poniedziałek, 19 lutego 2018 r.

Puławy

Mięso i krew na drodze. Już wiadomo, skąd się wzięły

Dodano: 13 lutego 2018, 18:51

Transport, wbrew podejrzeniom niektórych mieszkańców Sielc, nie miał nic wspólnego z firmą Pini Beef
Transport, wbrew podejrzeniom niektórych mieszkańców Sielc, nie miał nic wspólnego z firmą Pini Beef

Wiadomo już, kto odpowiada za zanieczyszczenie krwią i kawałkami mięsa drogi powiatowej z Końskowoli do Sielc. To 63-letni mieszkaniec gminy Kłoczew. Mężczyzna przyznał się do winy. Grozi mu grzywna.

Do tego niecodziennego zdarzenia doszło w ubiegły wtorek. Jeden z mieszkańców Sielc w okolicy budowanego węzła drogowego „Końskowola” zauważył na drodze kilkumetrową plamę krwi z kawałkami mięsa, a chwilę później dostawczego volkswagena z czerwonymi plamami. Postanowił spisać jego numer rejestracyjny i powiadomić gminnego radnego Janusza Próchniaka.

Ten początkowo podejrzewał, że za zanieczyszczenie drogi odpowiadają miejscowe zakłady mięsne. O sprawie poinformował Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska. Na miejsce przyjechał również patrol policji. Uznano, że plama nie zagraża środowisku, ani bezpieczeństwu podróżnych. Mając numery rejestracyjne auta, nie było też problemu z ustaleniem nazwiska winnego. 

Za krew na drodze odpowiada 63-letni mieszkaniec gminy Kłoczew w powiecie ryckim.

– Przyznał się do winy. Z uwagi na to, że policjanci nie byli świadkami zdarzenia, nie mogli ukarać go mandatem. Grozi mu grzywna, którą może nałożyć na niego sąd – informuje mł. asp. Ewa-Rejn Kozak.
Jak wynika z wyjaśnień kierowcy VW, zawinił jeden z pojemników z odpadami mięsnymi, który na wyboistej drodze przewrócił się i otworzył. Część jego zawartości niezauważona przez kierowcę wypadła na zewnątrz.

Transport, wbrew podejrzeniom niektórych mieszkańców Sielc, nie miał nic wspólnego z firmą Pini Beef. Po plamie na jezdni nie ma już śladu. 

Czytaj więcej o: krew na drodze
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(14) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (5 dni temu o 23:05) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Jak zwykle, doyebią biedakowi któremu z przypadku się kisiel wylał, a ci co stale sraja na pola i do kanalów nic im jest..
Rozwiń
Gość
Gość (5 dni temu o 14:48) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
ludzie z ryk nie umiejom jeździć i to są skutki
Rozwiń
Gość
Gość (5 dni temu o 10:11) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Nic się nie stało a tyle korowodu...................
Rozwiń
Gość
Gość (5 dni temu o 06:31) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
radny prochniak powinien przeprosic za oczerninie firmy...
Rozwiń
Gość
Gość (5 dni temu o 04:14) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Uwaga!!! Ramsay Hill Finance Plc oferuje przedsiębiorcom możliwość łatwego dostępu do kredytów w szybkim, przejrzystym i wydajnym środowisku. Nasza wiedza i międzynarodowe standardy zapewniają naszym klientom wysoką jakość usług i dostaw. Naszym głównym zadaniem jest świadczenie międzynarodowych projektów finansowych dla firm, firm i organizacji w zakresie znaczących projektów zagospodarowania terenu w branży rekreacyjnej, turystycznej, rozrywkowej i budowlanej, oferujemy również indywidualną pożyczkę pożyczka prywatna, pożyczka na spłatę zadłużenia; Ramsay Hill Finance Plc Loans Omówienie: Obecnie pożyczki wahają się od 5 000,00 USD do 4,5 miliona USD; maksymalny okres dojrzewania wynosi 18 miesięcy; w przypadku większych pożyczek prosimy odwiedzić sekcję MŚP * Nie wymaga się żadnych skontrolowanych sprawozdań finansowych * Elastyczne uzgodnienia dotyczące zabezpieczeń w zależności od wielkości kredytu (artykuły gospodarstwa domowego, sprzęt biznesowy, towary w magazynie, pojazdy, nieruchomości itp.) Elastyczne wymagania dotyczące dokumentacji * Wieloletni klienci o nienagannej spłacie kwalifikują się do kolejnych obniżek stóp procentowych, a nawet szybszego przetwarzania pożyczek * Prosimy pamiętać, że wszystkie aplikacje poddawane są ocenie na miejscu przez jednego z naszych agentów przed podjęciem decyzji w sprawie komitetu. Ramsay Hill Finance Plc Dane kontaktowe: Kontaktowy adres e-mail: ramsayhillfinance@usa.com Dziękuję za poświęcony czas, życzę wszystkiego najlepszego ... Z poważaniem, Chris Young Oficer ds. Reklamy Ramsay Hill Finance Plc
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (14)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!