niedziela, 18 marca 2018 r.

Lublin

Trwają przygotowania do Orszaku Trzech Króli w Lublinie. Będą nowości

Dodano: 17 grudnia 2015, 21:04

Przygotowania trwają. Są już chętni do odegrania roli świętej rodziny i straży królewskiej
Przygotowania trwają. Są już chętni do odegrania roli świętej rodziny i straży królewskiej

Brama miłosierdzia zrobiona przez uczniów Zespołu Szkół Plastycznych, rydwany dla Trzech Króli, nowe nagłośnienie i tysiąc ceramicznych dzwoneczków dla dzieci. To nowości Orszaku Trzech Króli, który wyruszy 6 stycznia z placu Zamkowego

- Chcemy rozdać tysiąc koron uczestnikom orszaku. Rolę jednego z mędrców odegra, podobnie jak w czasie tegorocznego orszaku bezdomny – zapowiada ks. Ryszard Podpora, dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Archidiecezji Lubelskiej i koordynator styczniowego przedsięwzięcia. – Orszak otworzy gwiazda, którą zrobiła absolwentka Zespołu Szkół Plastycznych, z którym co roku współpracujemy przy przygotowaniu wydarzenia.

– Zajęło mi to prawie cały rok szkolny. Gwiazda ma wiele płaszczyzn, więc było to bardzo czasochłonne – opowiada Kamila Piskorz. – Wykonałam ją z wielu warstw materiałów i wstążek. Nie wiem ile waży, ale jest bardzo ciężka. Do jej przenoszenia potrzebowałam pomocy.

Uczniowie „plastyka” wykonali też bramę miłosierdzia, która jest nowością przyszłorocznej edycji orszaku. Jej nazwa nawiązuje do Roku Miłosierdzia, który ogłosił papież Franciszek. – Jedna jej część ma pięć metrów długości i metr szerokości. A takich części jest dziesięć – mówi ks. Podpora. – Brama zostanie otwarta przed katedrą. Wejdą przez nią mędrcy i przed głównym ołtarzem złożą złoto, kadzidło i mirrę.

Pomysł na wykonanie bramy został zaczerpnięty z obrazu „Jezu ufam Tobie”. W jej centrum znajduje się serce z promieniami. Nowością są także platformy dla Trzech Króli, które mają przypominać rydwany oraz nagłośnienie, które będzie ustawione na specjalnych trójkołowcach.

W środę 6 stycznia podczas orszaku zobaczymy także 15-metrową figurę czwartego króla oraz 10-metrową złotą kadzielnicę, które zostaną podniesione na wysięgnikach. Według niemieckiej legendy czwarty król zabłądził, nie zdołał dotrzeć do Jezusa w dniu jego narodzin. Spotkał Chrystusa dopiero, gdy ten był już prowadzony na mękę. Jak zapewnia ks. Podpora, kadzielnica jest największa w Europie.

- Przygotowania trwają. Są już chętni do odegrania roli świętej rodziny. W tym roku w orszaku będzie można też zobaczyć zwierzęta – konia, wielbłąda i lemury – mówi Krzysztof Dąbek, dyrektor ZSP w Lublinie. – Kadzielnica jest w trakcie renowacji, ale na orszak na pewno będzie gotowa. Pracujemy także nad tym, żeby przez bramę miłosierdzia oprócz mędrców mogli także przejść inni uczestnicy orszaku.

Organizatorzy chcą także we współpracy z Pocztą Polską wydać tzw. personalizowane znaczki oraz kartki świąteczne ze zdjęciami z orszaku.

3 stycznia o godz. 10 przed katedrą 1000 dzieci dostanie dzwoneczki

6 stycznia o godz. 11.45 na pl. Zamkowym dostaniesz koronę

6 stycznia o godz. 12 z pl. Zamkowego ruszy Orszak Trzech Króli

6 stycznia  o godz. 13 w katedrze msza i kolędowanie

Czytaj więcej o: Lublin Orszak Trzech Króli
AUTYŚCI (z)BAWIENIA
Gość
Gość
(7) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

AUTYŚCI (z)BAWIENIA
AUTYŚCI (z)BAWIENIA (18 grudnia 2015 o 17:41) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli przyGŁUPY (z)BAWIENIA JAK KURIA JEGO MAĆ:

Dla upamiętnienia XXXV rocznicy powstania SOLIDARNOŚCI =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC poświecił czas i na FACEBOOKU otworzył stronę – wystarczy w w wyszukiwarkę fejsa wpisać: kz nszz solidarnosc organistow (Broń Boże używać „ś”, „ć” i „ó”!!!).

Na stronie umieszczane jest całe archiwum związkowe w zakładce „INNE ALBUMY”, znajdują się też aktualizacje pod nazwą „=K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC”, są też materiały video wyświetlające FUNKCJONOWANIE PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA od kuchni (łącznie kilkanaście tysięcy stron w JPG). Archiwum i bieżące oceny związku obejmują okres do dnia 6.XI.2015 r.

https://www.facebook.com/KZ-NSZZ-Solidarnosc-Organistow-678088682294519/?fref=ts

Od 5.XII.2015 r. związek dysponuje nową stroną o nazwie Kz Nszz Solidarnosc Organistow 2 Na tej stronie będą umieszczane bieżące materiały od dnia 7.XI.2015 r..

https://www.facebook.com/Kz-Nszz-Solidarnosc-Organistow-2-1522457921414053/?fref=ts

Każdy też będzie mógł nawiązać kontakt e-mailem:

kznszzsolidarnoscorganistow@gmail.com

W przeciwieństwie do Kuriewnych okienek kontaktowych wymagających szczegółowych danych interesanta e-mail związkowy jest anonimowy.

CZARNI, czyli AXCELENCJE, księŻULE, ZAKONNICE i wszelkie inne ŚW.(irnięte) WOLONTARIATY powinny zdawać sobie sprawę, że WSZYSTKO, CO NAPISZĄ MOŻE BYĆ UŻYTE... przeciwko Nim!!!, czyli tak jak do tej pory ha ha ha...

Jak się (z)BAWIĆ, to się (z)BAWIĆ!!!

Tylko w grudniu 2015 r. internetowa prasa podała o CUDACH PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODE (z)BAWIENIA, a wcześniej też nieźle cudowali (patrz archiwum fejsa):

1) „NEWSWEEK” z dn. 16.XII.2015 r. w artyKULe: „Wałęsa skłonny jeszcze raz przeskoczyć przez płot” oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

2) „DZIENNIK WSCHODNI” z dn. 17.XII.2015 r. w artyKULe: „Trwają przygotowania do Orszaku Trzech Króli w Lublinie. Będą nowości” oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

3) „FAKT” z dn. 16.XII.2015 r. w artyKULe: 1} „Pijana szopka w elitarnym liceum”; 2} „Adorują prezydenta Dudę słowami Ewangelii” oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

4) „GK24.pl” z dn. 16.XII.2015 r. w artyKULe: „Tango dla papieża Franciszka w Koszalinie [wideo]” oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

CZARNY BETON jest w swoim ŻYWIOLE (z)BAWIENIA i potwierdzajac polskie Proroctwo lat 1980 – tych „DOROSŁE DZIEMAJĄ ŻAL ZA KIEPSKI PRZEPIS NA TEN ŚWIAT” drze gęby jak OPĘTANY!

zarzucając jednoczesnie OPĘTANIE nie tylko DZIECIOM.

Świadczy to tylko o NIEDOJRZAŁOŚCI EMOCJONALNEJ i wszelkich innych NIEDOJRZAŁOŚCIACH psycho - społeznych CZARNEGO BETONU – od ponad 2000 lat nie widzą własnego BOSKIEGO OPĘTANIA (z)BAWIENIEM!

Taka jest SIŁA (w)MAWIANIA jednego i tego samego od ponad 2000 lat – LUDZIE są w stanie BIĆ się o (w)MÓWIONE ZNAKI (z)BAWIENIA, a wygodne AXCELENCJE mają je, czyli (w)MAWIANE ZNAKI (z)BAWIENIA głęboko w DooPIE! Ha ha ha...

Zwyrodnienie (z)BAWIENIA widać gołym okiem.

Od początku Wszyscy ŚW.(irnięci) wpatrzeni są we własną DooPĘ i też (wy)ŚWIĘCONĄ wszystkich głęboko mając w DooPIE!

CZARNY BETON aby pokazać własną GŁUPOTĘ wykorzystuje UZALEŻNIONY Lud Boży do każdej CZARNEJ ROBOTY, a AMINENCJE z księZULAMI zacierają ino rączki jak idzie im (w)MAWIANE (z)BAWIENIE!

Głoszone w formie SŁOWA BOŻEGO (w)MAWIANE (z)BAWIENIE dobiega końca i w cyklicznym okresie przygotowań do SZOPKI widać jego kres.

Jak długo można pier...niczyć GŁUPOTY (w)MAWIAJĄC, że to DROGA (z)BAWIENIA?

Od momentu zbliżajacych się wyborów parlamentarnych 2015 i walki za wszelką cenę PiS- duchów ZWIĄZEK postawił tezę, że PiS – LAMICI potrzebni są ino DO WYGRANIA wyborów, a później podziela LOS WSZYSTKICH „WALCZĄCYCH O KOŚCIÓŁ AZ DO PRZELANIA KRWI, BO TYLKO KREW NAWRACA” (JP 2)!

Już w trwajacej promocji (z)BAWIENIA nagłasnia się POCHODY 3 – KRÓLI.

Święto” zmartwychwstało dzięki byłemu „SOLIDARNOŚCIOWCOWI” i byłemu PREYDENTOWI ŁODZI Jerzemu KROPIWNICLKIEMU – CZARNI SZALEJĄ OPĘTANI BOSKIM (z)BAWIENIEM, a o KROPIWNICKIM panuje (w)MAWIANY ŚWIĘTY SPOKÓJ niczym o ZWIĄZKU!

Jednym słowem dostał KOPA W DooPĘ nie dosć, ze od LUDZI to jeszcze od CZARNEJ MAFII, w którą TAK WIERZYŁ!

Podobnie funkcjonuje (w)MAWIANA CHARYTATYWNA DZIAŁALNOŚĆ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA – WY DAJECIE, a CZARNI ŚWIĘCA TRYUMFY!

Do tej pory żadem AXCELENCJA ani księŻULO dbając o własną DooPĘ nie wpadł nja pomysł przeznaczenia FUNDUSZU KOŚCIELNEGO na BIEDNYCH pokazując, że BIEDNYCH TO ONI MAJĄ... głęboko w DooPIE!

SZUM (z)BAWIENIA utrzymuje się na topie niczym (w)MAWIANE (z)BAWIENIE – jeszcze trochę i 2000lat minie pieronkiem!

Widać, że CZARNY BETON nie widzi własnego DEBILIZMU (z)BAWIENIA trwającego ponad 2000 lat!

Były Pan Prezydent Lech WAŁĘSA ma ochotę znosu przeskakiwać przez mur ratując polską demokrację.

Raz się udało, ale teraz... teraz Pan Prezydent Wałęsa dalej występuje z Najświętszą Panienką w kalpie, a Kościół wraz z (w)MAWIANĄ Królową Polski bliski jest klapy i chcąc przeskoczyć ponownie czeka na Pana Prezydenta MUR z CZARNEGO BETONU!

Od początku PiS – lamowskich wyborów 2015 związek pokazuje jak funkcjonuje (z)BAWIENIE:

IM BARDZIEJ RZĄD WŁAZI CZARNEMU BETONOWI W DooPĘ, TYM BARDZIEJ CZARNY BETON MA ICH GŁĘBOW DooPIE!

Związek trzyma się od roku 1980 – tego mocno, bo też od roku 1980 – tego miał w doopie CZARNY BETON zawieszając wszelkie SAKRAMENTY SZEPTANIA księŻULKOM do ucha!, a od roku 1994 zrywając WSZELKIE KONTAKTY (z)BAWIENIA!

O wszelkich posunięciach rządu CZARNY BETON ZNA SZCZEGÓŁY i nycz więcej Im nie trzeba, a PAŃSTWO POLSKIE jest w rozsypce!

Do tej pory związek NIE UJAWNIA NAZWISK byłych już członków związku z lat 1980 – tych dzięki czemu NIKOMU nycz się nie stało, a rząd R.P.?...

A RZĄD R.P. zaliczył SMOLEŃSK 2010, a wcześniej też parę solidnych wpadek tytułem prób!

Pan Prezydent Lech WAŁĘSA powinien pamiętać jak w PRL – u wszyscy zapier...niczali na wezwania SB – ków składając sprawozdania, a teraz nawet sam Pan Prezydent nie tylko WAŁĘSA na KULanach przez Kratki Konfesjonału SAKRAMNETALNYM SZEPTEM SZEPCZE Axcelencji, księŻULKOWI prosto do ucha: „O KTÓREJ...”; „Z KIM...”; „GDZIE...”; „ILE RAZY...” - przecież to lepsze niż słynna „SOWA & PRZYJACIELE”!, o którą tyle szumu było!

To przecież sam Pan Prezydent Lech WAŁĘSA poniósł KARĘ (z)BAWIENIA podobną do Brata JAROSŁAWA z ta różnicą, że połamał nogi, a nie rękę i, że Brat Jarosław nie wpłacił 20 mln. na budowę ŚWIĄTYNI OPATRZNOŚCI, a Pan Prezydent próbował skakać!

Kto lepiej wiedział „O KTÓREJ...”; „Z KIM...”; „GDZIE...”; „ILE RAZY...” od księżulka?

Chcąc zaś KULejny raz przeskoczyć MUR z CZARNEGO BETONU wcześniej poinformuje SAKRAMENTALNYM SZEPTEM: „O KTÓREJ...”; „Z KIM...”; „GDZIE...”; „ILE RAZY...”!

To nie lata 1980 – te ale XXI wiek!

To przecież Ojciec Maciej ZIĘBA rzucił na KULana samego Pana Prezydenta Lecha WAŁĘSĘ przed gnojkiem ZYZAKIEM wrzeszcząc głosem (z)BAWIENIA: „PRZEBACZ, PRZEBACZ..” i tak skakał w sposób WYSOKIEGO RZY(d)ZYKA pokazują, ze Ma Ryja, iż za przekręt finansowy na XXX – LECIE SOLIDARNOŚCI wypier...niczył Go ze stołka dyrektora ESC (Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku) Prezydent GDAŃSKA!

Nie cofnął się CZARNY BETON przed trwająca kilkaset lat INKWIZYCJĄ – nie cofa się przed NAJŚWIETSZA OJCZYZNĄ (z)BAWIENIA!

Potwierdza się też zwiazkowa teza, że CZARNEMU BETONOWI co 5, 10, 15, 20 lat SOLIDNIE ODBIJA SZAJBA – licząc od roku 1980 – tego truno powiedzieć, ze Im „odbija” - Im solidnie ODPIER...niczyło!

Debilizm (z)BAWIENIA sięga zenitu, z którym nawet GERIATRZY sobie nie radzą!

PrzyGŁUPIE DEWOTKI nieodbiegające poziomem (z)BAWIENIA od (w)MAWIANEGO WYSOKIEGO RY(d)ZYKA wyPiSują GŁUPOTY.

Śledztwo z urzędu za OŚMIESZANIE GŁOWY PAŃSTWA powinna wszcząc proluratura chyba, że proKUR(i)Atura traktuje to jak Szopkę!

Jakie łono i co ssał PREZYDENT to jest jego sprawa, a za głupoty sprawę powinny mieć DEWOTKI w sądzie!

To przecież w bezkrytyczny sposób Ojciec WYSOKIEGO RY(d)ZYKA „MAGNIFICENCJA” TADEUSZ osobiście w przypływie (z)BAWIENIA skarżył się w Brukseli na OJCZYZNĘ, że nie taka jak się UMAWIALI z EUROPiSLAMISTAMI!

Gdzie jeszcze oprócz Brukseli sięgną DROGI DO (w)MAWIANEJ OJCZYZNY (z)BAWIENIA?

Jak wygląda żywa Szopka (jeszcze nie uliczna) pokazali krakowscy licealiści odstawiając (z)BAWIENIE w stanie WSKAZUJĄCYM na SPOŻYCIE!

Oprócz AMINENCJI, księŻULI i ZAKONNIC nikt na trzeźwo nie jest w stanie POJĄĆ „rzeczy niepojętych” jak KURIA JEGO MAĆ!

Samo nagłaśniane paPIESKIE TANGO pokazuje, że wszyscy TAŃCERZE (z)BAWIENIA łącznie z samym paPIESKIM JUBILATEM powinni raczej zaśpiewać Psalm 113 z (w)MAWIANEJ KSIĘGI (z)BAWIENIA „ BUBLII”: „(ch)WALCIE O DZIADKI NAJWYŻSZEGO PANA...” i dać se równie (w)MAWIANY ŚWIĘTY SPOKÓJ!

Taką terapię związek poleca samemu paPIESKIEMU GERIATRZE i wszystkim pozostałym GERIATROM!

Sam obecny paPIESKI (z)BAWICIEL jak w czasach studenckich POSZEDŁ W TAGO to był BRAMKARZEM...

w Burdelu Boskiego BUENOS!

Na takich bzdetach CZARNA MAFIA jedzie prosto do NIEBA jak KURIA JEGO MAĆ!

I tu KULejna psychoPATyczna SZOPKA – czy to (w)MAWIANY SAKRAMENT (z)BAWIENIA czy już tylko ZDRADA STANU na rzecz WATYKANU jako NAJŚWIĘTSZEJ OJCZYZNY (z)BAWIENIA?

Jak w PRL – u AXCELENCJE z księŻULAMI zapier...niczały do SB – ków składając na podstawie otrzymanego wezwania SPRAWOZDANIE, tak teraz każdy „ZOBOWIĄZANY W SUMIENIU” i zniewolony wszelkiego typu „DEKLARACJAMI SUMIENA” „dobrowolnie”, czyli pod (w)MAWIANYM Boskim Przymusem, zpaier...nicza i szepcze wszelkie grzechy wierząc, że się (z)BAWI... ha ha ha...

Widać tu jakąś różnicę między PRL – em, a CZARNYM BETONEM? - NIE!

Zamieniono tylko kolory – CZERWONY na CZARNY!

Jak SB prowadziło „TECZKI” i „KARTOTEKI”, tak CZARNY BETON prowadzi „KARTOTEKI” w KANCELARIACH PARAFIANYCH”, a wnich ILE KTO DAJE jako (w)MAWIANE GŁÓWNE PRAWDY WIA(g)RY jak KURIA JEGO MAĆ!

Na takich bzdetach CZARNA MAFIA jedzie prosto do NIEBA jak KURIA JEGO MAĆ!

Z (w)MAWIANYMI Relikwiami służącymi oczywiście do (z)BAWIENIA, mającymi nawet różne stopnie (z)BAWIENIA też dzieją się cuda , co będzie jak FRANEK (z)BAWICIEL doczeka się Relikwii, albo obecnego prezydenta R.P. przeznaczą na Relikwie? – oto jeden stworzony przez związek:

CUDOWNA RELIKWIA”:

W naszej Parafii jest RELIKWIA – CUDOWNA RELIKWIA.

Co jakiś czas ksieŻULEK, czsami AXCELNCJA każe ją CAŁOWAĆ.

Po każdym całusku wyciera jej „oczko” ręczniczkiem, a z biegiem czasu Ona robi się CORAZ WIĘKSZA!

Pod koniec całowania osiąga rozmiar MONSTRANCJI, a nasza Parafia do wielkich nie należy!

Wszycy mają wypieki na twarzach, oprócz ksieŻULKA, a czasami AMINENCJI.

W maju, w czerwcu, w październiku – jak znałazł – relikwia robi za MONSTRANCJĘ ino jeden problem (z)BAWIENIA jest:

Jak se trochę POSTOI to opada i jest coraz mniejsza, a całować i wycierać w czsie MAJÓWKI nie wypada!

Z czego jest ta CUDOWNA RELIKWIA nawet sam Pan Bóg nie wie!. A Wy wiecie? Ha ha ha...

W innych Parafiach mają nawet Relikwie ŚWIĘT(ojebliw)EGO JP 2! Jakie tam CUDA ODCHODZĄ to nawet strach mysleć!

Opanowanie SZKÓŁ przez CZARNY BETON pokazuje, że w spektaKULarnie przychoPATyczny spsoób powstaje MINISTERSTWO szKULnictwa, KULtury i przedszKULi z poziomem (z)BAWIENIA POŻAL SIE BOŻE, po którym można odstawiać ino SZOPKĘ!

Związek NIE (w)MAWIA, że się (z)BAWICIE – związek mówi, że się (z)BAWICIE jak KURIA JEGO MAĆ!

Lepszej SZOPKI od tej jaką od końca kadencji prezydentury Bronisława KOMORWSKIEGO odstawiają AMINENCJE z ksieŻULAMI nie znjdzie się na całym świecie!

Cały ePiSkoipat powinien se zaśpiewać „(ch)WALCIE O DZIADKI NAJWYŻSZEGO PANA” [Psalm 113 z KSIĘGI (z)BAWIENIA „BUBLII”] i dawno dać se (w)MAWIANY WSZYSTKIM ŚWIĘTY SPOKÓJ, bo się LUDZIE ŚMIEJĄ patrząc i słuchają PIER...dół (z)BAWIENIA, z którymi nawet geriatrzy nie mogą sobie poradzić!

W świetle ostatnich wydarzeń (z)BAWIENIA sam e-PiS – kopat na pożegnaie dostaje od związku HYMN: „JUŻ SIĘ ZMIERZCHA CZYLI MODLITWA GDY DZIADKI SPAĆ IDĄ” (dostępny na youtube)! Z przesłaniem, że im szybciej pójdą – tym lepiej, ha ha ha...

Takie rowiązanie (z)BAWIENIA związek proponuje od X – czasu!

Nie na darmo po POLSCE, a może i po świecie, jeździ sobie TIR z napisem na masce: „WIECZNA SIŁA BETONU”, a związek rozwija uaktualniając napis: „WIECZNA SIŁA CZAEGO BETONU”!!!

Żaden AMINENCJA ani księŻULEK nikomu ŁASKI nie robi – nawet Uświecajacej. Ha ha ha...

Komu potrzebny jest opis ZWIASTOWANIA z KSIĘGI (z)BAWIENIA „BUBLII” pokazujący MAŃKĘ SPOD LATARNI lub bardziej aktualną z klubu Go Go?

Przecież do tej pory NIKT NIE WIE kto jest ojcem JEZUSA (w)MAWIANEGO (z)BAWICIELA ŚWIATA, ha ha ha!

Tak Mańka BIBLIJNA kochała świat, że nie wiadomo nawet KOMU DAŁA!

I to jest: WIECZNA SIŁA BETONU, czyli „WIECZNA SIŁA (w)MAWIANIA CZARNEGO BETONU”!!!

Jeszcze trochę to nawet przedszKULaki będą w stanie wskazujacym na (z)BAWIENIE, bo nie pojmą na trzeźwo (w)MAWIANYCH „rzeczy niepojętych”!

Jeszcze NIE WIERZYSZ? - IDŹ I POSŁUCHAJ (w)MAWIANEGO „SŁOWA BOŻEGO / PAŃSKIEGO” z pocałowaniem w... „BULIĘ”, a jak NIE ZLEJESZ SIĘ ŚMICHU to będzie prawdiwy CUD!, a może też (w)MAWIANY NAJPRAWDZIWSZY niczym ZMARTWYCHWSTANIE!

UZUPEŁNIENIA FILMAMI (z)BAWIENIA znajdują się na stronach związkowych w zakładce „FILMY” - JAK NIE WIERZYSZ, to ZOBACZ!

Jak tu ktoś znajdzie KOGOŚ NORMALNEGO, to też będzie prawdziwy CUD!

Tak jak nie ma różnicy między ISLAMEM (i pozostałymi związkami wyznaniowymi), a KATOLICYZMEM, tak nie ma też różnicy między TEATREM, a KOŚCIOŁEM!

Nie wierzysz?

W teatrze możesz się (z)BAWIĆ, a w Kościele masz „NIE – boską KOMEDIĘ”! - Nie wierzysz???

Czy jest na świecie jakaś inna instytucja będąca w stanie odstwiać WIĘKSZĄ SZOPKĘ niż robią to WATYKAŃSCY AKTORZY?

Jak w składzie CZARNEGO BETONU ktoś doszuka się kogoś NORMALNEGO, to będzie CUD!

Przecież to same DEBILE!

AMINENCJE chciały reformy Kościoła to ją mają – bez przerwy to samo ino zmienia się funkcja:

za czasów rządów byłej już premier R.P. był episKOPACZ, a po obecnych wyborach będzie e – PiS - kopat, który jako episKOPACZ zamknął gębę, to do tej pory jej nie otworzył głosząc (z)BAWIENIE jak KURIA JEGO MAĆ!

Tak wygląda (w)MAWIANE (z)BAWIENIE serwowane przez PiS LAMowców w SAKRAMENTALNYM SZEPTEM (w)MÓWIONEJ KOALICJI z CZARNYM BETONEM, w której CZARNY BETON będzie „PRZEWODNIĄ SIŁĄ NARODU niczym upadły CZERWONY BETON w latach 1980 – tych!

Niepohamowana władza ujawniła tylko CHOROBĘ PSYCHICZNĄ jaka drąży CZARNY BETON ze wszystkimi partyjnymi odłamami.

Zamiast szafować NARODOWYMI KRZYŻAMI wątpliwej ZASŁUGI, dla CZARNEGO BETONU wypada ustanowić KRZYŻ INKWIZYCJI...

Polacy potrafią kruszyć mury, na co zwrócił uwagę również DOKTOR prezydent R.P. i pozostał, a właściwie POWSTAŁ KULejny i psychoPATyczny mur CZARNEGO BETONU do skruszenia, a CZARNY BETON ucząc SKRUCHY innych i tak się nie skruszy we własnej pysze!

I tak właśnie wygląda (w)MAWIANE (z)BAWIENIE – w iście Boski sposób LUDŹMI (z)BAWIĄ się AMINENCJE, ksieŻULE i ZAKONNICE, ha ha ha...

Wszyscy pier...lą na okrągło, a LUDZIOM NIE WOLNO!

Jeszcze NIKT NIKOMU nie zrobił takiej WODY (Święconej ) Z MÓZGU jak WATYKAŃSKA SZKOŁA AKTORSKA pod wodzą OJCA ŚW.(irnietego)!

Pokazuje to w rzeczywistości, że NARÓD MA W DooPIE KOŚCIÓŁ tak samo jak ksieŻULE MAJĄ W DooPIE LUDZI traktując ICH jak zwykłe PRZEDMIOTY w przedmiocie (z)BAWIENIA, a (z)BAWIĄ SIĘ ino BISKUPI, księŻUILE LUDŻMI...

Nie wierzysz?

Jak zaczyna sprawdzać się proroctwo związkowe, że „PiS DA ino NA KRZYŻ”, tak też sprawdzi się przepowiednia proroka Bronisława Komorwskiego, aby nie wierzyć tym, co obiecują ustawę o „SZCZĘŚCIU, ZDROWIU i POMYSLNOŚCI”.

Jeszcze nie wierzysz?

 

I jak zachować POWAGĘ (z)BAWIENIA skoro CZARNY BETON odstawia SZOPKĘ jak KURIA JEGO MAĆ? Ha ha ha...

Mało było CZARNEMU BETONOWI odstawianej Żywej SZOPKI Ulicznej przd pałacem prezydenckim przez całą kadencję przeydentury Bronisława KOMOROWSKIEGO i teraz odstawiają SZOPKĘ w SEJMIE.

Tak wygląda NAU(cz)KA (z)BAWIENIA – co może wytłumaczyć AMINENENCJA lub ksieŻULO czy ZAKONNICA skoro sami nycz NIE UMIĄ w BOSKIEJ MONDROŚCI i (w)MAWIANEJ „STOLICY MONDROŚCI” PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA KROCZĄCEGO DROGĄ (z)BAWIENIA jak KURIA JEGO MAĆ!

Zamiast rozpaczać jak WSZYSCY WALCZĄ Z KOŚCIOŁEM zobacz jak KOŚCIÓŁ WALCZY ZE WSZYSTKIM(i) KROCZĄC (w)MAWIANĄ DROGĄ (z)BAWIENIA jak KURIA JEGO MAĆ!!! ha ha ha...

Tak, niestety, DZIAŁA (w)MAWIANE (z)BAWIENIE.

Różne WIZJE INTERNAUTÓW OJCZYZNY (z)BAWIENIA od 2005 roku, czyli władzy PiS, znajuduja się w „DZIENNIKU ZWIĄZKU...” z dn. 13.X.2015 r.;

AFERY i SKANDALE PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA KROCZĄCEGO DROGĄ (z)BAWIENIA zawiera „DZIENNIK ZWIĄZKU...” z dn. 14.X.2015 r.;

HISTORIE (w)MAWIANYCH ŚWIĘTYCH PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA KROCZĄCEGO DROGĄ (z)BAWIENIA zawiera „DZIENNIK ZWIĄZKU...” z dn. 1.XI.2015 r.

- to wszystko na stronie kz nszz solidarnosc organistow.

HIPOTEZĘ SMOLEŃSKĄ zawiera „DZIENNIK ZWIĄZKU...” z dn. 11.XI.2015 r.;

proPOZYCJE (z)BAWIENIA PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA KROCZĄCEGO DROGĄ (z)BAWIENIA zawiera „DZIENNIK ZWIĄZKU...” z dn. 17.XI.2015 r.

Pełną HISTORIĘ ZWIĄZKU czyli HISTORIĘ ŚW.(irniętego) PONTYFIKATU (z)BAWIENIA JP 2 zawiera „DZIENNIK ZWIĄZKU...” z dn. 13.XII.2015 r.;

- to zaś na nowej stronie związku: Kz Nszz Solidarnosc Organistow 2.

Czy już wiesz NA CO CI PiS DA?

No widzisz – PiS DA ino na KRZYŻ i na MIESZKANIE DLA KAŻDEGO w Niebie...

Nie wierzysz? To zobaczysz jaka będzie ŻYWA SZOPKA ULICZNA jak ludzie wyjdą na ulice!

I TAK TO WŁAŚNIE DZIAŁA” - „CUDÓW NI MA”, ŚWIĘTYCH NI MA..., a co jest?

Jest ino GŁUPOTA KOŚCIOŁA, którą związek wykazuje od roku 1980, szczególnie zaś od roku 1994 – o tym nawet mógł czytać ŚW.(irnięty) JP 2! Czyż to nie CUDowne? Ha ha ha...

Związek już dawno postawił tezę, że:

OBRACAJĄC SIĘ W ŚWIECIE KANIBALIZMU i WAMPIRYZMU ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI: „Bierzcie i jedzcie z tego wszysvy, to jest Ciało Moje...”; „Bierzcie i pijcie z tego wszyscy, to jest KREW MOJA...”, co uwidocznili w swych DZIEŁACH (z)BAWIENIA (w)MAWIANE też od ponad 2000 lat OJCE ŚW.(irnięte) ze ŚW.(irniętym) JP 2 i Jego Umiłowanymi NASTĘPCAMI.

Lektura uzupełniająca: w GOOGLE należy wpisać:

1) Ksiądz molestował dzieci w czasie przygotowania

2) Ksiądz molestował dzieci w czasie przygotowania do pierwszej komunii

3) ksiądz zgwałcił;

4) ksiądz zabił;

5) ksiądz pobił;

6) ksiądz pedofil

7) ksiądz okradł...

8) kochanka księdza;

9) afery kościoła katolickiego;

10) ksiądz powiesił się w kościele;

11) poród na plebani; (rok 2012);

12) śmierć kleryka w kaliszu; (rok 2013);

13) śmierć kleryka w krakowie... (rok 2015);

14) zgwałcona zakonnica raport watykanu;

15) zgwałcona zakonnica;

16) pijany ksiądz;

17) pijany biskup;

18) ksiądz w klubie go go;

19) ksiądz daje ministrantom narkotyki.

Teraz AMINENCJE, ksieŻULE, Zakonnice z Katechetami będą się ino Modlić w PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA GŁOSZĄCEGO (z)BAWIENIE: „BOŻE POMÓZ”, a wykiwanym partiom politycznym pozostaje tylko wezwanie (z)BAWIENIA: „BORze ratuj”!!!

Obecnie na widok AXCELENCJI i księŻULI Kapelanów wszyscy parlamentarzyści będą witać Ich nisko: tradycyjnym „SZCZĘŚĆ BORze”!, a ksieŻULKI odpowiedzą z uśmiechem (z)BAWIENIA: „BUK ZAPŁAĆ” - i bądź tu mądry o co w tym wszystkim biega?

- O nycz innego jak ino o (z)BAWIENIE! I robienie wszystkim Wody Święconej z mózgu Ha ha ha....

Do tej pory nikt z rządu nie był w stanie ZNIEŚĆ FUNDUSZU KOŚCIELNEGO, a AXCELENCJE z ksieŻULAMI rozochocone WSZECHMOGĄCYM (z)BAWIENIEM jak nie EKSKOMUNIKUJĄ RZĄDU, to WYZYWAJĄ, że DO NICZEGO SIĘ NIE NADAJE!!!, a rząd z pozostałymi ludźmi JESZCZE HOJNIE ICH WYNAGRADZA FUNDUSZEM KOŚCIELNYM!

Jak widać Kościół HOJNOŚCI SOBIE NIE ŻAŁUJE! ha ha ha...

Czy identycznymi epitetami (z)BAWIENIA będą określani PiS – LAMIŚCI, czy też od razu zostaną ŚW.(irniętymi) Doktorami Kościoła głosząc (w)MAWIANE (z)BAWIENIE?

Marzy się też ksieŻULOM ponowna INKWIZYCJA, a właściwie to już TRWAJĄCA w stosunku do RZĄDU R.P., a teraz tylko rozciągająca się na MUZUŁMANÓW – EMIGRANTÓW i resztę nieWIERNEGO SPOŁECZEŃSTWA, co w efekcie doprowadzi do PiS - LAMIZACJI!

Od początku trwania inkwizycji, w którą zamieszanych było kilkudziesięciu OJCÓW ŚW.(irnietych), żaden NIE BYŁ MIŁOSIERNY i to DLA NIKOGO!!!

Niech się nikt nie łudzi, ze AMINENCJE ODPUSZCZĄ... ha ha ha...

 

Znany z mediów Ojciec KLIMUSZKO Czesław KLIMUSZKO z pozostałą Hierarchią (z)BAWIENIA nie widzi w swoich APOKALIPTYCZNIE SCHIZOFRENICZNYCH wizjach rzeczywistego obrazu NAJŚWIĘTSZEJ OJCZYZNY, do której idą już ponad 2000 lat i dojść nie mogą!

Jednego nie przewidzieli, że LUDZIE Ich ROZPRACUJĄ - „TERAZ ALBO NIGDY”!

Po dojściu do władzy PiS-u wykorzystywanego jako SŁUPY MAFIJNE NA DRODZE (z)BAWIENIA

CZARNI ZAPANUJĄ NAD WSZYSTKIM, a znane powiedzonko: „JAK BÓG DA” zmieni się na: „JAK PiS DA” i to będzie CUD!

Wszystkich ksieŻULI uznać należy za DEALERÓW (Słowa Bożego), a LUD BOZY za ĆPUNÓW!

Więcej info po wpisaniu w google hasła: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= oraz z KROPKAMI między literami jak również Z OPUSZCZONYMI kropkami - czytać należy WPISY Związkowe.

Dawno minęły czasy gdzie księŻULE BŁYSZCZAŁY INTELIGENCJĄ – teraz ino błyszczy GŁUPOTA księŻULI na tle inteligencji.

Z wdzięczności za WYMROŻONE DZIECI w 1994 r. i inne CUDA...

ZOSTAŃCIE Z B(L)OGIEM., a będziecie (z)BAWIENI...

(PODPISANO: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC )

Rozwiń
Gość
Gość (18 grudnia 2015 o 17:06) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Piękne hełmy. Zakute łby to najbardziej wierna młodzież kościoła katolickiego. Przeczytaj biblie ze zrozumieniem, a dojdziesz do odkrywczych wniosków.
Rozwiń
Gość
Gość (18 grudnia 2015 o 13:46) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Jarmarczno-kiczowate orszaki Trzech Króli,to objaw głupoty ich organizatorów i uczestników.

uważaj ,bo sie jeszcze obrażą,przecież cała ta religia ma  jarmarczne korzenie ,a im prymitywniej ,to uważali ,że lepiej

Rozwiń
Gość
Gość (18 grudnia 2015 o 11:11) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

a co to za nowości skoro będzie znowu szopka i wielkiie jaja?

Rozwiń
liczyrzepa
liczyrzepa (18 grudnia 2015 o 06:15) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Trzej Królowie przyszli ze wschodu ,tu jest WSCHÓD,więc chodzą.Ale DARY cieniutkie,a może ktoś coś przyniesie????

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (7)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!