Znów bez punktu, Marex Chorzów – AZS UMCS Lublin 4:3

Autor: (micbec)

DW
DW

Lublin przegrał na wyjeździe z Marexem Chorzów 3:4. Podopieczni Artura Gadzickiego przed wyjazdem na Śląsk mogli być optymistami, bo Marex to zespół, z którym niezwykli przegrywać. W poprzednim sezonie pokonali go dwa razy, ale dobra passa skończyła się w sobotę.

Spotkanie znakomicie ułożyło się dla gospodarzy, którzy już w 3 min zdobyli pierwszą bramkę. 180 sekund później do wyrównania doprowadził jednak Tomasz Ławicki, a w 10 min prowadzenie gościom dał Damian Gawron. Lublinianie cieszyli się z prowadzenia pięć minut, bo Marex przed przerwą jeszcze dwukrotnie trafiał do siatki.

Po przerwie obie ekipy strzeliły po jednej bramce i trzy punkty zostały w Chorzowie. Pewnym usprawiedliwieniem dla lublinian mogą być kłopoty kadrowe, bo trener Gadzicki mógł skorzystać z zaledwie dziewięciu zawodników łącznie z bramkarzami.

Marex Chorzów – AZS UMCS Lublin 4:3 (3:2)

Bramki: Swatek (3), Rymaszewski (15), Dubiel (18), Budzik (26) – Ławicki (6), Gawron (10), Walęciuk (32).

Chorzów: Ambroży, Płaczek – Rymaszewski, Swatek, Dubiel, Tarnówka, Zygarski, G. Gawron, Stachański, Górny, Kubara, Budzik.

Lublin: Kozieł, Rzędzicki – Walęciuk, Fularski, Ławicki, Mietlicki, D. Gawron, Tarkowski, Zgierski.

Pozostałe wyniki: MKF-Renex Grajów – TPH Polkowice 6:2 * FC Pyskowice – Futsal Nowiny 1:2 * Stal Mielec – GKS Tychy 3:7 * Heiro Rzeszów – Berland OSiR Komprachcice 7:4 * Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice – ETA Dąbrowa Górnicza 6:1.

24-25 października: Lublin – Komprachcice * Tychy – Rzeszów * Jelcz-Laskowice – Mielec * Nowiny – Dąbrowa Górnicza * Polkowice – Pyskowice * Chorzów – Grajów.

Gość (19 października 2015 o 16:36) 0
Jaki to sport????????????????????????????