Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

3 maja 2016 r.
7:43

Tragiczny wypadek przy ul. Lwowskiej. Syn zmarłej kobiety zarzuca szpitalowi zaniedbania

0 46 A A
Kierowcy autobusu grozi do 12 lat więzienia
Kierowcy autobusu grozi do 12 lat więzienia

Prokuratura będzie badać, czy lekarze prawidłowo opiekowali się 74-latką, która zmarła po amputacji nogi, zmiażdżonej przez koło miejskiego autobusu. Z kolei syn kobiety zarzuca zaniedbania pielęgniarkom ze szpitala

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Śledczy wciąż nie rozstrzygnęli, jaka była przyczyna śmierci 74-latki. Prokuratura nie informuje o wstępnych wynikach sekcji zwłok. – Niezbędne okazało się przeprowadzenie dodatkowych badań, ponieważ zgon nastąpił ok. 1,5 miesiąca po wypadku – mówi Paweł Kukuryk, zastępca szefa Prokuratury Rejonowej Lublin-Północ. – W tym czasie kobieta była hospitalizowana. Należy ustalić, czy przyczyną śmierci były wyłącznie odniesione obrażenia. Przez półtora miesiąca, kiedy pacjentka przebywała w szpitalu, jej stan wydawał się stabilny.

Prokuratura będzie więc badać, czy lekarze prawidłowo opiekowali się 74-latką. Zakończenia postępowania należy się spodziewać najwcześniej za trzy miesiące. W tym czasie śledczy przeanalizują również zeznania kilku świadków wypadku.

Do tragedii doszło w połowie marca na przystanku przy ul. Lwowskiej w Lublinie. 74-latka wysiadała tylnymi drzwiami z autobusu przegubowego linii 10. Zamykające się drzwi przytrzasnęły jej torebkę. Kobieta straciła równowagę i upadła. Jedno z kół przegubowca przejechał po jej nodze. Kierowca autobusu odjechał, tłumaczył potem, że nie zauważył wypadku i rannej pasażerki.

Ranna przebywała w SPSK 4 – najpierw na OIOM-ie, potem na oddziale ortopedycznym. Zdaniem jej syna, opieka pielęgniarska pozostawiała wiele do życzenia. – Mam ogromne zastrzeżenia do opieki pielęgniarskiej na obu oddziałach – podkreśla Cezary Brzeski, syn zmarłej kobiety. – Na OIOM-ie często zdarzało się, że pielęgniarki nawet nie przypilnowały, czy mama przyjęła leki. Często widziałem, że tabletki leżały na piżamie, bo wypadły jej z ust. Przecież na taki oddział trafiają pacjenci, którzy walczą o życie, jak można dopuszczać do takich zaniedbań – oburza się mężczyzna.

Zdaniem pana Cezarego, podobne zaniedbania były na oddziale ortopedycznym. – Nagminnym problemem były kroplówki. Pielęgniarka zakładała ją, ale już nie sprawdzała, czy wszystko działa. A zdarzało się, że nie działała lub leciały pęcherzyki powietrza, które mogły przecież doprowadzić do zatoru w sercu. O tych wątpliwościach poinformowałem już prokuraturę – dodaje mężczyzna.

Co na to szpital? – Nie możemy się odnosić do tak ogólnych informacji, w dodatku przekazywanych za pośrednictwem mediów. Zachęcamy syna pacjentki do złożenia oficjalnej skargi do dyrektora szpitala. Po złożeniu skargi uruchamiana jest procedura wyjaśniająca – tłumaczy Marta Podgórska, rzeczniczka SPSK 4 w Lublinie. – Prześledzimy całą dokumentację pacjentki, przede wszystkim pielęgniarską, bo to opieki pielęgniarskiej dotyczą zarzuty rodziny.

Kierowcy autobusu grozi do 12 lat więzienia. Na razie został zawieszony w obowiązkach. Mężczyzna prowadził autobusy od 10 lat.

Komentarze 46

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 8 sierpnia 2016 o 08:50
ciagle sie widzi jak autobusy przejezdzaja na czerwonym swietle
Avatar
ja / 4 maja 2016 o 23:10

synu daj sobie spokoj, mama byla polozna opieke miala bardzo dobra, pieniedzy chcesz? moze sie uda ale watpie. Co chodzi o stara kadre poloznych czas wymienic na mlode one, nie lubia ludzi chorych, sa przejedzone choroba, tragedia ludzka

Co znaczy że ,,starych trzeba wymienić"??? To ustawy powodują iż ludzie muszą pracować do późnego wieku a nie ich złośliwość lub niechęć do pracy. A oszczędności narzucane odgórnie szpitalom powodują to że pielęgniarka ma do obsłużenia więcej chorych, niż jest w stanie...

Zaznaczam że nigdy nie pracowałam w służbie zdrowia ale kilkanaście razy byłam pacjentką różnych szpitali.

Nie oceniajmy bezpodstawnie jeśli nie znamy faktów i nie chcemy by nas ktoś w ten sposób oceniał.

Co znaczy że ,,starych trzeba wymienić"??? To ustawy powodują iż ludzie muszą pracować do późnego wieku a nie ich złośliwość lub niechęć do pracy. A oszczędności narzucane odgórnie szpitalom powodują to że pielęgniarka ma do obsłużenia więcej chorych, niż jest w stanie...

Zaznaczam że nigdy nie pracowałam w służbie zdrowia ale kilkanaście razy byłam pacjentką różnych szpitali.

Nie oceniajmy bezpodstawnie jeśli nie znamy faktów i nie chcemy by nas ktoś w ten sposób oceniał.

rozwiń
Avatar
Gość / 4 maja 2016 o 15:26
Ludzie... co to się dzieje... Szpital, lekarze, całodobowa opieka... zdawać by się mogło, że człowiek trafiając pod opiekę "specjalistów" może czuć się bezpiecznie bo przecież pomogą. Muszą... Wiem, że są przypadki, gdzie san jest na tyle ciężki, że ludzka pomoc jest niewystarczająca. Że lekarze nie zdziałają za wiele. Ale żeby kobietę, której stan był stabilny doprowadzić do zgonu?! co to się dzieje ?! Nie wierzę,że stan jej się nagle pogorszył. Tym bardziej, że syn tej Pani szuka sprawiedliwości. I nie uwierzę w to po tym co widziałam co się dzieje na ortopedii. Jak traktują starszych ludzi. I nie tylko.
Ludzie... co to się dzieje... Szpital, lekarze, całodobowa opieka... zdawać by się mogło, że człowiek trafiając pod opiekę "specjalistów" może czuć się bezpiecznie bo przecież pomogą. Muszą... Wiem, że są przypadki, gdzie san jest na tyle ciężki, że ludzka pomoc jest niewystarczająca. Że lekarze nie zdziałają za wiele. Ale żeby kobietę, której stan był stabilny doprowadzić do zgonu?! co to się dzieje ?! Nie wierzę,że stan jej się nagle pogorszył. Tym bardziej, że syn tej Pani szuka sprawiedliwości. I nie uwierzę w to po tym co widz... rozwiń
Avatar
Gość / 4 maja 2016 o 15:05
ja też mam zastrzeżenia, pielęgniarki są wredne niemiłe i niepomocne o tym każdy wie tylko mało kto mówi, bo wtedy nasi już starsi bliscy całkiem zostaliby porzuceni na pastwę losu.
Avatar
Gość / 4 maja 2016 o 10:04
Mój ojciec leżał na ortopedii w PSK4 po cięzkim wypadku (obie nogi połamane) , takiej opieki jak tam dawno nie widziałam . Dziękuję Paniom tam pracującym za opiekę , nie przejmujcie się tymi komentarzami.
Avatar
Gość / 4 maja 2016 o 09:55
Po pierwsze primo, w SPSK-4 nie ma czegoś takiego jak OIOM, to jest oddział Intensywnej Terapii Po drugie primo, od kiedy nawet przyjmując nazwę oiom, podaje się tam pacjentom proszki i tabletki - tam pacjenci są nieprzytomni i jak pamiętam a śledziłem to wydarzenie, to Twoja matka była w śpiączce farmakologicznej. Kasę się chce teraz jeszcze wyrwać id szpitala...
Avatar
ja / 4 maja 2016 o 09:52

Nie wierzę w to co opisuje syn. Jeśli kobieta leżała na OIOM-ie to była w śpiączce farmakologicznej (o czym prasa donosiła) wobec tego na pewno nikt jej nie podawał leków (tabletek w całości) do połknięcia, bo nie była by w stanie ich połknąć ze względu na rurkę intubacujną lub tracheostomijną. Tabletki rozgniata się i podaje za pomocą specjalnej strzykawki wraz z wodą przez sondę wprowadzoną do żołądka najczęściej przez nos. Pan szuka sensacji i tyle w temacie. Przykre to, bo zmarła kobieta, ale szukanie na chama winnych do niczego nie prowadzi.

a jednak ma rację. niestety. Kobieta nie zyje i chyba 'trochę" prawdy w tym jest,że nie ma opieki.

a jednak ma rację. niestety. Kobieta nie zyje i chyba 'trochę" prawdy w tym jest,że nie ma opieki.

rozwiń
Avatar
gość / 4 maja 2016 o 09:50

W szpitalach pacjenci powinni dostawać do wypełnienia ankiety w której mogliby ocenić pracę personelu!

Avatar
Gość / 4 maja 2016 o 09:04
Czy tu wypowiadają się sami pracownicy szpitala!
Avatar
Gość / 4 maja 2016 o 08:30
W 2013 byłem pacjentem PSK-4 leżałem na chirurgi trzy tygodnie czerwca,miałem czas obserwować pracę pielęgniarek.Dziewczyny nie bierzcie sobie do serca tych negatywnych opini stada baranów ,nie mają nawet bladego pojęcia o waszej pracy.Naoglądał się jeden z drugim filmu o szpitalu w Leśnej Górze i zaczyna pajacować na forum,w wojsku było kiedyś takie powiedzenie ,,trzeba tam było być aby to przeżyć trzeba było to widzieć aby uwierzyć.Krótko nie byli nigdy pacjętem szpitala,coś tam gdzieś raz negatywnego usłyszeli i się popisują swoją nibywiedzą.Serdecznie pozdrawiam dziewczyny z chirurgi na 5 piętrze,były pacjęt z sali 9 ,,kierowca ,, miałem OZT udało się bez zabiegu.
W 2013 byłem pacjentem PSK-4 leżałem na chirurgi trzy tygodnie czerwca,miałem czas obserwować pracę pielęgniarek.Dziewczyny nie bierzcie sobie do serca tych negatywnych opini stada baranów ,nie mają nawet bladego pojęcia o waszej pracy.Naoglądał się jeden z drugim filmu o szpitalu w Leśnej Górze i zaczyna pajacować na forum,w wojsku było kiedyś takie powiedzenie ,,trzeba tam było być aby to przeżyć trzeba było to widzieć aby uwierzyć.Krótko nie byli nigdy pacjętem szpitala,coś tam gdzieś raz negatywnego usłyszeli i się popisują swoją nibywie... rozwiń
Avatar
Gość / 8 sierpnia 2016 o 08:50
ciagle sie widzi jak autobusy przejezdzaja na czerwonym swietle
Avatar
ja / 4 maja 2016 o 23:10

synu daj sobie spokoj, mama byla polozna opieke miala bardzo dobra, pieniedzy chcesz? moze sie uda ale watpie. Co chodzi o stara kadre poloznych czas wymienic na mlode one, nie lubia ludzi chorych, sa przejedzone choroba, tragedia ludzka

Co znaczy że ,,starych trzeba wymienić"??? To ustawy powodują iż ludzie muszą pracować do późnego wieku a nie ich złośliwość lub niechęć do pracy. A oszczędności narzucane odgórnie szpitalom powodują to że pielęgniarka ma do obsłużenia więcej chorych, niż jest w stanie...

Zaznaczam że nigdy nie pracowałam w służbie zdrowia ale kilkanaście razy byłam pacjentką różnych szpitali.

Nie oceniajmy bezpodstawnie jeśli nie znamy faktów i nie chcemy by nas ktoś w ten sposób oceniał.

Co znaczy że ,,starych trzeba wymienić"??? To ustawy powodują iż ludzie muszą pracować do późnego wieku a nie ich złośliwość lub niechęć do pracy. A oszczędności narzucane odgórnie szpitalom powodują to że pielęgniarka ma do obsłużenia więcej chorych, niż jest w stanie...

Zaznaczam że nigdy nie pracowałam w służbie zdrowia ale kilkanaście razy byłam pacjentką różnych szpitali.

Nie oceniajmy bezpodstawnie jeśli nie znamy faktów i nie chcemy by nas ktoś w ten sposób oceniał.

rozwiń
Avatar
Gość / 4 maja 2016 o 15:26
Ludzie... co to się dzieje... Szpital, lekarze, całodobowa opieka... zdawać by się mogło, że człowiek trafiając pod opiekę "specjalistów" może czuć się bezpiecznie bo przecież pomogą. Muszą... Wiem, że są przypadki, gdzie san jest na tyle ciężki, że ludzka pomoc jest niewystarczająca. Że lekarze nie zdziałają za wiele. Ale żeby kobietę, której stan był stabilny doprowadzić do zgonu?! co to się dzieje ?! Nie wierzę,że stan jej się nagle pogorszył. Tym bardziej, że syn tej Pani szuka sprawiedliwości. I nie uwierzę w to po tym co widziałam co się dzieje na ortopedii. Jak traktują starszych ludzi. I nie tylko.
Ludzie... co to się dzieje... Szpital, lekarze, całodobowa opieka... zdawać by się mogło, że człowiek trafiając pod opiekę "specjalistów" może czuć się bezpiecznie bo przecież pomogą. Muszą... Wiem, że są przypadki, gdzie san jest na tyle ciężki, że ludzka pomoc jest niewystarczająca. Że lekarze nie zdziałają za wiele. Ale żeby kobietę, której stan był stabilny doprowadzić do zgonu?! co to się dzieje ?! Nie wierzę,że stan jej się nagle pogorszył. Tym bardziej, że syn tej Pani szuka sprawiedliwości. I nie uwierzę w to po tym co widz... rozwiń
Avatar
Gość / 4 maja 2016 o 15:05
ja też mam zastrzeżenia, pielęgniarki są wredne niemiłe i niepomocne o tym każdy wie tylko mało kto mówi, bo wtedy nasi już starsi bliscy całkiem zostaliby porzuceni na pastwę losu.
Avatar
Gość / 4 maja 2016 o 10:04
Mój ojciec leżał na ortopedii w PSK4 po cięzkim wypadku (obie nogi połamane) , takiej opieki jak tam dawno nie widziałam . Dziękuję Paniom tam pracującym za opiekę , nie przejmujcie się tymi komentarzami.
Avatar
Gość / 4 maja 2016 o 09:55
Po pierwsze primo, w SPSK-4 nie ma czegoś takiego jak OIOM, to jest oddział Intensywnej Terapii Po drugie primo, od kiedy nawet przyjmując nazwę oiom, podaje się tam pacjentom proszki i tabletki - tam pacjenci są nieprzytomni i jak pamiętam a śledziłem to wydarzenie, to Twoja matka była w śpiączce farmakologicznej. Kasę się chce teraz jeszcze wyrwać id szpitala...
Avatar
ja / 4 maja 2016 o 09:52

Nie wierzę w to co opisuje syn. Jeśli kobieta leżała na OIOM-ie to była w śpiączce farmakologicznej (o czym prasa donosiła) wobec tego na pewno nikt jej nie podawał leków (tabletek w całości) do połknięcia, bo nie była by w stanie ich połknąć ze względu na rurkę intubacujną lub tracheostomijną. Tabletki rozgniata się i podaje za pomocą specjalnej strzykawki wraz z wodą przez sondę wprowadzoną do żołądka najczęściej przez nos. Pan szuka sensacji i tyle w temacie. Przykre to, bo zmarła kobieta, ale szukanie na chama winnych do niczego nie prowadzi.

a jednak ma rację. niestety. Kobieta nie zyje i chyba 'trochę" prawdy w tym jest,że nie ma opieki.

a jednak ma rację. niestety. Kobieta nie zyje i chyba 'trochę" prawdy w tym jest,że nie ma opieki.

rozwiń
Avatar
gość / 4 maja 2016 o 09:50

W szpitalach pacjenci powinni dostawać do wypełnienia ankiety w której mogliby ocenić pracę personelu!

Avatar
Gość / 4 maja 2016 o 09:04
Czy tu wypowiadają się sami pracownicy szpitala!
Avatar
Gość / 4 maja 2016 o 08:30
W 2013 byłem pacjentem PSK-4 leżałem na chirurgi trzy tygodnie czerwca,miałem czas obserwować pracę pielęgniarek.Dziewczyny nie bierzcie sobie do serca tych negatywnych opini stada baranów ,nie mają nawet bladego pojęcia o waszej pracy.Naoglądał się jeden z drugim filmu o szpitalu w Leśnej Górze i zaczyna pajacować na forum,w wojsku było kiedyś takie powiedzenie ,,trzeba tam było być aby to przeżyć trzeba było to widzieć aby uwierzyć.Krótko nie byli nigdy pacjętem szpitala,coś tam gdzieś raz negatywnego usłyszeli i się popisują swoją nibywiedzą.Serdecznie pozdrawiam dziewczyny z chirurgi na 5 piętrze,były pacjęt z sali 9 ,,kierowca ,, miałem OZT udało się bez zabiegu.
W 2013 byłem pacjentem PSK-4 leżałem na chirurgi trzy tygodnie czerwca,miałem czas obserwować pracę pielęgniarek.Dziewczyny nie bierzcie sobie do serca tych negatywnych opini stada baranów ,nie mają nawet bladego pojęcia o waszej pracy.Naoglądał się jeden z drugim filmu o szpitalu w Leśnej Górze i zaczyna pajacować na forum,w wojsku było kiedyś takie powiedzenie ,,trzeba tam było być aby to przeżyć trzeba było to widzieć aby uwierzyć.Krótko nie byli nigdy pacjętem szpitala,coś tam gdzieś raz negatywnego usłyszeli i się popisują swoją nibywie... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 46

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Tłumy na spotkaniu z premierem Morawieckim. Doszło do pikiety i przepychanek [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Tłumy na spotkaniu z premierem Morawieckim. Doszło do pikiety i przepychanek [wideo, zdjęcia] 4 2

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:1 (relacja na żywo)

Chełmianka - Motor 0:1 (relacja na żywo) 8 0

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Chełmianka - Motor. Dla obu ekip, to spotkanie o wszystko. Pierwszy gwizdek o godz. 17

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 21 37

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 1

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 11 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 1

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 12 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu 37 9

Brutalny napad w Kraśniku. Aresztowano dwóch mężczyzn, którzy w Kraśniku wtargnęli do domu 20-latka, zabrali do lasu i dotkliwie pobili. Mężczyzna trafił do szpitala.

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 0

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo]
film

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo] 36 2

Lubartowscy policjanci ustalają okoliczności, w jakich doszło do pożaru będącego w budowie przedszkola w Kamionce. Spaleniu uległa część poddasza

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm 7 0

Kto odwiedzi Bychawę w dniach 26-27 maja, będzie mógł spróbować pierogów z trzech województw: lubelskiego, podkarpackiego i podlaskiego. A to za sprawą imprezy „Na Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski”. Pierogi lubelskie będą kulinarną gwiazdą XIX Ogólnopolskiego Festiwalu „W Krainie Pierogów”. Gwiazdą muzyczną jest Beata i Bajm

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki
galeria

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki 0 0

Dziś 26 maja, czyli Dzień Mamy. Przygotowaliśmy dla Was wierszyki i życzenia, które mogą Wam się dziś przydać

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć 5 4

Zostały już tylko dwa mecze, szanse na utrzymanie są bardzo małe, a na dodatek Wisła gra z zespołami, które mogą mieć jeszcze nadzieje na awans. Mimo wszystko puławianie chcą jeszcze powalczyć. W sobotę o godz. 17 czeka ich wyjazdowy mecz z Radomiakiem

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82 10 4

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Dominiczynie na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Włodawą