Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

3 grudnia 2015 r.
12:05

Z Sejmu na bezrobocie. Co będą robić byli posłowie z Lubelskiego?

0 31 A A
– Najprawdopodobniej uruchomię własną działalność gospodarczą w zakresie PR, marketingu i szkoleń. Postaram się o fundusze unijne na ten cel - mówi Michał Kabaciński
– Najprawdopodobniej uruchomię własną działalność gospodarczą w zakresie PR, marketingu i szkoleń. Postaram się o fundusze unijne na ten cel - mówi Michał Kabaciński

– Obowiązek osoby bezrobotnej wykonany. Czas na nowe wyzwania – napisał wczoraj na swoim profilu na Facebooku były poseł Michał Kabaciński. Pochwalił się też zdjęciem dokumentu z Miejskiego Urzędu Pracy stwierdzającego zarejestrowanie go w gronie bezrobotnych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Chciałem w ten sposób pokazać, że w takiej sytuacji nie ma się co załamywać. Trzeba iść z podniesioną głową i szukać nowego zajęcia – mówi nam były parlamentarzysta Twojego Ruchu. Podkreśla, że bezrobocie to tylko etap przejściowy w jego życiu. – Najprawdopodobniej uruchomię własną działalność gospodarczą w zakresie PR, marketingu i szkoleń. Postaram się o fundusze unijne na ten cel.

W nieco innej sytuacji jest były poseł SLD Jacek Czerniak. W czasie pełnienia mandatu przebywał on na bezpłatnym urlopie w Urzędzie Marszałkowskim. Dobiegnie on końca po trzech miesiącach od zakończenia kadencji. – Mam czas do lutego, by zastanowić się nad tym, co będę robił dalej i ewentualnie poszukać innej pracy – mówi szef Rady Wojewódzkiej SLD.

Z podobnej możliwości będzie mogła skorzystać była posłanka PO Magdalena Gąsior-Marek. Jednak ona po wyborach sugerowała, że nie będzie kontynuować swojej kariery zawodowej u marszałka.

Z kolei Marek Poznański, który w końcówce kadencji był posłem niezrzeszonym, tuż po nieudanych dla siebie wyborach deklarował, że powróci do wyuczonego zawodu archeologa. Natomiast Henryk Smolarz (PSL) zamierzał zająć się gospodarstwem rolnym, które – gdy był w Sejmie – prowadziła jego żona.

Na brak zajęcia nie narzekają dwaj byli posłowie, którzy nie ubiegali się o reelekcję. Zbigniew Matuszczak (SLD) powrócił na stanowisko prezesa Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Chełmie. Z kolei Cezary Kucharski (PO) skupił się na działalności menadżera piłkarskiego. Jest on agentem Roberta Lewandowskiego, jego podopiecznym jest też m.in. Bartosz Kapustka, który niedawno zadebiutował w reprezentacji Polski.

Komentarze 31

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gość / 14 lutego 2016 o 08:41

Palikociarze i peeselowcy będą mieli z robotą przerąbane, coś tak czuję... Jaki pisowski szef chciałby zatrudnić kogoś z tych partii? Jaki prywaciarz by to zrobił?

Ale może być odwrotnie.

Avatar
Gość / 8 grudnia 2015 o 11:15
ja bym widział Kabacińskiego na kasie w Auchan
Avatar
Lukas / 5 grudnia 2015 o 13:55

A odnośnie p. Kabacińskiego to co jego niedawny pryncypał p. Palikot nie może mu pomóc? Słyszałem, że potrzebuje szofera. Kabaciński chyba ma prawko więc do tej roboty by się idealnie nadawał...

Avatar
Lukas / 5 grudnia 2015 o 13:53

Mariusz Gad ma podobno wystartować  w wyborach na burmistrza Tomaszowa Lubelskiego w miejsce W. Żukowskiegogdy ten zostanie wojewodą. I ma duże szanse żeby wygrać...

Sorry miałobyć Grad...

Avatar
Lukas / 5 grudnia 2015 o 13:53

No ok.... a co z Mariuchą Gradem ?

Mariusz Gad ma podobno wystartować  w wyborach na burmistrza Tomaszowa Lubelskiego w miejsce W. Żukowskiegogdy ten zostanie wojewodą. I ma duże szanse żeby wygrać...

Avatar
Gość / 4 grudnia 2015 o 13:28
No ok.... a co z Mariuchą Gradem ?
Avatar
Gość / 4 grudnia 2015 o 11:15
kabaciński do utylizacji !
Avatar
Gość / 4 grudnia 2015 o 11:01
No to w obecnej kadencji sejmu sami "specjaliści" Tym razem dostał się Pan poseł od zarządzania stroną internetową parafii.
Avatar
Gość / 4 grudnia 2015 o 10:30
ponieważ ten młody człowiek jedyne co zrobił to wstąpił do partii palikota i razem z guru szokował zerwaniem z tradycją katolicką,to teraz proponuję koszulkę che a z tyłu marks i kapelusz na deptaku
Avatar
Gość / 4 grudnia 2015 o 08:16
panie pośle, wstydu pan nie masz?! będziesz pan ciągnął ze skarbu państwa składki na ZUS i NFZ jako "bezrobotny"? Rączki do d... przyrosły przez te 4 lata?
Avatar
gość / 14 lutego 2016 o 08:41

Palikociarze i peeselowcy będą mieli z robotą przerąbane, coś tak czuję... Jaki pisowski szef chciałby zatrudnić kogoś z tych partii? Jaki prywaciarz by to zrobił?

Ale może być odwrotnie.

Avatar
Gość / 8 grudnia 2015 o 11:15
ja bym widział Kabacińskiego na kasie w Auchan
Avatar
Lukas / 5 grudnia 2015 o 13:55

A odnośnie p. Kabacińskiego to co jego niedawny pryncypał p. Palikot nie może mu pomóc? Słyszałem, że potrzebuje szofera. Kabaciński chyba ma prawko więc do tej roboty by się idealnie nadawał...

Avatar
Lukas / 5 grudnia 2015 o 13:53

Mariusz Gad ma podobno wystartować  w wyborach na burmistrza Tomaszowa Lubelskiego w miejsce W. Żukowskiegogdy ten zostanie wojewodą. I ma duże szanse żeby wygrać...

Sorry miałobyć Grad...

Avatar
Lukas / 5 grudnia 2015 o 13:53

No ok.... a co z Mariuchą Gradem ?

Mariusz Gad ma podobno wystartować  w wyborach na burmistrza Tomaszowa Lubelskiego w miejsce W. Żukowskiegogdy ten zostanie wojewodą. I ma duże szanse żeby wygrać...

Avatar
Gość / 4 grudnia 2015 o 13:28
No ok.... a co z Mariuchą Gradem ?
Avatar
Gość / 4 grudnia 2015 o 11:15
kabaciński do utylizacji !
Avatar
Gość / 4 grudnia 2015 o 11:01
No to w obecnej kadencji sejmu sami "specjaliści" Tym razem dostał się Pan poseł od zarządzania stroną internetową parafii.
Avatar
Gość / 4 grudnia 2015 o 10:30
ponieważ ten młody człowiek jedyne co zrobił to wstąpił do partii palikota i razem z guru szokował zerwaniem z tradycją katolicką,to teraz proponuję koszulkę che a z tyłu marks i kapelusz na deptaku
Avatar
Gość / 4 grudnia 2015 o 08:16
panie pośle, wstydu pan nie masz?! będziesz pan ciągnął ze skarbu państwa składki na ZUS i NFZ jako "bezrobotny"? Rączki do d... przyrosły przez te 4 lata?
Zobacz wszystkie komentarze 31

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 25 kwietnia 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 25 kwietnia 2018 r. 0 0

Liga Mistrzów. Szalony mecz na Anfield

Liga Mistrzów. Szalony mecz na Anfield 1 0

Siedem bramek padło w meczu pomiędzy Liverpoolem, a AS Romą w pierwszym meczu półfinałowym Ligi Mistrzów. „The Reds” prowadzili w pewnym momencie 5:0, ale w końcówce goście zmniejszyli rozmiary porażki

Święto miłośników czytania. Trwa Festiwal Książki w Puławach [wideo]
film

Święto miłośników czytania. Trwa Festiwal Książki w Puławach [wideo] 1 0

15. Festiwal Książki w Puławach rozpoczął koncert zespołu Plateau oraz spotkania autorskie z Michałem Szulimem i Marzeną Filipczak. Przed nami kolejne - z Anną Brzezińską, plakacistą Dawidem Ryskim i Beatą Gołaszewską, bohaterką książki "Ambasadorowa".

Plac zabaw, kolejka tyrolska i tor rowerowy powstaną w Lublinie. Inwestycja centrum handlowego
galeria

Plac zabaw, kolejka tyrolska i tor rowerowy powstaną w Lublinie. Inwestycja centrum handlowego 20 1

Ślizgawki, zjeżdżalnie, hamaki, mini kolejka tyrolska, park do ćwiczeń oraz tor rowerowy – to tylko niektóre atrakcje, które znajdą się w dwóch strefach zabawy i wypoczynku, które powstaną przy centrum handlowym SKENDE Shopping w Lublinie.

Walka o głosy seniorów rozpoczęta. Obietnice PO w Puławach
galeria
film

Walka o głosy seniorów rozpoczęta. Obietnice PO w Puławach 4 24

Rozwój geriatrii, unettowienie emerytur, darmowe badania dla 60-latków, urlop wytchnieniowy, czy zniżki na leki - to część programu "Polska Seniora", o którym we wtorek w Puławach opowiadały posłanki Platformy Obywatelskiej.

Sprzęt z serduszkiem ciągle spływa. Komu pomogła WOŚP w Białej Podlaskiej?

Sprzęt z serduszkiem ciągle spływa. Komu pomogła WOŚP w Białej Podlaskiej? 0 4

Sprzęt za ponad 2 mln zł otrzymał szpital w Białej Podlaskiej na przestrzeni ubiegłego i tego roku od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Trafił on do Ośrodka Opieki Medycznej Domowy Szpital oraz na oddziały neonatologiczny i dziecięcy.

Przedszkolaki na medal. Duży i złoty! Paraolimpiada w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Przedszkolaki na medal. Duży i złoty! Paraolimpiada w Lublinie [zdjęcia] 0 0

III Paraolimpiada Przedszkolaków organizowana przez Przedszkole Integracyjnego nr 39 w Lublinie zgromadziła maluchy z 14 ośrodków na całej Lubelszczyźnie. Zawodnicy reprezentowali m.in. Lublin, Łęczną i Krasnystaw.

Ta pułapka udaje samicę. Kiedy samiec dostaje się do środka nie ma już dla niego ratunku
galeria

Ta pułapka udaje samicę. Kiedy samiec dostaje się do środka nie ma już dla niego ratunku 17 1

We wtorek zaczęła się nowa wojna ze szkodnikiem niszczącym lubelskie kasztanowce. Na większą skalę stosowane będą w tym roku pułapki feromonowe „udające” samicę. Zwabione nimi samce czeka, ostatnie w ich życiu rozczarowanie. Dzięki tej metodzie mniej będzie postronnych ofiar wśród innych owadów.

"Państwo musi zachować ciągłość". Monika Jaruzelska w Lublinie o ustawie degradacyjnej
galeria
film

"Państwo musi zachować ciągłość". Monika Jaruzelska w Lublinie o ustawie degradacyjnej 0 21

Wejście w życie ustawy degradacyjnej byłoby bardzo niebezpiecznym zjawiskiem. Państwo musi zachować pewną ciągłość - powiedziała w Lublinie Monika Jaruzelska, córka generała Wojciecha Jaruzelskiego.

Roboty drogowe w Lublinie. Duże utrudnienia na dwóch ważnych ulicach

Roboty drogowe w Lublinie. Duże utrudnienia na dwóch ważnych ulicach 6 2

Nie doszło do zapowiadanego na wtorek zamknięcia przejazdu przed Bramą Krakowską. Bariery na Lubartowskiej oraz Królewskiej mają być ustawione w środę około południa.

Koncert zespołu L.Stadt w Radiu Lublin
27 kwietnia 2018, 19:00

Koncert zespołu L.Stadt w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 kwietnia o godz. 19 w siedzibie Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi grupa L.Stadt.

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie
film

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie 1 9

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie. Zawiera ono między innymi zobowiązanie rządu do podniesienia wysokości renty socjalnej.

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 2:1. Pierwsza wygrana od września

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 2:1. Pierwsza wygrana od września 10 2

Kibice Górnika długo musieli czekać na ten moment, ale wreszcie się doczekali. We wtorek zielono-czarni pokonali na swoim boisku Chrobrego Głogów 2:1. To pierwsza wygrana łęcznian od... 23 września 2017 roku

Prezydent Etiopii obejrzy puławskie Azoty

Prezydent Etiopii obejrzy puławskie Azoty 28 6

W środę prezydent Demokratycznej Republiki Etiopii Mulatu Teshome Wurtu i jego małżonka odwiedzą Zakłady Azotowe „Puławy”. To szansa za pogłębienie współpracy gospodarczej i handlowej.

Kolejna ekshumacja ofiary katastrofy smoleńskiej. Sekcja w Lublinie

Kolejna ekshumacja ofiary katastrofy smoleńskiej. Sekcja w Lublinie 0 4

W nocy z poniedziałku na wtorek odbyła się ekshumacja kolejnej ofiary katastrofy smoleńskiej Joanny Agackiej-Indeckiej, byłej prezes Naczelnej Rady Adwokackiej. Ciało zostało we wtorek przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!