym, jak rozbił pożyczone BMW.

"Zdarzają się nawet długotrwałe przyjaźnie". Ile zarobi opiekunka osób starszych w Niemczech?

"Zdarzają się nawet długotrwałe przyjaźnie". Ile zarobi opiekunka osób starszych w Niemczech? 0 1

Rozmowa z Maciejem Łastowieckim, właścicielem firmy iOPIEKA, która oferuje legalne zatrudnienie dla opiekunów i opiekunek osób starszych głównie na terenie Niemiec.

Chcą pobić rekord Guinnessa. W czytaniu

Chcą pobić rekord Guinnessa. W czytaniu 1 0

Chełmska Biblioteka Publiczna chce się zgłosić do bicia rekordu Guinnessa w ilości osób czytających jeden po drugim. Dotychczasowy rekord to 3071 czytelników.

Zadyma na meczu Lech Poznań - Legia Warszawa. Pseudokibice wtargnęli na boisko [wideo]
film

Zadyma na meczu Lech Poznań - Legia Warszawa. Pseudokibice wtargnęli na boisko [wideo] 2 1

Do zadymy doszło w drugiej połowie meczu Lecha Poznań z Legią Warszawa w 37., ostatniej kolejce Lotto Ekstraklasy.

Ile powinni zarabiać posłowie? Wyniki sondażu mogą zaskakiwać
film

Ile powinni zarabiać posłowie? Wyniki sondażu mogą zaskakiwać 0 6

Posłowie powinni zarabiać nie więcej niż 5 tys. zł brutto, czyli około 3550 zł "na rękę" - uważa prawie połowa ankietowanych w sondażu zamówionym przez portal Gazeta.pl

Padwa Zamość – Orzeł Przeworsk 36:29. Strzelecki popis rozgrywającego

Padwa Zamość – Orzeł Przeworsk 36:29. Strzelecki popis rozgrywającego 1 0

II LIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH W ostatnim spotkaniu sezonu Padwa Zamość pokonała przed swoimi kibicami Orła Przeworsk 36:29. Aż 13 bramek zdobył na pożegnanie z fanami Tomasz Fugiel

Sławomir i Zenek Martyniuk na Feliniadzie 2018. Muzyczne szaleństwo i tłumy fanów pod sceną
Zdjęcia
galeria

Sławomir i Zenek Martyniuk na Feliniadzie 2018. Muzyczne szaleństwo i tłumy fanów pod sceną 36 4

Niedziela na Feliniadzie 2018 należała do zespołów disco polo. Gwiazdą wieczoru byli Sławomir oraz Akcent z Zenkiem Martyniukiem. Przed nimi wystąpiły zespoły PowerBoy i Defis.

Puławy: Nowe pracownie dla szkół