środa, 21 marca 2018 r.

Puławy

Puławy: Ulice są, ale nie na planie

Dodano: 29 lipca 2017, 18:07
Autor: rs

Znajdujący się w gablocie przy ratuszu plan miasta, zdaniem radnego, powinien zostać wymieniony. Powód? Brakuje w nim ważnych ulic, nawet tych, które powstały wiele lat temu.

Braki w planie zauważył radny Piotr Sadurski (PO), który z prośbą o wymianę zawartości gabloty zwrócił się do prezydenta. – Na tym planie brakuje wielu ulic, w tym ul. M. Kopernika i Sosnowej. Mając na uwadze funkcje informacyjne mapy oraz ważną lokalizację gabloty, należy zadbać o to, aby treści w niej udostępniany były aktualne – argumentuje w swojej interpelacji.

Przy bliższym przyjrzeniu się planowi Puław, który wisi w centrum miasta, łatwo można zauważyć, że brakuje także nowego mostu, obwodnicy, ul. Wodnej, czy powstałych w ciągu ostatniej dekady osiedli mieszkaniowych. Znaleźć można w nim natomiast te ulice, których dzisiaj już nie ma, jak choćby przecinającą niegdyś Skwer Niepodleglości ulicę PCK.

Co ciekawe, obie gabloty (z planem oraz informacyjna) nie są własnością miasta, a prywatnej, warszawskiej firmy „Sport Premium”. – Jeśli otrzymamy od miasta nowy plan, jesteśmy gotowi przyjechać do Puław i umieścić go w naszej gablocie. Na również zależy na tym, żeby był on aktualny – zapewnia Magdalena Józefowicz, dyrektor firmy.

Decyzja o tym, czy takie zamówienie zostanie złożone, należeć będzie do Wydziału Kultury i Promocji w Urzędzie Miasta Puławy.

Czytaj więcej o: mapa Urząd Miasta Puławy Puławy
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
gfssa
(26) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (2 sierpnia 2017 o 14:39) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Interpelacje niektórych radnych, polecanych we wcześniejszych wpisach, rzeczywiście mają lotność pingwinów lub żuli dyktafona
Rozwiń
Gość
Gość (1 sierpnia 2017 o 16:24) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Pytanie do przedmówcy. Co mają wybory do treści tych wypocin interpelacyjnych ??? Wystarczy przeczytać, aby wyrobić sobie zdanie o tej nietuzinkowej twórczości.
Rozwiń
gfssa
gfssa (1 sierpnia 2017 o 11:21) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
undefined napisał:
Od pewnego czasu interpelacje zawieszone są w internecie. Czytam i tarzam się ze śmiechu. Polecam twórczość: Kraszewskiego, Kwapińskiego, Śliwczyńskiego. Lotność umysłów tych twórców słowa pisanego jest niebywała. Gimbaza przy tym wysiada. Zebrać tą twórczość do kupy i wydać w kategorii twórczość bardzo rozrywkowa.
 Jak widać oczerniają wszystkich. Wybory sie zbiżają?
Rozwiń
Gość
Gość (1 sierpnia 2017 o 11:10) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Nie jestem sympatykiem nikogo. Lecz interesuje się życiem miasta, czytam protokoły z sesji czy zamieszczane interpelacje. Wynika z nich zupełnie cos przeciwnego niż osoba pomawiająca pana Maja. Z tego względu zadałem wczoraj proste pytanie : ..Która interpelacja radnego Maja to pieniactwo, bo przeglądam i nic takiego nie widzę. Wręcz przeciwnie. Czyżbym coś przeoczył?.... Oprócz następnych pomówień na które nie znajduje potwierdzania, odpowiedzi nie otrzymałem. Zamiast niej pojawiają sie następne pomówienia nie poparte faktami. Istna kloaka.
Rozwiń
Gość
Gość (1 sierpnia 2017 o 09:15) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Sympatycy radnego Maja mają to do siebie, że wydaje im się, że mogą obrażać pozostałych radnych i prezydenta i wiceprezydenta, ale nie daj boże zarzucić coś jemu. Nie daj boże obrażać mieszkańców Puław, ale tylko niektórych. Romów, wymienionych wcześniej, jak najbardziej. Kasta jakaś czy co?! ;)
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (26)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!