Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 lipca 2015 r.
11:40

Nowy hotel w Lublinie. Wieniawski za zabytkową fasadą szykuje się na otwarcie (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora jsz
0 17 A A

Na hotelowej mapie Lublina pojawi się niebawem kolejny adres. To hotel Wieniawski przy ul. Sądowej 6. Pierwszych gości ma przyjąć już w sierpniu.

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Wieniawski to zupełnie nowy budynek, ukryty za ponad 100-letnią fasadą dawnej kamienicy. Frontowa ściana poprzedniego gmachu została zachowana zgodnie z wymogami służb konserwatorskich. Kamienice przy ul. Sądowej leżą bowiem w chronionej, zabytkowej części śródmieścia. Dzięki takiemu rozwiązaniu, nowy budynek nie zmienił charakteru okolicznej zabudowy.

W trzygwiazdkowym hotelu powstało 49 klimatyzowanych pokoi. Wieniawski będzie mógł przyjąć blisko 100 gości. W podziemiach powstały dwie sale konferencyjne o łącznej powierzchni prawie 100 mkw. Do dyspozycji odwiedzających hotel będzie również restauracja oraz kawiarnia.

Przy Sądowej 6 trwają obecnie ostatnie prace wykończeniowe. Część pokoi jest już gotowa i czeka na gości. Noc w nowym hotelu ma kosztować od 200 do 300 zł. Zainteresowanych nie brakuje. Są już pierwsze rezerwacje.

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 1 sierpnia 2015 o 10:00
Jak wybuduje nowy hotel za zgodą Wspólnej Kasy ( Łysoń + Kowalczyk ) światowy potentat hotelarski Hilton na Czechowie to lubelskie hotele będą pełnić rolę noclegowni dla bezdomnych. No ale nasi władza ma otwartą furtkę do hoteli Hiltona w cały świecie. Pojadą do Paryża to nocleg gratis albo promocyjny za 1 euro. Nie ma to jak ślizgać się na tyłku wyborców a klakierzy na GWno wałają papu.
Avatar
ss / 31 lipca 2015 o 22:51

A na koniec poczytajcie sobie wpisy na tut. forum "Wodrol-Kamienica ul. Sądowa 6 Lublin " to zrozumiecie wszystko. a hotel - na nieszczęściu ludzi zbudowany, na oszustwie , na wszystkim a teraz wy spod 4 doświadczacie tego samego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
ss / 31 lipca 2015 o 22:43

Kiedyś było takie przysłowie - Nasze ulice - wasze kamienice - mieszkańcy Sądowej 4 - nie miejcie zludzeń - Wasz los będzie taki sam jak nasz z Sądowej 6 - ostrzegaliśmy i stało się!!!!!

Avatar
ss / 31 lipca 2015 o 22:36

Hotel cacy, cadyk itp. ok . a sąsiednia kamienica nr.4 pęka i trzeszczy!!! .Przeczytajcie sobie dzisiejszy art. w wyborczej Lublin a zrozumiecie ze to co mowililiśmy od 2008 roku miało sens. mieszkańcy sądowej 4 - kiedy my potrzebowaliśmy pomocy - mówiliście to nie nasza sprawa - a teraz - jesteście w takiej samej sytuacji jak my sąsiedzi spod 6- myśmy opuścili swoje domy - wy jeszcze nie ale to już niebawem. Prosiliśmy o wsparcie - nikt nam nie pomógł a teraz K. kupi wasz dom a wy tam gdzie my.

Nie liczcie już na nas. Mieszkańcy ul. S\adowej 6 w Lublinie. A hotel cóż ???

może ??? na naszym i waszym nieszczęściu !!!

Hotel cacy, cadyk itp. ok . a sąsiednia kamienica nr.4 pęka i trzeszczy!!! .Przeczytajcie sobie dzisiejszy art. w wyborczej Lublin a zrozumiecie ze to co mowililiśmy od 2008 roku miało sens. mieszkańcy sądowej 4 - kiedy my potrzebowaliśmy pomocy - mówiliście to nie nasza sprawa - a teraz - jesteście w takiej samej sytuacji jak my sąsiedzi spod 6- myśmy opuścili swoje domy - wy jeszcze nie ale to już niebawem. Prosiliśmy o wsparcie - nikt nam nie pomógł a teraz K. kupi wasz dom a wy tam gdzie my.rozwiń

Avatar
Gość / 31 lipca 2015 o 01:19
W podziemiach mogli lepiej parking zrobić
Avatar
Gość / 30 lipca 2015 o 16:50
Już to widzę jak walą tam drzwiami i oknami
Avatar
aaaa / 30 lipca 2015 o 16:18

ciekawe czy kaszankę będą podawać w knajpie.

Avatar
Gość / 30 lipca 2015 o 14:53
Wszystko Fajnie! Ale pytanie się nasuwa gdzie mają zaparkować klienci owego hotelu?
Avatar
fikander / 30 lipca 2015 o 14:40

"Przy Sądowej 6 trwają obecnie ostatnie prace wykończeniowe.

Część pokoi jest już gotowa i czeka na gości.

Noc w nowym hotelu ma kosztować od 200 do 300 zł.

Zainteresowanych nie brakuje. Są już pierwsze rezerwacje."

... już widzę te tłumy klienteli (przy tych cenach".  :D 

"Przy Sądowej 6 trwają obecnie ostatnie prace wykończeniowe.

Część pokoi jest już gotowa i czeka na gości.

Noc w nowym hotelu ma kosztować od 200 do 300 zł.

rozwiń

Avatar
Cogito / 30 lipca 2015 o 14:32

Wpadaniesz tam z dziewczyną? Chyba z Renią Grabowską.

Avatar
Gość / 1 sierpnia 2015 o 10:00
Jak wybuduje nowy hotel za zgodą Wspólnej Kasy ( Łysoń + Kowalczyk ) światowy potentat hotelarski Hilton na Czechowie to lubelskie hotele będą pełnić rolę noclegowni dla bezdomnych. No ale nasi władza ma otwartą furtkę do hoteli Hiltona w cały świecie. Pojadą do Paryża to nocleg gratis albo promocyjny za 1 euro. Nie ma to jak ślizgać się na tyłku wyborców a klakierzy na GWno wałają papu.
Avatar
ss / 31 lipca 2015 o 22:51

A na koniec poczytajcie sobie wpisy na tut. forum "Wodrol-Kamienica ul. Sądowa 6 Lublin " to zrozumiecie wszystko. a hotel - na nieszczęściu ludzi zbudowany, na oszustwie , na wszystkim a teraz wy spod 4 doświadczacie tego samego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
ss / 31 lipca 2015 o 22:43

Kiedyś było takie przysłowie - Nasze ulice - wasze kamienice - mieszkańcy Sądowej 4 - nie miejcie zludzeń - Wasz los będzie taki sam jak nasz z Sądowej 6 - ostrzegaliśmy i stało się!!!!!

Avatar
ss / 31 lipca 2015 o 22:36

Hotel cacy, cadyk itp. ok . a sąsiednia kamienica nr.4 pęka i trzeszczy!!! .Przeczytajcie sobie dzisiejszy art. w wyborczej Lublin a zrozumiecie ze to co mowililiśmy od 2008 roku miało sens. mieszkańcy sądowej 4 - kiedy my potrzebowaliśmy pomocy - mówiliście to nie nasza sprawa - a teraz - jesteście w takiej samej sytuacji jak my sąsiedzi spod 6- myśmy opuścili swoje domy - wy jeszcze nie ale to już niebawem. Prosiliśmy o wsparcie - nikt nam nie pomógł a teraz K. kupi wasz dom a wy tam gdzie my.

Nie liczcie już na nas. Mieszkańcy ul. S\adowej 6 w Lublinie. A hotel cóż ???

może ??? na naszym i waszym nieszczęściu !!!

Hotel cacy, cadyk itp. ok . a sąsiednia kamienica nr.4 pęka i trzeszczy!!! .Przeczytajcie sobie dzisiejszy art. w wyborczej Lublin a zrozumiecie ze to co mowililiśmy od 2008 roku miało sens. mieszkańcy sądowej 4 - kiedy my potrzebowaliśmy pomocy - mówiliście to nie nasza sprawa - a teraz - jesteście w takiej samej sytuacji jak my sąsiedzi spod 6- myśmy opuścili swoje domy - wy jeszcze nie ale to już niebawem. Prosiliśmy o wsparcie - nikt nam nie pomógł a teraz K. kupi wasz dom a wy tam gdzie my.rozwiń

Avatar
Gość / 31 lipca 2015 o 01:19
W podziemiach mogli lepiej parking zrobić
Avatar
Gość / 30 lipca 2015 o 16:50
Już to widzę jak walą tam drzwiami i oknami
Avatar
aaaa / 30 lipca 2015 o 16:18

ciekawe czy kaszankę będą podawać w knajpie.

Avatar
Gość / 30 lipca 2015 o 14:53
Wszystko Fajnie! Ale pytanie się nasuwa gdzie mają zaparkować klienci owego hotelu?
Avatar
fikander / 30 lipca 2015 o 14:40

"Przy Sądowej 6 trwają obecnie ostatnie prace wykończeniowe.

Część pokoi jest już gotowa i czeka na gości.

Noc w nowym hotelu ma kosztować od 200 do 300 zł.

Zainteresowanych nie brakuje. Są już pierwsze rezerwacje."

... już widzę te tłumy klienteli (przy tych cenach".  :D 

"Przy Sądowej 6 trwają obecnie ostatnie prace wykończeniowe.

Część pokoi jest już gotowa i czeka na gości.

Noc w nowym hotelu ma kosztować od 200 do 300 zł.

rozwiń

Avatar
Cogito / 30 lipca 2015 o 14:32

Wpadaniesz tam z dziewczyną? Chyba z Renią Grabowską.

Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 0 0

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 0

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 6 0

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 70 9

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 1 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 1

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 5 14

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 0

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 12 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 30 18

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 15 3

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki 4 3

Władze podlubelskiej gminy Niemce znalazły sposób na to, by zachęcić mieszkańców do płacenia podatków w ich gminie. Już po raz drugi urzędnicy zorganizowali loterię z nagrodami. Można wygrać telewizor, laptop albo konsolę.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!