sobota, 24 marca 2018 r.

Lublin

Wojewoda zła na Panoramę. Mówiła dużo, ale nie zdążyła się wypowiedzieć

  Edytuj ten wpis
Dodano: 4 lutego 2014, 13:01
Autor: red

"Dziennikarka uniemożliwiła przedstawienie danych o przejezdności dróg" - takie stwierdzenie możemy przeczytać w komunikacie na stronie internetowej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego. O co chodzi?

O poniedziałkowe wieczorne wydanie "Panoramy Lubelskiej”, którego gościem była wojewoda Jolanta Szołno-Koguc. To wydanie "Panoramy” o godz. 22 rozpoczęło się od dwuipółminutowego materiału dotyczącego sytuacji na drogach regionu. Następnie gościem studia była Jolanta Szołno-Koguc. Prowadząca program Izabela Śledź zaczęła od pytania, dlaczego wojewoda nie pojawiła się we wcześniejszych emitowanych o 18:55 "Pytaniach Panoramy”, choć do 17:30 potwierdziła obecność. - To było potwierdzenie bez mojej zgody i wyciągnięte zostaną konsekwencje - zapowiedziała stanowczo Szołno-Koguc. Wizytę w trwającym 20 minut programie wojewoda miała odwołać przed samą emisją. W studiu pojawili się natomiast poseł Twojego Ruchu Marek Poznański i starosta hrubieszowski Józef Kuropatwa. Wojewoda z kolei przyjęła zaproszenie do wieczornego wydania "Panoramy Lubelskiej”, gdzie, jak się dowiedzieliśmy, na rozmowę z nią przewidziano ok. półtorej minuty. Musimy kończyć Tymczasem trwała ona dłużej. Po upływie blisko czterech minut dziennikarka zapytała o aktualną sytuację na drogach regionu. Nie uzyskała konkretnej odpowiedzi. Ponowiła pytanie o miejscowości odcięte od świata. - Jest problem, jeśli chodzi o gminę Uchanie, to jest powiat hrubieszowski - odpowiedziała wojewoda posiłkując się przekazanymi przez samorządy raportami. Wówczas prowadząca "Panoramę” zakończyła rozmowę, tłumacząc, że czas antenowy się skończył. Wkrótce Lubelski Urząd Wojewódzki na swojej stronie internetowej zamieścił komunikat. m.in. z informacją, że w "Panoramie Lubelskiej” uniemożliwiono wojewodzie "przedstawienie danych dotyczących stanu przejezdności dróg w województwie”. - Nie chcę komentować tej sytuacji, tym bardziej, że zamierzamy kontynuować ten temat i będziemy zapraszać panią wojewodę do studia - powiedział nam Tomasz Rakowski, dyrektor TVP Lublin. Całą rozmowę w Panoramie Lubelskiej można zobaczyć TUTAJ.
  Edytuj ten wpis
bw
Gość
Gość
(53) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

bw
bw (5 lutego 2014 o 10:47) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Obserwatorze najpierw znajdź Lubelszczyznę i określ jej teren ze wskazaniem na mapie.Natomiast Pani Wojewoda w programie pierwszym radia o godz.8:15 poprawnie i rzeczowo mówiła i choć jestem krytyczny wobec niej,to muszą ją pochwalić za tą wypowiedź,zaś dziennikarz JZoń zrobił medialny szum.

Słuchałem tej wypowiedzi i moim zdaniem Pani Wojewoda nie umie zwięźle formułować swoich wypowiedzi. Tylko dzięki anielskiej cierpliwości prowadzącego, mogła kończyć te swoje zbyt długie wywody. Jeżeli tak samo jest sprawna w działaniu jak komunikatywna, to wyjątkowo źle to o niej świadczy. 

Rozwiń
Gość
Gość (5 lutego 2014 o 10:24) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Wojewoda nic nie robi i tu wszystko widać i nie pozwólcie mobbingować dziennikarzy. Bo mobbing jest teraz wszech obecny, wszyscy widzimy jej prawdziwe oblicze. Bardzo nieprzyjemny wizerunek, pokazała w programie. Tusk terz za to odpowiada że jej nie odwoła.

Rozwiń
Gość
Gość (5 lutego 2014 o 10:15) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Panie redaktorze dziękuję że zatrudnia Pan takich wspaniałych dziennikarzy którzy nie dają lekceważyć ludzi.

Rozwiń
Gość
Gość (5 lutego 2014 o 10:08) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Pani wojewoda się zapomina że to nie jej folwark. To że nie odpowiada precyzyjnie na pytania znaczy że chce lać wodę. To nie wczasy na karaibach. Zapytać ją należy czy miała wykupione bileciki i ten przykry incydent z zimą ktorego nie przewidziała pokrzyżował jej plany?

Rozwiń
Kasia
Kasia (5 lutego 2014 o 09:39) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Pani Wojewoda powinna bardziej krytycznie popatrzeć na siebie i złapać dystans - a nie tylko oskarżać wszystkich o spisek - wójtów, starostów, dziennikarzy, nawet swoich własnych pracowników.  Może warto zapisać sie do PiSu- tam też teoria spiskowa a Jarek i Antoni zawsze nieomylni..

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (53)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!