Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

9 grudnia 2015 r.
15:52

Przez internet umówił się na seks z 13-latką. Zamiast niej przyszli policjanci

0 15 A A

Kryminalni zatrzymali mężczyznę, który liczył na seks z 13-latką. Umówił się przez internet z osobą, podającą się za dziecko. Kiedy przyszedł na „randkę”, zamiast dziewczynki czekali na niego policjanci.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

 Mężczyznę udało się zatrzymać dzięki 23-latkowi z Krasnegostawu, który kilka dni temu zgłosił się do tamtejszej komendy policji. Wyjaśnił, że dzień wcześniej na jednym z internetowych czatów zalogował się jako 13-letnia dziewczynka.

– Rozmowę z nim nawiązał mężczyzna, który przedstawił się jako 31-letni mieszkaniec Lublina – dodaje Anna Kamola, z zespołu prasowego lubelskiej policji. – Po krótkiej wymianie zdań rozmowa zeszła na tematy erotyczne. 31-latek przekonany, iż rozmawia z trzynastolatką wysłał jej swoje nagie zdjęcie. Po wymianie numerów telefonów komórkowych, 31-latek kontaktował się z „dziewczynką” za pośrednictwem sms-ów.

– Jego kolejnym krokiem była propozycja spotkania w celu kontaktów seksualnych – wyjaśnia Kamola. – W końcu rozmówcy umówili się na spotkanie, do którego miało dojść w Lublinie. Mężczyzna bardzo się zdziwił, kiedy zamiast 13-latki, przyszli policjanci.

31-latek został zatrzymany. Kryminalni przeszukali jego mieszkanie. Zabezpieczyli tam szereg nośników elektronicznych. Policjanci sprawdzą, czy nie ma tam np. materiałów pedofilskich. 31-latek usłyszał już zarzut dotyczący usiłowania złożenia propozycji seksualnych małoletniej poniżej 15 roku życia. Grozi mu do 2 lat więzienia.

Czytaj więcej o:

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
prawy i sprawiedliwy / 10 grudnia 2015 o 19:53

Może tego pedofila wtrącić do celi razem z tą babą co zaje..ała męża trzonkiem od szczotki. Czy nie byłoby to sprawiedliwe i odciążyłoby cały wymiar ścigania,sądowy i więzienny ?

Zamknąć ich wszystkich razem z Zuzanną M. i Kamilem N.  Przydałoby się też miejsce dla Mariusza T. Oj działoby się, działo...

Avatar
Gość / 10 grudnia 2015 o 17:59
Może tego pedofila wtrącić do celi razem z tą babą co zaje..ała męża trzonkiem od szczotki. Czy nie byłoby to sprawiedliwe i odciążyłoby cały wymiar ścigania,sądowy i więzienny ?
Avatar
Laska / 10 grudnia 2015 o 13:11
Co za poj...ny spolecznosciowiec takie mendy powinno się karać. Idiota zalogowal się jako 13 latka. Jeden do sądu drugi do abramowic.
Avatar
rk / 10 grudnia 2015 o 12:35

Guest ....masz kryzys wieku starczego?

Piszesz o sobie, bo wygląda na to, że sam sobie odpowiadasz...

Avatar
Gość / 9 grudnia 2015 o 23:27
Guest ....masz kryzys wieku starczego?
Avatar
op,t / 9 grudnia 2015 o 22:09

Za prowokację brawo, ale wykonanie dno. Jak postawią zarzut? Za to że myślał że to 13 latka. Za myślenie chyba się nie skazuje

Avatar
eh... / 9 grudnia 2015 o 20:08

...a dlaczego nie dopisano, że zatrzymanym i (tylko) wylegitymowanym był ksiądz Bernard W. z pod świdnickiej parafii?

Avatar
Gość / 9 grudnia 2015 o 19:19
ale idiota to mało jest starych dup co chcą się rżnąć dobrze mu tak
Avatar
DarO / 9 grudnia 2015 o 18:28

Gościa sąd uniewinni, bo nie złożył propozycji 13- niej dziewczynce, tylko jakiemuś zbokowi.


Jak to zbokowi? To seks jest już zboczeniem?

Avatar
Gość / 9 grudnia 2015 o 17:47
Gościa sąd uniewinni, bo nie złożył propozycji 13- niej dziewczynce, tylko jakiemuś zbokowi.
Avatar
prawy i sprawiedliwy / 10 grudnia 2015 o 19:53

Może tego pedofila wtrącić do celi razem z tą babą co zaje..ała męża trzonkiem od szczotki. Czy nie byłoby to sprawiedliwe i odciążyłoby cały wymiar ścigania,sądowy i więzienny ?

Zamknąć ich wszystkich razem z Zuzanną M. i Kamilem N.  Przydałoby się też miejsce dla Mariusza T. Oj działoby się, działo...

Avatar
Gość / 10 grudnia 2015 o 17:59
Może tego pedofila wtrącić do celi razem z tą babą co zaje..ała męża trzonkiem od szczotki. Czy nie byłoby to sprawiedliwe i odciążyłoby cały wymiar ścigania,sądowy i więzienny ?
Avatar
Laska / 10 grudnia 2015 o 13:11
Co za poj...ny spolecznosciowiec takie mendy powinno się karać. Idiota zalogowal się jako 13 latka. Jeden do sądu drugi do abramowic.
Avatar
rk / 10 grudnia 2015 o 12:35

Guest ....masz kryzys wieku starczego?

Piszesz o sobie, bo wygląda na to, że sam sobie odpowiadasz...

Avatar
Gość / 9 grudnia 2015 o 23:27
Guest ....masz kryzys wieku starczego?
Avatar
op,t / 9 grudnia 2015 o 22:09

Za prowokację brawo, ale wykonanie dno. Jak postawią zarzut? Za to że myślał że to 13 latka. Za myślenie chyba się nie skazuje

Avatar
eh... / 9 grudnia 2015 o 20:08

...a dlaczego nie dopisano, że zatrzymanym i (tylko) wylegitymowanym był ksiądz Bernard W. z pod świdnickiej parafii?

Avatar
Gość / 9 grudnia 2015 o 19:19
ale idiota to mało jest starych dup co chcą się rżnąć dobrze mu tak
Avatar
DarO / 9 grudnia 2015 o 18:28

Gościa sąd uniewinni, bo nie złożył propozycji 13- niej dziewczynce, tylko jakiemuś zbokowi.


Jak to zbokowi? To seks jest już zboczeniem?

Avatar
Gość / 9 grudnia 2015 o 17:47
Gościa sąd uniewinni, bo nie złożył propozycji 13- niej dziewczynce, tylko jakiemuś zbokowi.
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku 0 0

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta 0 0

Świetna pierwsza połowa, ale z fatalną skutecznością. A w drugiej wielkie męczarnie. Anglia ostatecznie wygrała jednak z Tunezją 2:1 po dwóch golach Harry’ego Kane’a. Ta druga padła w doliczonym czasie gry,

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 0 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 0 10

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 0 2

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 0 0

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 0 2

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 35 7

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 9

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 5

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom
zdjęcia
galeria

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom 7 7

Ponad 4 tysiące kilometrów, kilkuset uczestników – peleton złożony z funkcjonariuszy policji i straży pożarnej przemierza Polskę, aby pomóc rannym kolegom. W poniedziałek dotarł do Lublina, a lubelska sztafeta wyjechała w trasę do Opola Lubelskiego.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!