Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 grudnia 2015 r.
12:25

Tomasz Rakowski pozostanie szefem TVP Lublin

Autor: Zdjęcie autora drs
0 10 A A
 Tomasz Rakowski (Fot. Wojciech Nieśpiałowski)
Tomasz Rakowski (Fot. Wojciech Nieśpiałowski)

Tomasz Rakowski pozostanie dyrektorem lubelskiego oddziału Telewizji Polskiej. Publiczny nadawca poinformował, że na swym ostatnim posiedzeniu rada nadzorcza TVP zaakceptowała wniosek zarządu spółki dotyczący obsady dyrektorskiego stanowiska.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Jest to już kolejna nominacja dyrektorska dla dr Rakowskiego, który kieruje tym oddziałem od jesieni 2006 roku – informuje TVP w oficjalnym komunikacie.

Na tym samym posiedzeniu rada nadzorcza zaakceptowała też wnioski o obsady stanowisk dyrektorów oddziałów terenowych w Gorzowie Wielkopolskim i Gdańsku.

Kadencje dyrektorów trwają trzy lata.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 10 grudnia 2015 o 16:25
Bawmy się. A co z Tym Sędzią TK z UMCS jest już w warszafce czy dalej wykłada w Lublinie? Ta TV z Kraśnika jest 3 x lepsza od tej z Obrońców Pokoju. Żarty, żartami. W końcu puśćcie młodych bo ile lat będzie to dojenie.
Avatar
Gość / 9 grudnia 2015 o 17:03
Wszystkie te nominacje pożyją raptem kilka miesięcy. Niebawem nie będzie TVP lecz nowa spółka, a wszystkie stanowiska zostaną skasowane. Tak więc nie nastawiajcie się, ptysie ;)
Avatar
Gość / 8 grudnia 2015 o 17:48
Bardzo ale to bardzo jest beznadziejna ,a i jeszcze za mocno w kierunku kościelnym
Avatar
crx / 8 grudnia 2015 o 16:07

Ktoś wogóle ogląda TV Lublin?

Ja akurat nie oglądam żadnych programów telewizyjnych bo mam internet !!! XXI wiek !!! Telewizje wszelkiej maści to już historia,  czy tego chcemy czy też nie !!!

Avatar
Przemysław z Hrubieszowa / 8 grudnia 2015 o 14:28

A ja mam cyfrówkę i oglądać TVP Lublin nie mogę. Poza tym tam same wiadomości z Lublina i najbliższych okolic, więc jaka to telewizja regionalna. Mam w d... taką telewizję regionalną....

Avatar
paweł / 8 grudnia 2015 o 14:00

Spokoiny prezez słuszna ocena że ma  szanse    pozostać na  stanowisku .Tylko  mieszkancy  nie w pełni rozumu nie interesują się regionem  Lubelskim czytaj TVP Lublin.Moja spokojna rada TVP Lublin oglondają   ziomale w  zachodniej Polsce .

Avatar
paweł / 8 grudnia 2015 o 13:49

Spokiny prezez słuszna ocena że ma  szanse    pozostać nastanowisku .Tylko nie w pełni rozumu nie interesują się regionem czytaj TVP Lublin.Moja spokojna rada TVP Lublin oglondają   ziomale w  zachodniej Polsce .

Avatar
Gość / 8 grudnia 2015 o 13:09

Ktoś wogóle ogląda TV Lublin?

Avatar
Gość / 8 grudnia 2015 o 13:09

Ktoś wogóle ogląda TV Lublin?

Avatar
Gość / 8 grudnia 2015 o 12:30
::::::::::::)))))))))))))) DO CZASU PRZEJĘCIA PRZEZ NOWĄ SPÓŁKĘ :::)))))))
Avatar
Gość / 10 grudnia 2015 o 16:25
Bawmy się. A co z Tym Sędzią TK z UMCS jest już w warszafce czy dalej wykłada w Lublinie? Ta TV z Kraśnika jest 3 x lepsza od tej z Obrońców Pokoju. Żarty, żartami. W końcu puśćcie młodych bo ile lat będzie to dojenie.
Avatar
Gość / 9 grudnia 2015 o 17:03
Wszystkie te nominacje pożyją raptem kilka miesięcy. Niebawem nie będzie TVP lecz nowa spółka, a wszystkie stanowiska zostaną skasowane. Tak więc nie nastawiajcie się, ptysie ;)
Avatar
Gość / 8 grudnia 2015 o 17:48
Bardzo ale to bardzo jest beznadziejna ,a i jeszcze za mocno w kierunku kościelnym
Avatar
crx / 8 grudnia 2015 o 16:07

Ktoś wogóle ogląda TV Lublin?

Ja akurat nie oglądam żadnych programów telewizyjnych bo mam internet !!! XXI wiek !!! Telewizje wszelkiej maści to już historia,  czy tego chcemy czy też nie !!!

Avatar
Przemysław z Hrubieszowa / 8 grudnia 2015 o 14:28

A ja mam cyfrówkę i oglądać TVP Lublin nie mogę. Poza tym tam same wiadomości z Lublina i najbliższych okolic, więc jaka to telewizja regionalna. Mam w d... taką telewizję regionalną....

Avatar
paweł / 8 grudnia 2015 o 14:00

Spokoiny prezez słuszna ocena że ma  szanse    pozostać na  stanowisku .Tylko  mieszkancy  nie w pełni rozumu nie interesują się regionem  Lubelskim czytaj TVP Lublin.Moja spokojna rada TVP Lublin oglondają   ziomale w  zachodniej Polsce .

Avatar
paweł / 8 grudnia 2015 o 13:49

Spokiny prezez słuszna ocena że ma  szanse    pozostać nastanowisku .Tylko nie w pełni rozumu nie interesują się regionem czytaj TVP Lublin.Moja spokojna rada TVP Lublin oglondają   ziomale w  zachodniej Polsce .

Avatar
Gość / 8 grudnia 2015 o 13:09

Ktoś wogóle ogląda TV Lublin?

Avatar
Gość / 8 grudnia 2015 o 13:09

Ktoś wogóle ogląda TV Lublin?

Avatar
Gość / 8 grudnia 2015 o 12:30
::::::::::::)))))))))))))) DO CZASU PRZEJĘCIA PRZEZ NOWĄ SPÓŁKĘ :::)))))))
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nie nadąża ze zbieraniem truskawek. Zagonił do pracy klientów
film

Nie nadąża ze zbieraniem truskawek. Zagonił do pracy klientów 0 0

Truskawki dojrzewają błyskawicznie, a producenci nie nadążają ze zbiorem. Dlatego jeden z nich wpadł na oryginalny pomysł. Klienci, którzy chcą tańszych owoców mogą zerwać je sobie sami.

Stwórz komiks na festiwal. Jak było "100 lat temu w Białej”?

Stwórz komiks na festiwal. Jak było "100 lat temu w Białej”? 0 0

"100 lat temu w Białej” - pod tym hasłem Miejska Biblioteka Publiczna zachęca młodzież do udziału w konkursie na komiks. Ma to związek z 100. rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę.

25. Święto Roweru w Lubartowie. Zapisy i program
24 czerwca 2018, 8:00

25. Święto Roweru w Lubartowie. Zapisy i program 0 0

Kochasz jazdę na rowerze? Zarejestruj się na stronie internetowej 25. Święta Roweru. Start 24 czerwca w Lubartowie.

Lublin: 11-letnia dziewczynka potrącona na przejściu, rowerzysta potrącony na ścieżce

Lublin: 11-letnia dziewczynka potrącona na przejściu, rowerzysta potrącony na ścieżce 1 1

Do dwóch potrąceń przez kierujących samochodami doszło w poniedziałek rano w Lublinie. W jednym przypadku poszkodowany jest rowerzysta, w drugim piesza dziewczynka.

Lubelskie: Ostrzeżenie pogodowe. Nadchodzą burze z gradem

Lubelskie: Ostrzeżenie pogodowe. Nadchodzą burze z gradem 3 0

Synoptycy ostrzegają przed burzami z gradem, które pojawić mają się po południu w części woj. lubelskiego

Kompletnie pijany wiózł 11-latka. Zderzył się z samochodem

Kompletnie pijany wiózł 11-latka. Zderzył się z samochodem 0 0

Ponad trzy promile alkoholu w organizmie miał motorowerzysta, który w miejscowości Przytoczno (pow. lubartowski) zderzył się z Oplem.

Replika Festiwalu Etiuda&Anima w Lublinie
20 czerwca 2018, 18:00

Replika Festiwalu Etiuda&Anima w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Najstarszy festiwal filmowy w Polsce Etiuda&Anima po raz kolejny zawita do Lublina w formie repliki. Już 20 czerwca o godz. 18 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) zobaczymy najciekawsze festiwalowe produkcje.

Chory martwy dzik zawieszony wysoko na drzewie? Dziwna plotka wśród rolników i myśliwych

Chory martwy dzik zawieszony wysoko na drzewie? Dziwna plotka wśród rolników i myśliwych 5 2

Znaleziony martwy, chory dzik w miejscowości Wygnańce (pow. chełmski) był zawieszony wysoko na drzewie – taką plotkę podają miejscowi rolnicy i myśliwi. Kłopot w tym, że stanowczo zaprzeczają temu służby weterynaryjne.

Jacek Sarna: Szymajda będzie miał okazję do rewanżu

Jacek Sarna: Szymajda będzie miał okazję do rewanżu 1 0

ROZMOWA Z Jackiem Sarną, organizatorem gali Thunderstrike Fight League 14 „Akpol Night” w Kraśniku

Islandia. Wakacje w kraju innym niż wszystkie [co warto zobaczyć]
galeria

Islandia. Wakacje w kraju innym niż wszystkie [co warto zobaczyć] 0

Islandia jest jak z innej planety. Wulkaniczne plaże, gejzery, pola lawy i niezwykłe wodospady. Kto był tu raz, z pewnością będzie chciał wrócić.

Wypadek na DK17. KIA dachowała w Żyrzynie [zdjęcia]
galeria

Wypadek na DK17. KIA dachowała w Żyrzynie [zdjęcia] 7 2

Do wypadku doszło rano w Żyrzynie na drodze krajowej nr 17. Dachował samochód marki KIA.

Lublin: Trolejbusy pojadą dalej. Przedłużą trakcję na ul. Mełgiewskiej

Lublin: Trolejbusy pojadą dalej. Przedłużą trakcję na ul. Mełgiewskiej 0 0

Trolejbusy, które dzisiaj kończą trasę na pętli Mełgiewska WSEI będą mogły pojechać o wiele dalej, aż do zajezdni MPK.

Lublin: Mistrzostwa Polski w Koszykówce Ulicznej i Duńczyk Cup

Lublin: Mistrzostwa Polski w Koszykówce Ulicznej i Duńczyk Cup 2 0

Duża dawka sportowych atrakcji czeka w tym tygodniu kibiców koło stadionu Arena Lublin. I nie chodzi tylko o wielki ekran z meczami mundialu. Na stadionie zagrają młodzieżowe drużyny z najlepszych akademii piłkarskich, a tuż obok popatrzymy na eliminacje do Mistrzostw Polski w ulicznej koszykówce.

Spektakl "Krzesiwo" Grupy Teatralnej DYNKS w DDK Węglin
18 czerwca 2018, 19:00

Spektakl "Krzesiwo" Grupy Teatralnej DYNKS w DDK Węglin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 18 czerwca o godz. 19 w Dzielnicowym Domu Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) odbędzie się pokaz spektaklu Krzesiwo w wykonaniu Grupy Teatralnej DYNKS.

Pędził 142 km/h w terenie zabudowanym

Pędził 142 km/h w terenie zabudowanym 2 7

32-letni kierowca audi przekroczył w terenie zabudowanym prędkość o 92 km/h. Policjanci apelują o rozwagę. Na drodze odpowiadamy nie tylko za siebie, ale również za innych użytkowników dróg - przypominają

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!