Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

26 grudnia 2015 r.
15:12

Sylwester w Puławach. Gdzie się bawić w ostatnią noc roku

0 7 A A

Czerwone dywany, czekoladowe fontanny, darmowe drinki, pomysłowe scenografie, zespoły na żywo, animacje taneczne, ogniska, fajerwerki i wiele innych atrakcji czeka w tym roku na sylwestrowych gości, którzy wybiorą imprezę w Puławach lub okolicach.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Władze Puław zapraszają wszystkich na plac Chopina. Zabawa rozpocznie się o godz. 23, na scenie zobaczymy lokalnych artystów, a za oprawę muzyczną będzie odpowiadał Leszek Kowal. Tuż przed północą do zgromadzonych wyjdą przedstawiciele władz, którzy złożą życzenia. Nowy rok rozpocznie pokaz fajerwerków, który przez około dziesięć minut będzie rozświetlał niebo nad Puławami. Z głośników zabrzmią największe przeboje, a całość zakończy się około godz. 1 w nocy.

Dla tych, którzy nadejście nowego roku wolą świętować na balu, specjalną ofertę przygotowały kluby, hotele i dyskoteki. Ceny za udział w zabawie wahają się od kilkudziesięciu do nawet kilku tysięcy złotych za osobę. Jedną z najtańszych opcji oferuje klub Dos Gringos z Oleksowa (40 zł /os.). Położony kilkanaście kilometrów od miasta klub zaprosił zespół Power Play, a dla swoich gości oferuje m.in. szampana, fajerwerki oraz wiejski stół.

110 złotych za osobę trzeba zapłacić m.in. w klubie Oskar w Puławach. Dla gości zagra DJ, a w menu znalazły się trzy dania gorące, szereg przekąsek, napoje bez limitu oraz już limitowany szampan. 230 zł za osobę kosztuje zabawa w restauracji Izabella. Jej właściciele zapraszają na zabawę z zespołem „Amadis”, a goście mogą liczyć na cztery gorące dania, przekąski, słodki stół, limitowany alkohol oraz zimne i gorące napoje. Podobną cenę (250 zł/os) za udział w sylwestrowej zabawie zaproponował hotel Trzy Korony. Na gości czeka tam m.in. czerwony dywan w oscarowej scenografii, animacje taneczne, fontanny z czekoladą i ponczem, open bar, dania gorące oraz fajerwerki nad Wisłą. Za 450 zł od pary na Sylwestra zaprasza Wyspa Wisła w Stężycy. Tam goście będą bawić się w klimacie Las Vegas z kasynem i muzyką na żywo. Na gości czeka m.in. cztery gorące dania, osiem przystawek, „wyspa ciast” i bufet bez limitu.

Dla osób o pokaźniejszych portfelach ofertę przygotował kazimierski hotel Dwa Księżyce (ponad 2,2 tys/os). Gości zaprasza już od 30 grudnia zapewniając atrakcje na cały sylwestrowy weekend – do niedzieli. W programie poza obowiązkowym balem kusi także noworocznym kuligiem, kolacją przy ognisku, zwiedzaniem miasta oraz pełnym wyżywieniem i zakwaterowaniem.

Sylwestrową noc wielu mieszkańców spędzi także w swoich domach i mieszkaniach, zarówno przed telewizorem, jak i organizując prywatki. Służby co roku przypominają o ostrożnym obchodzeniu się fajerwerkami. Ze względów bezpieczeństwa za ich odpalania odpowiedzialna powinna być osoba dorosła. Należy także kontrolować kierunek wystrzału, szczególnie w miejscach publicznych.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Monika / 18 grudnia 2017 o 15:32
ja się wybieram na sylwestra do rozanny (******rozanna.pl/) znajomi byli tam rok temu i wtym roku tez jadą. no to my z rodzinka tez się zdecydowaliśmy. tym bardziej że jest tam równie zorganizowany sylwester dla dzieciaków także one tez będą miały imprezke. 
Avatar
Gość / 29 grudnia 2015 o 16:04
ale jaja - gwiazdą sylwestra miejskiego w Puławach będzie Edyta Doraczyńska - dziewczyna, która śpiewa do herbatki w letnim ogródku Herbaciarni. PAni Wróbel - niech się pani puknie w głowę
Avatar
Gość / 28 grudnia 2015 o 15:25
Zapraszam na Sylwestra na sportowo, czyli bieg Sylwestrowo/Noworoczny w Nałęczowie organizowany przez pana Marca.
Avatar
Gość / 28 grudnia 2015 o 14:56
tragedia te Puławki! Dziura zabita dechami, główne ulice miasta zdychają a władze nie reaguja.. najlepiej zapomniec o starych Pułąwach, Wisła, Piłsudskiego, centralna co tam...galeryjka i okolice najważniejsze! Sylwester beznadziejny, w WOŚP też nic sie nie dzieje! na placu żadnego światełka do nieba... no bo i po co... Dziura! dziękujemy.
Avatar
bodzio / 28 grudnia 2015 o 13:20

Za zorganizowanie takiego Sylwestra miejskiego w Puławach pani kierownik wydziału promocji i kultury urzędu miasta Wróbel powinna dostać naganę. To skandal. Co roku odwala taką manianę i zero konsekwencji. Gwiazdą będzie Lecho Kowal i kilka lokalnych wyjców. WSTYD!!! Co na to bezradna rada miasta??? Ile jeszcze będzie trwała w mieście ta bylejakość??? Jak długo będzie się tolerować wyrzucanie pieniędzy na taką chałę. Za tego "Sylwestra" pani Wróbel powinna zapłacić ze swoich pieniędzy. Podatnicy nie życzą sobie wydawania ich kasy na takie g...

Avatar
Gość / 28 grudnia 2015 o 07:06
I zaraz się zacznie strzelanie pod czyimiś oknami. Nic mnie tak nie wkurwia jak sąsiad, który wyłazi ze swojego domu, odchodzi od niego 50 metrów by przy moim napierdalać. No bo co ma na jego dach ścierwo z nieba lecieć? Ja w tym roku wybiorę się pod jego kurwa dom. I może mnie w dupę cmoknąć. Jak pierdolnę to mu szyby wylecą.
Avatar
Gość / 28 grudnia 2015 o 07:03
Na bale chodzą tylko kierowniki - ci co zarabiają co najmniej 6000 netto / m-c. Wyobrażacie sobie aby na bal poszedł ktoś kto zarabia 600zł/m-c ? A takie stawki oferują puławskie sklepy dla nowozatrudnionych. A ja pytam, gdzie płaca minimalna?
Avatar
Monika / 18 grudnia 2017 o 15:32
ja się wybieram na sylwestra do rozanny (******rozanna.pl/) znajomi byli tam rok temu i wtym roku tez jadą. no to my z rodzinka tez się zdecydowaliśmy. tym bardziej że jest tam równie zorganizowany sylwester dla dzieciaków także one tez będą miały imprezke. 
Avatar
Gość / 29 grudnia 2015 o 16:04
ale jaja - gwiazdą sylwestra miejskiego w Puławach będzie Edyta Doraczyńska - dziewczyna, która śpiewa do herbatki w letnim ogródku Herbaciarni. PAni Wróbel - niech się pani puknie w głowę
Avatar
Gość / 28 grudnia 2015 o 15:25
Zapraszam na Sylwestra na sportowo, czyli bieg Sylwestrowo/Noworoczny w Nałęczowie organizowany przez pana Marca.
Avatar
Gość / 28 grudnia 2015 o 14:56
tragedia te Puławki! Dziura zabita dechami, główne ulice miasta zdychają a władze nie reaguja.. najlepiej zapomniec o starych Pułąwach, Wisła, Piłsudskiego, centralna co tam...galeryjka i okolice najważniejsze! Sylwester beznadziejny, w WOŚP też nic sie nie dzieje! na placu żadnego światełka do nieba... no bo i po co... Dziura! dziękujemy.
Avatar
bodzio / 28 grudnia 2015 o 13:20

Za zorganizowanie takiego Sylwestra miejskiego w Puławach pani kierownik wydziału promocji i kultury urzędu miasta Wróbel powinna dostać naganę. To skandal. Co roku odwala taką manianę i zero konsekwencji. Gwiazdą będzie Lecho Kowal i kilka lokalnych wyjców. WSTYD!!! Co na to bezradna rada miasta??? Ile jeszcze będzie trwała w mieście ta bylejakość??? Jak długo będzie się tolerować wyrzucanie pieniędzy na taką chałę. Za tego "Sylwestra" pani Wróbel powinna zapłacić ze swoich pieniędzy. Podatnicy nie życzą sobie wydawania ich kasy na takie g...

Avatar
Gość / 28 grudnia 2015 o 07:06
I zaraz się zacznie strzelanie pod czyimiś oknami. Nic mnie tak nie wkurwia jak sąsiad, który wyłazi ze swojego domu, odchodzi od niego 50 metrów by przy moim napierdalać. No bo co ma na jego dach ścierwo z nieba lecieć? Ja w tym roku wybiorę się pod jego kurwa dom. I może mnie w dupę cmoknąć. Jak pierdolnę to mu szyby wylecą.
Avatar
Gość / 28 grudnia 2015 o 07:03
Na bale chodzą tylko kierowniki - ci co zarabiają co najmniej 6000 netto / m-c. Wyobrażacie sobie aby na bal poszedł ktoś kto zarabia 600zł/m-c ? A takie stawki oferują puławskie sklepy dla nowozatrudnionych. A ja pytam, gdzie płaca minimalna?

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą 0 0

Pączki ziemniaczane z nadzieniem różanym w wykonaniu Urszuli Bartoszcze z Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Niedrzwicy Dużej wygrały konkursu na „Najlepszy wypiek regionalny” o Puchar Prezesa Targów Lublin. Konkurs odbył się w ramach projektu Lubelska Majówka - Festiwal Aktywności Lokalnej. Miło było w jury pracować, słodkie dania były wyjątkowo udane.

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji 7 1

Kryminalni z Parczewa zlikwidowali uprawę konopii indyjskich w gminie Siemień. Na jednym z pól znaleźli ponad 30 krzaków tej rośliny.

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak"
24 maja 2018, 21:00

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 24 maja o godz. 21 na dziedzińcu KUL (al. Racławickie 14) odbędzie się premiera spektaklu Niebieski Ptak, będącego nową odsłoną widowiska plenerowego z 2005 roku.

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji 2 0

Lubelska klasa okręgowa Polesie Kock również przygotowuje się do niedzielnej konfrontacji z POM Iskra Piotowice. W meczu z Sokołem Konopnica Zbigniew Wójcik oszczędzał graczy, którzy byli zagrożeni żółtymi kartkami

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK
23 maja 2018, 18:00

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 23 maja o godz. 18 w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) odbędzie się pokaz spektaklu z cyklu work in progress - We_selle.

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne 2 6

Większość mieszkańców nie zna swojego dzielnicowego, a połowa rzadko widuje w okolicy patrole mundurowych. To pierwsze wyniki ankiety, prowadzonej na os. Błonie. Policjanci dowodzą, że w dzielnicy jest coraz bezpieczniej

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym
ZDJĘCIA
galeria

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym 7 1

Wystawa nowych aut, motocykli, wykłady, pokazy, prezentacje i dobra zabawa. Za nami Rodzinny Piknik Motoryzacyjny w Lublinie. Dochód zostanie przekazany na lubelski dom dziecka, a za zebrane pieniądze dzieci pojadą na wycieczkę.

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję 1 0

Od poniedziałku (21 maja) mieszkańcy Kraśnika będą mogli składać wnioski o dofinansowanie do usuwania wyrobów zawierających azbest. Nabór potrwa do 8 czerwca.

Spotkanie literackie w Puławach
22 maja 2018, 12:00

Spotkanie literackie w Puławach 2 0

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach (ul. 6 Sierpnia 5) zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Powiatowego Klubu Książki, które odbędzie się 22 maja o godz. 12.

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia) 10 1

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Lublinie i ze Szkoły Podstawowej nr 27 w Lublinie przystąpiły dziś do I Komunii Świętej. Uroczystość odbyła się w Kościele Garnizonowym.

"Opaski życia" działają. Będzie ich więcej. Kolejne samorządy są zainteresowane

"Opaski życia" działają. Będzie ich więcej. Kolejne samorządy są zainteresowane 10 0

Opaska - dzięki której seniorzy są pod stałą opieką medyczną, i  telefon – przez który mogą kontaktować się ze swoimi opiekunami. Z takiej pomocy korzysta już ponad 130 osób z terenu powiatu kraśnickiego. Inne samorządy też są tym urządzeniem zainteresowane

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 26-27 maja w Lublinie przy ulicy Akademickiej 15 odbędzie się 49 edycja Giełdy Minerałów i Biżuterii Skarby Ziemi. Start w sobotę o godz. 10.

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a 35 6

14-latek na rowerze wjechał w samochód. Tłumaczył, że nie zauważył auta bo pisał SMS-a. Miał promil alkoholu w organizmie.

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu 3 2

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na trasie Chełm - Rejowiec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Ford Focus uderzył w cofający na drodze samochód ciężarowy marki Daf.

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo] 23 3

W sobotę do północy, za darmo można było zwiedzać sale wystawowe Pałacu Czartoryskich, Świątynię Sybilli, czy Domek Aleksandryjski. Z tej możliwości skorzystały setki mieszkańców miasta i regionu. Na dziedzińcu cztery spektakle pokazała wrocławska Gwardia Gryfa.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!