Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

13 lutego 2018 r.
18:51

Mięso i krew na drodze. Już wiadomo, skąd się wzięły

23 14 A A
Transport, wbrew podejrzeniom niektórych mieszkańców Sielc, nie miał nic wspólnego z firmą Pini Beef
Transport, wbrew podejrzeniom niektórych mieszkańców Sielc, nie miał nic wspólnego z firmą Pini Beef

Wiadomo już, kto odpowiada za zanieczyszczenie krwią i kawałkami mięsa drogi powiatowej z Końskowoli do Sielc. To 63-letni mieszkaniec gminy Kłoczew. Mężczyzna przyznał się do winy. Grozi mu grzywna.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do tego niecodziennego zdarzenia doszło w ubiegły wtorek. Jeden z mieszkańców Sielc w okolicy budowanego węzła drogowego „Końskowola” zauważył na drodze kilkumetrową plamę krwi z kawałkami mięsa, a chwilę później dostawczego volkswagena z czerwonymi plamami. Postanowił spisać jego numer rejestracyjny i powiadomić gminnego radnego Janusza Próchniaka.

Ten początkowo podejrzewał, że za zanieczyszczenie drogi odpowiadają miejscowe zakłady mięsne. O sprawie poinformował Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska. Na miejsce przyjechał również patrol policji. Uznano, że plama nie zagraża środowisku, ani bezpieczeństwu podróżnych. Mając numery rejestracyjne auta, nie było też problemu z ustaleniem nazwiska winnego. 

Za krew na drodze odpowiada 63-letni mieszkaniec gminy Kłoczew w powiecie ryckim.

– Przyznał się do winy. Z uwagi na to, że policjanci nie byli świadkami zdarzenia, nie mogli ukarać go mandatem. Grozi mu grzywna, którą może nałożyć na niego sąd – informuje mł. asp. Ewa-Rejn Kozak.
Jak wynika z wyjaśnień kierowcy VW, zawinił jeden z pojemników z odpadami mięsnymi, który na wyboistej drodze przewrócił się i otworzył. Część jego zawartości niezauważona przez kierowcę wypadła na zewnątrz.

Transport, wbrew podejrzeniom niektórych mieszkańców Sielc, nie miał nic wspólnego z firmą Pini Beef. Po plamie na jezdni nie ma już śladu. 

Czytaj więcej o:

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 14 lutego 2018 o 23:05
Jak zwykle, doyebią biedakowi któremu z przypadku się kisiel wylał, a ci co stale sraja na pola i do kanalów nic im jest..
Avatar
Gość / 14 lutego 2018 o 14:48
ludzie z ryk nie umiejom jeździć i to są skutki
Avatar
Gość / 14 lutego 2018 o 10:11
Nic się nie stało a tyle korowodu...................
Avatar
Gość / 14 lutego 2018 o 06:31
radny prochniak powinien przeprosic za oczerninie firmy...
Avatar
Gość / 14 lutego 2018 o 04:14
Uwaga!!! Ramsay Hill Finance Plc oferuje przedsiębiorcom możliwość łatwego dostępu do kredytów w szybkim, przejrzystym i wydajnym środowisku. Nasza wiedza i międzynarodowe standardy zapewniają naszym klientom wysoką jakość usług i dostaw. Naszym głównym zadaniem jest świadczenie międzynarodowych projektów finansowych dla firm, firm i organizacji w zakresie znaczących projektów zagospodarowania terenu w branży rekreacyjnej, turystycznej, rozrywkowej i budowlanej, oferujemy również indywidualną pożyczkę pożyczka prywatna, pożyczka na spłatę zadłużenia; Ramsay Hill Finance Plc Loans Omówienie: Obecnie pożyczki wahają się od 5 000,00 USD do 4,5 miliona USD; maksymalny okres dojrzewania wynosi 18 miesięcy; w przypadku większych pożyczek prosimy odwiedzić sekcję MŚP * Nie wymaga się żadnych skontrolowanych sprawozdań finansowych * Elastyczne uzgodnienia dotyczące zabezpieczeń w zależności od wielkości kredytu (artykuły gospodarstwa domowego, sprzęt biznesowy, towary w magazynie, pojazdy, nieruchomości itp.) Elastyczne wymagania dotyczące dokumentacji * Wieloletni klienci o nienagannej spłacie kwalifikują się do kolejnych obniżek stóp procentowych, a nawet szybszego przetwarzania pożyczek * Prosimy pamiętać, że wszystkie aplikacje poddawane są ocenie na miejscu przez jednego z naszych agentów przed podjęciem decyzji w sprawie komitetu. Ramsay Hill Finance Plc Dane kontaktowe: Kontaktowy adres e-mail: ramsayhillfinance@usa.com Dziękuję za poświęcony czas, życzę wszystkiego najlepszego ... Z poważaniem, Chris Young Oficer ds. Reklamy Ramsay Hill Finance Plc
Uwaga!!! Ramsay Hill Finance Plc oferuje przedsiębiorcom możliwość łatwego dostępu do kredytów w szybkim, przejrzystym i wydajnym środowisku. Nasza wiedza i międzynarodowe standardy zapewniają naszym klientom wysoką jakość usług i dostaw. Naszym głównym zadaniem jest świadczenie międzynarodowych projektów finansowych dla firm, firm i organizacji w zakresie znaczących projektów zagospodarowania terenu w branży rekreacyjnej, turystycznej, rozrywkowej i budowlanej, oferujemy również indywidualną pożyczkę pożyczka prywatna, pożyczka na spłatę z... rozwiń
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 o 22:01
Psenikliwe takie te medio nase i wsendy to wlyzie, w powietsu toto loto, na liściach siedzi, pod ziemio podgryzo, w nocy cłowiekowi do łózka włazi, w ucho sie wkrynco. No i takie to wraźliwe społecnie, a cym się czerń żywi to nie wi...
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 o 21:30
LOL! a skąd te odpady mięsne wiózł i dokąd? Zakopać, wylać ?
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 o 20:36
To je punie nadpsyrodzóne! Nadpsyrodzóne, nad-psy-ro-dzu-ne so te media nase, ino mściwe! Mściwe punie, mściwe. To ło tym punie nawet napisali operetke "Zemsta gacopyza" punie, się nazywała.
Avatar
PKW / 13 lutego 2018 o 20:32
Radny zwalczający Pini wypowiedział się już? Coś ta kampania wyborcza się nie składa. (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)  Eeee no nie... na kampanie jeszcze za wcześnie - a Wy tam u siebie jako jus prowadzita oprócz tej na rzecz trzeźwości na drogach?
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 o 20:10
A myśmy ze Stachem myśleli że to Roman z Podkranówki Małej, ten co ma matkę co zaraz za kapliczką mieszkała, to myśmy myśleli że łun polonezem od miastowych wracał i tak naśwynił. Już my mu mieli ze Stachem i jego synem nagadać i postraszyć. Takiśmy mieli pomysł dziś rano.
Avatar
Gość / 14 lutego 2018 o 23:05
Jak zwykle, doyebią biedakowi któremu z przypadku się kisiel wylał, a ci co stale sraja na pola i do kanalów nic im jest..
Avatar
Gość / 14 lutego 2018 o 14:48
ludzie z ryk nie umiejom jeździć i to są skutki
Avatar
Gość / 14 lutego 2018 o 10:11
Nic się nie stało a tyle korowodu...................
Avatar
Gość / 14 lutego 2018 o 06:31
radny prochniak powinien przeprosic za oczerninie firmy...
Avatar
Gość / 14 lutego 2018 o 04:14
Uwaga!!! Ramsay Hill Finance Plc oferuje przedsiębiorcom możliwość łatwego dostępu do kredytów w szybkim, przejrzystym i wydajnym środowisku. Nasza wiedza i międzynarodowe standardy zapewniają naszym klientom wysoką jakość usług i dostaw. Naszym głównym zadaniem jest świadczenie międzynarodowych projektów finansowych dla firm, firm i organizacji w zakresie znaczących projektów zagospodarowania terenu w branży rekreacyjnej, turystycznej, rozrywkowej i budowlanej, oferujemy również indywidualną pożyczkę pożyczka prywatna, pożyczka na spłatę zadłużenia; Ramsay Hill Finance Plc Loans Omówienie: Obecnie pożyczki wahają się od 5 000,00 USD do 4,5 miliona USD; maksymalny okres dojrzewania wynosi 18 miesięcy; w przypadku większych pożyczek prosimy odwiedzić sekcję MŚP * Nie wymaga się żadnych skontrolowanych sprawozdań finansowych * Elastyczne uzgodnienia dotyczące zabezpieczeń w zależności od wielkości kredytu (artykuły gospodarstwa domowego, sprzęt biznesowy, towary w magazynie, pojazdy, nieruchomości itp.) Elastyczne wymagania dotyczące dokumentacji * Wieloletni klienci o nienagannej spłacie kwalifikują się do kolejnych obniżek stóp procentowych, a nawet szybszego przetwarzania pożyczek * Prosimy pamiętać, że wszystkie aplikacje poddawane są ocenie na miejscu przez jednego z naszych agentów przed podjęciem decyzji w sprawie komitetu. Ramsay Hill Finance Plc Dane kontaktowe: Kontaktowy adres e-mail: ramsayhillfinance@usa.com Dziękuję za poświęcony czas, życzę wszystkiego najlepszego ... Z poważaniem, Chris Young Oficer ds. Reklamy Ramsay Hill Finance Plc
Uwaga!!! Ramsay Hill Finance Plc oferuje przedsiębiorcom możliwość łatwego dostępu do kredytów w szybkim, przejrzystym i wydajnym środowisku. Nasza wiedza i międzynarodowe standardy zapewniają naszym klientom wysoką jakość usług i dostaw. Naszym głównym zadaniem jest świadczenie międzynarodowych projektów finansowych dla firm, firm i organizacji w zakresie znaczących projektów zagospodarowania terenu w branży rekreacyjnej, turystycznej, rozrywkowej i budowlanej, oferujemy również indywidualną pożyczkę pożyczka prywatna, pożyczka na spłatę z... rozwiń
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 o 22:01
Psenikliwe takie te medio nase i wsendy to wlyzie, w powietsu toto loto, na liściach siedzi, pod ziemio podgryzo, w nocy cłowiekowi do łózka włazi, w ucho sie wkrynco. No i takie to wraźliwe społecnie, a cym się czerń żywi to nie wi...
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 o 21:30
LOL! a skąd te odpady mięsne wiózł i dokąd? Zakopać, wylać ?
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 o 20:36
To je punie nadpsyrodzóne! Nadpsyrodzóne, nad-psy-ro-dzu-ne so te media nase, ino mściwe! Mściwe punie, mściwe. To ło tym punie nawet napisali operetke "Zemsta gacopyza" punie, się nazywała.
Avatar
PKW / 13 lutego 2018 o 20:32
Radny zwalczający Pini wypowiedział się już? Coś ta kampania wyborcza się nie składa. (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)  Eeee no nie... na kampanie jeszcze za wcześnie - a Wy tam u siebie jako jus prowadzita oprócz tej na rzecz trzeźwości na drogach?
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 o 20:10
A myśmy ze Stachem myśleli że to Roman z Podkranówki Małej, ten co ma matkę co zaraz za kapliczką mieszkała, to myśmy myśleli że łun polonezem od miastowych wracał i tak naśwynił. Już my mu mieli ze Stachem i jego synem nagadać i postraszyć. Takiśmy mieli pomysł dziś rano.
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej 0

11 mln zł trafi do przedsiębiorców z województwa lubelskiego w formie pożyczek na rozwój usług turystycznych. Zgodnie z podpisaną umową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju (LFR) w dalszym ciągu przyjmuje od przedsiębiorców wnioski o pożyczki preferencyjne.

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje 40 0

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 18 19

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 1

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 5 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 10 5

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 29 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 2

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 2

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 7 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra