Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

9 lipca 2015 r.
9:34

Zaczynali od 8 osób, dziś w Lublinie zatrudniają już 600 pracowników

Autor: Zdjęcie autora p.p.
0 39 A A
(fot. Paweł Puzio)
(fot. Paweł Puzio)

Cztery lata temu Proama otworzyła w Lublinie Oddział Obsługi Klienta. Dzisiaj pracuje tam ponad 600 osób.

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Cztery lata temu w Lublinie zaczynaliśmy od 8 osób. Mieliśmy piętro na Zana o powierzchni ok. 1 100 mkw. 3 listopada 2011, właśnie w Lublinie, sprzedaliśmy pierwszą polisy przez telefon. Dzisiaj Proama zatrudnia już ponad 760 osób, z czego aż 600 w Lublinie, w biurze przy Szeligowskiego. Nasze ubezpieczenie posiada milion Polaków – mówi Łukasz Jadachowski, dyrektor generalny, Proama.

– Cieszymy się, że Proama wybrała Lublin na siedzibę swojego oddziału i stworzyła tu miejsca pracy. Wiemy, że zdecydowała o tym przede wszystkim dostępność bardzo dobrze wykształconej, ale i doświadczonej w ubezpieczeniach kadry, dostępność wysokiej jakości powierzchni biurowych – wyjaśnia Krzysztof Żuk, prezydent Lublina.

– Do końca roku planujemy zatrudnić w Lublinie kolejne ponad 30 osób – dodaje Katarzyna Goral, kierownik ds. personalnych w Proama.

Zarobki są różne. – Operator pracujący przez telefon zarabia średnio ok. 3000 złotych brutto. Oczywiście część tej kwoty to stała pensja, a część to prowizja od sprzedanych polis – dodaje Łukasz Jadachowski.

Komentarze 39

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 10 lipca 2015 o 08:55

Nie mieszkasz tu nie wypowiadaj się. Garaże? Ile? Co za brednie! Oprócz mieszkańców mieszka tu dużo studentów. No i gdzie mamy parkować? Mamy jechać na inne osiedla, żeby po pracy zaparkować sobie samochód? I dzieci mamy ciągnąć, bo jaśnie młode państwo ĄĘ samochodzik chce postawić na szyimś miejscu? Oprócz Was ĄĘ, parkują u nas jeszcze ludzie, którzy przyjeżdżają do szpitali. To teraz powiedzcie, gdzie miejsce dla nas - dla mieszkańców? Bo w tej chwili parking służy tylko przyjezdnym. I tak cieszcie się, że nie wzywamy straży miejskiej codziennie, bo odechciałoby wam się tu parkować. A my tu mieszkamy i my mamy prawo zaparkować nasze samochody. Nie wiem co jest w tym dziwnego?

Co za debilna wypowiedź! Żałosna!

Banda wieśniaków, a nie normalnych ludzi....

Odgradzają się od świata ;) Pierwsza i podstawowa sprawa czy ten miejsca parkingowe są podpisane? A może każdy mieszkanieć ma wykupione prawo do konkretnego miejsca parkingowego? No przecież, że nie bo typowa polska mentalność w tej sprawię mówi: "mam mieć to za darmo i to na królewskim poziomie".

Ja się nie bawię z wieśniakami już kilku ludzi miało postępowanie prokuratorskie za niszczenie mienia i groźby. A przy okazji szybę sobie wymieniłem na koszt jednego z nich :)

Wszystkim innym też to polecam!!!

Banda wieśniaków, a nie normalnych ludzi....

Odgradzają się od świata ;) Pierwsza i podstawowa sprawa czy ten miejsca parkingowe są podpisane? A może każdy mieszkanieć ma wykupione prawo do konkretnego miejsca parkingowego? No przecież, że nie bo typowa polska mentalność w tej sprawię mówi: "mam mieć to za darmo i to na królewskim poziomie".

Ja się nie bawię z wieśniakami już kilku ludzi miało postępowanie prokuratorskie za niszczenie mienia i groźby. A przy okazji szybę sobie wymieniłem na koszt jednego z nich... rozwiń

Avatar
az / 10 lipca 2015 o 08:41

Dziwne jest nie to że chcecie zaparkować, ale zachowanie i kultura jaką się na tym osiedlu wykazujecie na zewnątrz. Nigdzie w Lublinie takich sytuacji jak na Organowej nie ma. Absurdalna sytuacja: ktoś parkuje na miejscu nie oznaczonym kopertą ani znakiem że nie można parkować, czy też ze tylko dla mieszkańców (takie miejsce parkingowe jest ogólnodostępne a nie tylko na wyłączność mieszkańców osiedla, z resztą jak większość parkingów) Po powrocie do auta jest postawiony nowiutki znak informujący o zakazie z groźbą odholowania i mandat od Policji za parkowanie w miejscu dla mieszkańców.... Absurd. Ale pozostawmy mentalność Organowej bez komentarza.

Znaki zakazujące parkowania są. Pisze wyraźnie na nich, że miejsca dla samochodów z identyfikatorami. Ja nadal nie rozumiem o co tobie chodzi. Skończ ten temat człowieku.

Znaki zakazujące parkowania są. Pisze wyraźnie na nich, że miejsca dla samochodów z identyfikatorami. Ja nadal nie rozumiem o co tobie chodzi. Skończ ten temat człowieku.

rozwiń
Avatar
Gość / 10 lipca 2015 o 08:28
Dziwne jest nie to że chcecie zaparkować, ale zachowanie i kultura jaką się na tym osiedlu wykazujecie na zewnątrz. Nigdzie w Lublinie takich sytuacji jak na Organowej nie ma. Absurdalna sytuacja: ktoś parkuje na miejscu nie oznaczonym kopertą ani znakiem że nie można parkować, czy też ze tylko dla mieszkańców (takie miejsce parkingowe jest ogólnodostępne a nie tylko na wyłączność mieszkańców osiedla, z resztą jak większość parkingów) Po powrocie do auta jest postawiony nowiutki znak informujący o zakazie z groźbą odholowania i mandat od Policji za parkowanie w miejscu dla mieszkańców.... Absurd. Ale pozostawmy mentalność Organowej bez komentarza.
Dziwne jest nie to że chcecie zaparkować, ale zachowanie i kultura jaką się na tym osiedlu wykazujecie na zewnątrz. Nigdzie w Lublinie takich sytuacji jak na Organowej nie ma. Absurdalna sytuacja: ktoś parkuje na miejscu nie oznaczonym kopertą ani znakiem że nie można parkować, czy też ze tylko dla mieszkańców (takie miejsce parkingowe jest ogólnodostępne a nie tylko na wyłączność mieszkańców osiedla, z resztą jak większość parkingów) Po powrocie do auta jest postawiony nowiutki znak informujący o zakazie z groźbą odholowania i mandat od Po... rozwiń
Avatar
Gość / 10 lipca 2015 o 08:26
Czyżby Żuk szukał pracy?
Avatar
profesjonlisci / 10 lipca 2015 o 08:25

A czy odpowiedź na każde wysłne CV to obowiązek? Nie sądzę... Życzę więcej dystansu do samego siebie, nie jesteś, szanowny współczytelniku Dziennika, pępkiem świata.

Obowiązek nie, dobre wychowanie - tak.

Avatar
rekruterzy z bożej łaski / 10 lipca 2015 o 08:24

Tam nie można się dostać. Ludzi z wysokim wykształceniem po prostu się boją.Taka to "firma", że nawet nie odpowiada na cv mimo kilkakrotnego aplikowania. Nigdy w życiu nic u nich nie ubezpieczę.  

Racja, byłem na rozmowie i na tym się skończyło - usłyszałem, że mam za wysokie kwalifikacje. W CV nie było widac??

Avatar
Chciałem za dużo / 10 lipca 2015 o 08:23

Składałem tam kilka razy swoje cv. Nie odpowiedzieli ani razu-ile czasu zajmie wysłanie negatywnej, grzecznościowej oferty???. Teraz jak otrzymuję ofertę ubezpieczenia czegokolwiek - to ląduje w koszu jako spam. Jak Kuba...

Napisz, że będziesz pracował za konkurencyjną stawkę, to od razu dostaniesz pracę.

Avatar
az / 10 lipca 2015 o 08:06

Jedyne co to można by powiększyć ilośc parkingów. Obrzucanie jajami i naklejanie karnych ku..sów na samochody...  . Polacy mają to do siebie, że jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie... Ja mieszkam w centrum Lublina, gdzie mamy parking na 4 bloki mieszkalne. Samochodóœkażdy ma dużo.Ale w okolicy jest również kolka banków. W godzinach pracy na parkingu jest dużo samochodóœ z innych części miasta, ze względu na to że ludzie tutaj mają pracę. Co przeszkadza mieszkańcom Organowej, że ludzie zostawiaja od 8-16 samochód na tym osiedlu? Przecież większość bloków posiada garaże czy parkingi zamykane w podziemnej kondygnacji... Chyba wieksza część mieszkańców tego osiedlato samoluby i nie powiem jeszcze kto. Traktowanie innych z szacunkiem to chyba tam nie zawitało nigdy.

Ja u siebie nie widze problemu żeby w godzinach pracy ktoś zastawił parking, skoro ja jade winną część Lublina do pracy, a ktoś przyjeżdża w moją okolicę no to dlaczego to jest tak traktowane że wszystko jest na własność jedynie mieszkańców tych bloków? To chyba jedyne osiedle w mieście, gdzie spotkałem się z takim zachowaniem mieszkańców. Że też ich sumienie nie gryzie... Bez komentarza dalszego.

Nie mieszkasz tu nie wypowiadaj się. Garaże? Ile? Co za brednie! Oprócz mieszkańców mieszka tu dużo studentów. No i gdzie mamy parkować? Mamy jechać na inne osiedla, żeby po pracy zaparkować sobie samochód? I dzieci mamy ciągnąć, bo jaśnie młode państwo ĄĘ samochodzik chce postawić na szyimś miejscu? Oprócz Was ĄĘ, parkują u nas jeszcze ludzie, którzy przyjeżdżają do szpitali. To teraz powiedzcie, gdzie miejsce dla nas - dla mieszkańców? Bo w tej chwili parking służy tylko przyjezdnym. I tak cieszcie się, że nie wzywamy straży miejskiej codziennie, bo odechciałoby wam się tu parkować. A my tu mieszkamy i my mamy prawo zaparkować nasze samochody. Nie wiem co jest w tym dziwnego?

Co za debilna wypowiedź! Żałosna!

Nie mieszkasz tu nie wypowiadaj się. Garaże? Ile? Co za brednie! Oprócz mieszkańców mieszka tu dużo studentów. No i gdzie mamy parkować? Mamy jechać na inne osiedla, żeby po pracy zaparkować sobie samochód? I dzieci mamy ciągnąć, bo jaśnie młode państwo ĄĘ samochodzik chce postawić na szyimś miejscu? Oprócz Was ĄĘ, parkują u nas jeszcze ludzie, którzy przyjeżdżają do szpitali. To teraz powiedzcie, gdzie miejsce dla nas - dla mieszkańców? Bo w tej chwili parking służy tylko przyjezdnym. I tak cieszcie się, że nie wzywamy stra... rozwiń

Avatar
Guest1 / 10 lipca 2015 o 01:00

My mieszkańcy ulicy Organowej czujemy że tam pracuje dużo ludzi - nasze parkingi są niedostępne przez mieszkańców bo cały czas zajęte przez pracowników i interesantów z ul. Szeligowskiego. Coś należy z tym zrobić bo wprowadzone przez spółdzielnię pozwolenia na parkowanie nie zdają egzaminu.

Jedyne co to można by powiększyć ilośc parkingów. Obrzucanie jajami i naklejanie karnych ku..sów na samochody...  . Polacy mają to do siebie, że jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie... Ja mieszkam w centrum Lublina, gdzie mamy parking na 4 bloki mieszkalne. Samochodóœkażdy ma dużo.Ale w okolicy jest również kolka banków. W godzinach pracy na parkingu jest dużo samochodóœ z innych części miasta, ze względu na to że ludzie tutaj mają pracę. Co przeszkadza mieszkańcom Organowej, że ludzie zostawiaja od 8-16 samochód na tym osiedlu? Przecież większość bloków posiada garaże czy parkingi zamykane w podziemnej kondygnacji... Chyba wieksza część mieszkańców tego osiedlato samoluby i nie powiem jeszcze kto. Traktowanie innych z szacunkiem to chyba tam nie zawitało nigdy.

Ja u siebie nie widze problemu żeby w godzinach pracy ktoś zastawił parking, skoro ja jade winną część Lublina do pracy, a ktoś przyjeżdża w moją okolicę no to dlaczego to jest tak traktowane że wszystko jest na własność jedynie mieszkańców tych bloków? To chyba jedyne osiedle w mieście, gdzie spotkałem się z takim zachowaniem mieszkańców. Że też ich sumienie nie gryzie... Bez komentarza dalszego.

Jedyne co to można by powiększyć ilośc parkingów. Obrzucanie jajami i naklejanie karnych ku..sów na samochody...  . Polacy mają to do siebie, że jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie... Ja mieszkam w centrum Lublina, gdzie mamy parking na 4 bloki mieszkalne. Samochodóœkażdy ma dużo.Ale w okolicy jest również kolka banków. W godzinach pracy na parkingu jest dużo samochodóœ z innych części miasta, ze względu na to że ludzie tutaj mają pracę. Co przeszkadza mieszkańcom Organowej, że ludzie zostawiaja od 8-16 samochód na tym osiedlu?... rozwiń

Avatar
Gość / 9 lipca 2015 o 23:45
kołchoz i wyzysk ale PR musi być dobrze że odeszłam od nich.
Avatar
Gość / 10 lipca 2015 o 08:55

Nie mieszkasz tu nie wypowiadaj się. Garaże? Ile? Co za brednie! Oprócz mieszkańców mieszka tu dużo studentów. No i gdzie mamy parkować? Mamy jechać na inne osiedla, żeby po pracy zaparkować sobie samochód? I dzieci mamy ciągnąć, bo jaśnie młode państwo ĄĘ samochodzik chce postawić na szyimś miejscu? Oprócz Was ĄĘ, parkują u nas jeszcze ludzie, którzy przyjeżdżają do szpitali. To teraz powiedzcie, gdzie miejsce dla nas - dla mieszkańców? Bo w tej chwili parking służy tylko przyjezdnym. I tak cieszcie się, że nie wzywamy straży miejskiej codziennie, bo odechciałoby wam się tu parkować. A my tu mieszkamy i my mamy prawo zaparkować nasze samochody. Nie wiem co jest w tym dziwnego?

Co za debilna wypowiedź! Żałosna!

Banda wieśniaków, a nie normalnych ludzi....

Odgradzają się od świata ;) Pierwsza i podstawowa sprawa czy ten miejsca parkingowe są podpisane? A może każdy mieszkanieć ma wykupione prawo do konkretnego miejsca parkingowego? No przecież, że nie bo typowa polska mentalność w tej sprawię mówi: "mam mieć to za darmo i to na królewskim poziomie".

Ja się nie bawię z wieśniakami już kilku ludzi miało postępowanie prokuratorskie za niszczenie mienia i groźby. A przy okazji szybę sobie wymieniłem na koszt jednego z nich :)

Wszystkim innym też to polecam!!!

Banda wieśniaków, a nie normalnych ludzi....

Odgradzają się od świata ;) Pierwsza i podstawowa sprawa czy ten miejsca parkingowe są podpisane? A może każdy mieszkanieć ma wykupione prawo do konkretnego miejsca parkingowego? No przecież, że nie bo typowa polska mentalność w tej sprawię mówi: "mam mieć to za darmo i to na królewskim poziomie".

Ja się nie bawię z wieśniakami już kilku ludzi miało postępowanie prokuratorskie za niszczenie mienia i groźby. A przy okazji szybę sobie wymieniłem na koszt jednego z nich... rozwiń

Avatar
az / 10 lipca 2015 o 08:41

Dziwne jest nie to że chcecie zaparkować, ale zachowanie i kultura jaką się na tym osiedlu wykazujecie na zewnątrz. Nigdzie w Lublinie takich sytuacji jak na Organowej nie ma. Absurdalna sytuacja: ktoś parkuje na miejscu nie oznaczonym kopertą ani znakiem że nie można parkować, czy też ze tylko dla mieszkańców (takie miejsce parkingowe jest ogólnodostępne a nie tylko na wyłączność mieszkańców osiedla, z resztą jak większość parkingów) Po powrocie do auta jest postawiony nowiutki znak informujący o zakazie z groźbą odholowania i mandat od Policji za parkowanie w miejscu dla mieszkańców.... Absurd. Ale pozostawmy mentalność Organowej bez komentarza.

Znaki zakazujące parkowania są. Pisze wyraźnie na nich, że miejsca dla samochodów z identyfikatorami. Ja nadal nie rozumiem o co tobie chodzi. Skończ ten temat człowieku.

Znaki zakazujące parkowania są. Pisze wyraźnie na nich, że miejsca dla samochodów z identyfikatorami. Ja nadal nie rozumiem o co tobie chodzi. Skończ ten temat człowieku.

rozwiń
Avatar
Gość / 10 lipca 2015 o 08:28
Dziwne jest nie to że chcecie zaparkować, ale zachowanie i kultura jaką się na tym osiedlu wykazujecie na zewnątrz. Nigdzie w Lublinie takich sytuacji jak na Organowej nie ma. Absurdalna sytuacja: ktoś parkuje na miejscu nie oznaczonym kopertą ani znakiem że nie można parkować, czy też ze tylko dla mieszkańców (takie miejsce parkingowe jest ogólnodostępne a nie tylko na wyłączność mieszkańców osiedla, z resztą jak większość parkingów) Po powrocie do auta jest postawiony nowiutki znak informujący o zakazie z groźbą odholowania i mandat od Policji za parkowanie w miejscu dla mieszkańców.... Absurd. Ale pozostawmy mentalność Organowej bez komentarza.
Dziwne jest nie to że chcecie zaparkować, ale zachowanie i kultura jaką się na tym osiedlu wykazujecie na zewnątrz. Nigdzie w Lublinie takich sytuacji jak na Organowej nie ma. Absurdalna sytuacja: ktoś parkuje na miejscu nie oznaczonym kopertą ani znakiem że nie można parkować, czy też ze tylko dla mieszkańców (takie miejsce parkingowe jest ogólnodostępne a nie tylko na wyłączność mieszkańców osiedla, z resztą jak większość parkingów) Po powrocie do auta jest postawiony nowiutki znak informujący o zakazie z groźbą odholowania i mandat od Po... rozwiń
Avatar
Gość / 10 lipca 2015 o 08:26
Czyżby Żuk szukał pracy?
Avatar
profesjonlisci / 10 lipca 2015 o 08:25

A czy odpowiedź na każde wysłne CV to obowiązek? Nie sądzę... Życzę więcej dystansu do samego siebie, nie jesteś, szanowny współczytelniku Dziennika, pępkiem świata.

Obowiązek nie, dobre wychowanie - tak.

Avatar
rekruterzy z bożej łaski / 10 lipca 2015 o 08:24

Tam nie można się dostać. Ludzi z wysokim wykształceniem po prostu się boją.Taka to "firma", że nawet nie odpowiada na cv mimo kilkakrotnego aplikowania. Nigdy w życiu nic u nich nie ubezpieczę.  

Racja, byłem na rozmowie i na tym się skończyło - usłyszałem, że mam za wysokie kwalifikacje. W CV nie było widac??

Avatar
Chciałem za dużo / 10 lipca 2015 o 08:23

Składałem tam kilka razy swoje cv. Nie odpowiedzieli ani razu-ile czasu zajmie wysłanie negatywnej, grzecznościowej oferty???. Teraz jak otrzymuję ofertę ubezpieczenia czegokolwiek - to ląduje w koszu jako spam. Jak Kuba...

Napisz, że będziesz pracował za konkurencyjną stawkę, to od razu dostaniesz pracę.

Avatar
az / 10 lipca 2015 o 08:06

Jedyne co to można by powiększyć ilośc parkingów. Obrzucanie jajami i naklejanie karnych ku..sów na samochody...  . Polacy mają to do siebie, że jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie... Ja mieszkam w centrum Lublina, gdzie mamy parking na 4 bloki mieszkalne. Samochodóœkażdy ma dużo.Ale w okolicy jest również kolka banków. W godzinach pracy na parkingu jest dużo samochodóœ z innych części miasta, ze względu na to że ludzie tutaj mają pracę. Co przeszkadza mieszkańcom Organowej, że ludzie zostawiaja od 8-16 samochód na tym osiedlu? Przecież większość bloków posiada garaże czy parkingi zamykane w podziemnej kondygnacji... Chyba wieksza część mieszkańców tego osiedlato samoluby i nie powiem jeszcze kto. Traktowanie innych z szacunkiem to chyba tam nie zawitało nigdy.

Ja u siebie nie widze problemu żeby w godzinach pracy ktoś zastawił parking, skoro ja jade winną część Lublina do pracy, a ktoś przyjeżdża w moją okolicę no to dlaczego to jest tak traktowane że wszystko jest na własność jedynie mieszkańców tych bloków? To chyba jedyne osiedle w mieście, gdzie spotkałem się z takim zachowaniem mieszkańców. Że też ich sumienie nie gryzie... Bez komentarza dalszego.

Nie mieszkasz tu nie wypowiadaj się. Garaże? Ile? Co za brednie! Oprócz mieszkańców mieszka tu dużo studentów. No i gdzie mamy parkować? Mamy jechać na inne osiedla, żeby po pracy zaparkować sobie samochód? I dzieci mamy ciągnąć, bo jaśnie młode państwo ĄĘ samochodzik chce postawić na szyimś miejscu? Oprócz Was ĄĘ, parkują u nas jeszcze ludzie, którzy przyjeżdżają do szpitali. To teraz powiedzcie, gdzie miejsce dla nas - dla mieszkańców? Bo w tej chwili parking służy tylko przyjezdnym. I tak cieszcie się, że nie wzywamy straży miejskiej codziennie, bo odechciałoby wam się tu parkować. A my tu mieszkamy i my mamy prawo zaparkować nasze samochody. Nie wiem co jest w tym dziwnego?

Co za debilna wypowiedź! Żałosna!

Nie mieszkasz tu nie wypowiadaj się. Garaże? Ile? Co za brednie! Oprócz mieszkańców mieszka tu dużo studentów. No i gdzie mamy parkować? Mamy jechać na inne osiedla, żeby po pracy zaparkować sobie samochód? I dzieci mamy ciągnąć, bo jaśnie młode państwo ĄĘ samochodzik chce postawić na szyimś miejscu? Oprócz Was ĄĘ, parkują u nas jeszcze ludzie, którzy przyjeżdżają do szpitali. To teraz powiedzcie, gdzie miejsce dla nas - dla mieszkańców? Bo w tej chwili parking służy tylko przyjezdnym. I tak cieszcie się, że nie wzywamy stra... rozwiń

Avatar
Guest1 / 10 lipca 2015 o 01:00

My mieszkańcy ulicy Organowej czujemy że tam pracuje dużo ludzi - nasze parkingi są niedostępne przez mieszkańców bo cały czas zajęte przez pracowników i interesantów z ul. Szeligowskiego. Coś należy z tym zrobić bo wprowadzone przez spółdzielnię pozwolenia na parkowanie nie zdają egzaminu.

Jedyne co to można by powiększyć ilośc parkingów. Obrzucanie jajami i naklejanie karnych ku..sów na samochody...  . Polacy mają to do siebie, że jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie... Ja mieszkam w centrum Lublina, gdzie mamy parking na 4 bloki mieszkalne. Samochodóœkażdy ma dużo.Ale w okolicy jest również kolka banków. W godzinach pracy na parkingu jest dużo samochodóœ z innych części miasta, ze względu na to że ludzie tutaj mają pracę. Co przeszkadza mieszkańcom Organowej, że ludzie zostawiaja od 8-16 samochód na tym osiedlu? Przecież większość bloków posiada garaże czy parkingi zamykane w podziemnej kondygnacji... Chyba wieksza część mieszkańców tego osiedlato samoluby i nie powiem jeszcze kto. Traktowanie innych z szacunkiem to chyba tam nie zawitało nigdy.

Ja u siebie nie widze problemu żeby w godzinach pracy ktoś zastawił parking, skoro ja jade winną część Lublina do pracy, a ktoś przyjeżdża w moją okolicę no to dlaczego to jest tak traktowane że wszystko jest na własność jedynie mieszkańców tych bloków? To chyba jedyne osiedle w mieście, gdzie spotkałem się z takim zachowaniem mieszkańców. Że też ich sumienie nie gryzie... Bez komentarza dalszego.

Jedyne co to można by powiększyć ilośc parkingów. Obrzucanie jajami i naklejanie karnych ku..sów na samochody...  . Polacy mają to do siebie, że jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie... Ja mieszkam w centrum Lublina, gdzie mamy parking na 4 bloki mieszkalne. Samochodóœkażdy ma dużo.Ale w okolicy jest również kolka banków. W godzinach pracy na parkingu jest dużo samochodóœ z innych części miasta, ze względu na to że ludzie tutaj mają pracę. Co przeszkadza mieszkańcom Organowej, że ludzie zostawiaja od 8-16 samochód na tym osiedlu?... rozwiń

Avatar
Gość / 9 lipca 2015 o 23:45
kołchoz i wyzysk ale PR musi być dobrze że odeszłam od nich.