Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 maja 2017 r.
21:30

Nowoczesna odcina się od konferencji z polską Angeliną. "Brad" kończy karierę w młodzieżówce

71 36 A A

Po konferencji z kontrowersyjną celebrytką znaną jako polska Angelina, szef lubelskiej młodzieżówki Nowoczesnej zrezygnował ze stanowiska. Sama partia odcina się od działań polityka. – Nie dostał naszej zgody – tłumaczą jego przełożeni

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

We wtorek Daniel Olech, szef lubelskiej młodzieżówki Nowoczesnej, zaprosił dziennikarzy na konferencję prasową, na której pojawiła się także Agnieszka Orzechowska, zwana polską Angeliną.

Celebrytka jest znana m.in. z sesji, w której pozowała nago na trumnach czy wypowiedzi, w których chwaliła się np. seksem oralnym z piłkarzem Radosławem Majdanem. Młody działacz i Orzechowska zostali przedstawieni przed wtorkową konferencją jako polscy Angelina i Brad.

Podczas spotkania tłumaczyli, że chcą pomóc dzieciom z Pogotowia Opiekuńczego w Lublinie (po południu zawieźli im paczki z prezentami). Padły także deklaracje polityczne. – Jeżeli partia Nowoczesna będzie robiła naprawdę coś dla naszego kraju, oczywiście chciałabym walczyć, żeby przystąpić do tej partii – mówiła Orzechowska.

W sieci zawrzało. Pod naszym artykułem na portalu dziennikwschodni.pl pojawiło się wiele krytycznych komentarzy. O sprawę zapytaliśmy Jacka Burego, szefa lubelskich struktur Nowoczesnej. Okazało się, że Daniel Olech nie dostał zgody partii ani młodzieżówki na konferencję z celebrytką. – To jego prywatna inicjatywa. Postulował, że chce coś takiego zrobić, ale stwierdziliśmy, że nie wpisuje się to w nasz wizerunek partii i nie daliśmy zgody – mówi Jacek Bury. – Nie popieramy akcji. Nie służy to dzieciom tylko tej pani – dodaje.

– To samodzielna inicjatywa lokalnej młodzieżówki. Chęci szlachetne mieli... wyjaśniliśmy im tę „niezręczność” – tłumaczył na Twitterze Piotr Misiło, poseł Nowoczesnej po tym, jak ktoś wkleił mu link do artykułu z Dziennika Wschodniego.

Do sprawy odniósł się także przewodniczący Forum Młodych Nowoczesnych Adam Kądziela. Wydał oświadczenie w którym także informuje, że konferencja była prywatną inicjatywą Olecha. wystąpił także z wnioskiem o odwołanie ze stanowiska lubelskiego działacza.

Wczoraj Daniel Olech przestał być szefem lubelskiej młodzieżówki. – Złożyłem rezygnację po tym, jak została odebrana konferencja. Nie patrzono na to, jaki był efekt. Radość na twarzach dzieci była warta zachodu – mówił nam wczoraj Olech. – Na pewno niczego nie żałuję. Nie mam wpływu na sposób bycia Agnieszki. Ale każdy, kto chce zrobić coś dobrego, będzie miał moje poparcie – dodaje.

Młody działacz tłumaczy, że oddał się do dyspozycji Jackowi Buremu. Teraz partia zadecyduje o jego dalszej politycznej przyszłości. – Na tę chwilę jeszcze nie mogę powiedzieć, czy będą wyciągnięte konsekwencje – tłumaczy Bury.

Komentarze 36

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 22 czerwca 2017 o 11:57
Większość Nowoczesnej nie poparła projektu ustawy o zmianie ustawy o ZAKAZIE ustawy propagowania komunizmu. Może nowa nazwa -NowoczesnyPRL?
Avatar
Gość / 18 maja 2017 o 18:48
Ale ma spuchnięte usta, ciekawe od czego ? :P
Avatar
Gość / 18 maja 2017 o 15:30
Kobieto, nie gadaj tyle bo Ci te usteczka odpadną...
Avatar
Gość / 18 maja 2017 o 15:29
Biedactwo, prosiła o większe nogi i nie dostała :)
Avatar
Gość / 18 maja 2017 o 13:37
Pogratulować menażerii a ta Pani to już innych części ciała nie musiała szprycować botoxem usta wystarczyły :-) Jaka partia tacy przepraszam za wyrażenie członkowie czy członki ? Jak poprawnie ?
Avatar
Gość / 18 maja 2017 o 12:21
A to teraz celebrytkami są takie pustaki robiące sobie zdjęcia w publicznych toaletach??
Avatar
Gość / 18 maja 2017 o 11:58
Nigdy by mi nie stanął przy tej "kobiecie". Sory.
Avatar
Gość / 18 maja 2017 o 11:33
Medialny show nie wypalił?. Chcecie pomagać dzieciom? -szczera pomoc nie wymaga rozgłosu.
Avatar
Gość / 18 maja 2017 o 10:39
chyba uciekła z ulicy sezamkowej co za mupet buhaha
Avatar
Gość / 18 maja 2017 o 09:56
pewnie znowu chodziło o sex w wc
Avatar
Gość / 22 czerwca 2017 o 11:57
Większość Nowoczesnej nie poparła projektu ustawy o zmianie ustawy o ZAKAZIE ustawy propagowania komunizmu. Może nowa nazwa -NowoczesnyPRL?
Avatar
Gość / 18 maja 2017 o 18:48
Ale ma spuchnięte usta, ciekawe od czego ? :P
Avatar
Gość / 18 maja 2017 o 15:30
Kobieto, nie gadaj tyle bo Ci te usteczka odpadną...
Avatar
Gość / 18 maja 2017 o 15:29
Biedactwo, prosiła o większe nogi i nie dostała :)
Avatar
Gość / 18 maja 2017 o 13:37
Pogratulować menażerii a ta Pani to już innych części ciała nie musiała szprycować botoxem usta wystarczyły :-) Jaka partia tacy przepraszam za wyrażenie członkowie czy członki ? Jak poprawnie ?
Avatar
Gość / 18 maja 2017 o 12:21
A to teraz celebrytkami są takie pustaki robiące sobie zdjęcia w publicznych toaletach??
Avatar
Gość / 18 maja 2017 o 11:58
Nigdy by mi nie stanął przy tej "kobiecie". Sory.
Avatar
Gość / 18 maja 2017 o 11:33
Medialny show nie wypalił?. Chcecie pomagać dzieciom? -szczera pomoc nie wymaga rozgłosu.
Avatar
Gość / 18 maja 2017 o 10:39
chyba uciekła z ulicy sezamkowej co za mupet buhaha
Avatar
Gość / 18 maja 2017 o 09:56
pewnie znowu chodziło o sex w wc
Zobacz wszystkie komentarze 36

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 9 10

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 3 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 21 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 30 2

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 64 12

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 32 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 49 13

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 45 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 410 13

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 8 12

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!