W lubelskiej hali Globus odbędzie się gala TFL 13 „NOXY NIGHT”. 0 2

W piątek w lubelskiej hali Globus odbędzie się gala TFL 13 „NOXY NIGHT”. W klatce zobaczymy m.in. Huberta Szymajdę, Izabelę Badurek-Izdebską i Cezarego Oleksiejczuka

Monika Skinder czwarta w Pucharze Karkonoszy w Jakuszycach

Monika Skinder czwarta w Pucharze Karkonoszy w Jakuszycach 0 0

16-latka ma za sobą bardzo wyczerpujący sezon, w którym udało jej się miedzy innymi zadebiutować w Pucharze Świata

Zuzanna Chwadeczko błyszczy w Stanach

Zuzanna Chwadeczko błyszczy w Stanach 79 0

Zawodniczka KU AZS UMCS Lublin świetnie spisuje się na pływackich Mistrzostwach II Dywizji NCAA w amerykańskim Greensboro. Polka zdobyła tytuł mistrzowski i dwa tytuły wicemistrzowskie

Jacek Sarna: Kara dla Michała Oleksiejczuka jest zbyt surowa

Jacek Sarna: Kara dla Michała Oleksiejczuka jest zbyt surowa 0 0

Rozmowa z Jackiem Sarną, organizatorem gali TFL 13 „NOXY NIGHT” oraz managerem Michała „Lorda” Oleksiejczuka.

Smoliński i Pleskaczyńska najlepsi na zakończenie cyklu City Trail

Smoliński i Pleskaczyńska najlepsi na zakończenie cyklu City Trail 1 0

Od października, co miesiąc nad Zalewem Zemborzyckim odbywały się przełajowe biegi City Trail z Nationale-Nederlanden na dystansie 5 km. W sześciu leśnych imprezach wzięło udział łącznie ponad 2300 zawodników – 2010 dorosłych oraz 346 dzieci

Berland Komprachcice – AZS UMCS Lublin 6:4. Nie mogą wyjść z dołka

Berland Komprachcice – AZS UMCS Lublin 6:4. Nie mogą wyjść z dołka 1 1

AZS UMCS Lublin przegrał na wyjeździe z Berlandem Komprachcice 4:6. Dla zespołu trenera Artura Gadzickiego był to czwarty mecz ligowy bez wygranej

Gala TFL 13 „NOXY NIGHT” już w piątek w Lublinie

Gala TFL 13 „NOXY NIGHT” już w piątek w Lublinie 0 0

W piątek w lubelskiej hali Globus odbędzie się gala TFL 13 „NOXY NIGHT”. Na walkę wieczoru zapowiada się starcie Huberta Szymajdy z Guilherme Cadeną Martinsem. W klatce pojawi się też m.in. Izabela Badurek-Izdebska oraz Cezary Oleksiejczuk

Kamil Stoch najlepszy w Raw Air
film

Kamil Stoch najlepszy w Raw Air 0 0

Reprezetnant Polski zajął szóste miejsce w konkursie w norweskim Vikersund i zwyciężył w cyklu Raw Air. Ponadto Polak na dwa konkursy przed zakończeniem sezonu zapewnił sobie triumf w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata

Raw Air. Norwegia najlepsza w "drużynówce"
film

Raw Air. Norwegia najlepsza w "drużynówce" 0 0

To był nokaut. Norwescy skoczkowie z ogromną przewagą wygrali zawody drużynowe na skoczni w Vikersund. Drugie miejsce zajęła reprezentacja Polski wyprzedzając Słowenię. Biało-czerwoni występowali w składzie: Kamil Stoch, Piotr Żyła, Stefan Hula i Dawid Kubacki.

Michał Kwiatkowski wygrał Tirreno-Adriatico (wideo)

Michał Kwiatkowski wygrał Tirreno-Adriatico (wideo) 6 0

Michał Kwiatkowski zwycięzcą wyścigu Tirreno-Adriatico. Polak przypieczętował wygraną na ostatnim etapie jazdy indywidualnej na czas. Kolarz grupy Sky zajął co prawda 12. miejsce, ale okazał się lepszy od najgroźniejszych rywali w klasyfikacji generalnej. Dla zawodnika z Chełmży to pierwsze zwycięstwo w wieloetapowym wyścigu rangi World Tour.

Raw Air. Stoch i Kubacki na podium w Lillehammer!

Raw Air. Stoch i Kubacki na podium w Lillehammer! 1 0

To był wspaniały konkurs w wykonaniu Polaków. Kamil Stoch z ogromną przewagą wygrał konkurs Raw Air na skoczni w Lillehammer, a tuż za nim uplasował się Dawid Kubacki. Tym samym mistrz olimpijski jest o krok od wygrania całego cyklu i pewnie prowadzi w Pucharze Świata

Puchar Europy w Rzutach: Fajdek najlepszy, Kopron trzecia

Puchar Europy w Rzutach: Fajdek najlepszy, Kopron trzecia 1 0

W weekend w Portugalii został rozegrany 18. Puchar Europy w Rzutach. Oczywiście, udział w zawodach wzięli: Paweł Fajdek (Agros Zamość) i Malwina Kopron (AZS UMCS Lublin). W lepszym nastroju zmagania kończył ten pierwszy, który mimo fatalnych warunków atmosferycznych i tak wygrał

AZS UMCS Lublin – GSF Gliwice 0:2. Niemoc trwa

AZS UMCS Lublin – GSF Gliwice 0:2. Niemoc trwa 1 0

AZS UMCS Lublin w drugim meczu z rzędu nie potrafił wywalczyć na własnym parkiecie kompletu punktów. Tym razem zespół trenera Artura Gadzickiego uległ GSF Gliwice 0:2

Olimp Lublin gorszy od Dolnego Śląska

Olimp Lublin gorszy od Dolnego Śląska 3 0

Podopieczni Andrzeja Głąba przegrali aż 2:14

Raw Air. Kamil Stoch szósty w konkursie indywidualnym

Raw Air. Kamil Stoch szósty w konkursie indywidualnym 0 0

Polak w Oslo skakał najdalej w każdej serii, ale w finale trafił na fatalne warunki i skończył rywalizację na szóstym miejscu. W konkursie drużynowym Polska była druga

Ruszają rozgrywki Ekstra Ligi Boksu Olimpijskiego.

Ruszają rozgrywki Ekstra Ligi Boksu Olimpijskiego. 41 0

Mamy w nich swojego przedstawiciela, Olimp Lublin. Na inaugurację podopieczni Andrzeja Głąba jadą do Chojnowa na mecz z Dolnym Śląskiem

Rusza Raw Air. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i internecie

Rusza Raw Air. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i internecie 0 1

Dzisiaj w Oslo od zaplanowanego na godz. 19.30 prologu rozpoczyna się turniej Raw Air, jeden z najbardziej wyczerpujących turniejów w Pucharze Świata. Tytułu sprzed roku broni Stefan Kraft, ale chrapkę na pierwszy tego typu laur w karierze ma Kamil Stoch, który wygrywa w tym sezonie niemal wszystko

Koniec pucharowej przygody lubelskich "Dzików"

Koniec pucharowej przygody lubelskich "Dzików" 0 0

AZS UMCS Lublin zakończył walkę w Halowym Pucharze Polski na 1/8 finału. Akademicy nie sprostali obrońcy tytułu Clearexowi Chorzów ulegając 1:4

Tytani Lublin odchodzą z Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego

Tytani Lublin odchodzą z Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego 25 0

Klubowe władze postanowiły przenieść drużynę do zupełnie nowych rozgrywek

Monika Skinder bez punktów NA PŚ w Drammen

Monika Skinder bez punktów NA PŚ w Drammen 0 0

Monika Skinder bez punktów w Pucharze Świata w norweskim Drammen. Wygrała reprezentantka gospodarzy, Maiken Caspersen Falla

W Tomaszowie Lubelskim upamiętniono Żołnierzy Wyklętych

W Tomaszowie Lubelskim upamiętniono Żołnierzy Wyklętych 0 0

Paweł Jasiejko i Ewa Korkosz najlepsi w zawodach zorganizowanych z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Tomaszowie Lubelskim

Pływackie zawody Arena Grand Prix w weekend w Lublinie

Pływackie zawody Arena Grand Prix w weekend w Lublinie 16 0

W weekend na pływalni Aqua Lublin nie zabraknie znanych twarzy i emocji. W ramach zawodów Arena Grand Prix pojawią się u nas najlepsi, krajowi zawodnicy, ale i kilka klubów zagranicznych

I liga futsalu: AZS UMCS kontra zdobywca Pucharu Polski!

I liga futsalu: AZS UMCS kontra zdobywca Pucharu Polski! 0 0

Tego nie można przegapić. AZS UMCS Lublin w środę o godz. 20.30 stanie przed prawdziwym wyzwaniem. „Dziki” w meczu 1/8 finału Pu.charu Polski zagrają z obrońcą tego trofeum, drużyną Clearex Chorzów. Spotkanie odbędzie się w hali Globus

Mila na start. Dziś ostatni dzień zapisów

Mila na start. Dziś ostatni dzień zapisów 1 4

Mija termin zapisów przez Internet na pierwszą edycję MILI na Start. Bieg już w najbliższą niedzielę. "Spóźnialscy” będą mogli zapisać się na bieg jeszcze w dniu imprezy

Monika Skinder zadebiutowała w Pucharze Świata

Monika Skinder zadebiutowała w Pucharze Świata 0 0

Monika Skinder zadebiutowała w Pucharze Świata. W Lahti zawodniczka MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski zajęła 55 miejsce