INNE

Znamy mistrzów gminy Firlej

Dodano: 10 stycznia 2016, 20:41
Autor: mawi

Uczestnicy turnieju o mistrzostwo gminy Firlej rywalizowali w nowej hali sportowej przy szkole w Woli Skromowskiej<br />
<br />
Fot. dw
Uczestnicy turnieju o mistrzostwo gminy Firlej rywalizowali w nowej hali sportowej przy szkole w Woli Skromowskiej

Fot. dw

Zespół Szkół w Woli Skromowskiej oraz Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Kłos Wola Skromowska byli organizatorami VII Mistrzostw Gminy Firlej.

Zawody odbyły się 4 stycznia w nowej sali sportowej przy Zespole Szkół w Woli Skromowskiej. 45 uczestników z Firleja, Kunowa, Sobolewa, Łukówca, Sułoszyna, Pożarowa i Woli Skromowskiej walczyło w siedmiu kategoriach wiekowych o okolicznościowe medale oraz tytuły mistrza gminy Firlej na rok 2016.

– Po raz pierwszy w historii rozegrano też zawody dla dzieci 7-8 letnich. Najmłodszym uczestnikiem zawodów był sześcioletni Piotr Bujek z Łukawca – informuje Leon Filipek, sędzia zawodów.

W poszczególnych kategoriach wiekowych wygrywali zawodnicy trenujący w klubie Kłos Wola Skromowska pod opieką Pawła Pawlasa, nauczyciela wychowania fizycznego w Zespole Szkół w Woli Skromowskiej.

Najlepszym zawodnikiem zawodów okazał się Maciej Krasucki (czołowy junior województwa lubelskiego), który wygrał turniej szkół ponadgimnazjalnych oraz kategorię open.

Dyplomy oraz pamiątkowe medale zakupione ze środków otrzymanych z budżetu gminy Firlej czołowym zawodnikom imprezy wręczał Paweł Dobek, dyrektor Zespołu Szkół w Woli Skromowskiej. (mawi)

 Zdobywcy czołowych miejsc

Dziewczęta open: 1. Sandra Guz (Wola Skromowska), 2. Wiktoria Piwowar (Firlej), 3. Patrycja Guz (Wola Skromowska), 4. Natalia Rodak (Firlej); Chłopcy klasa II SP i młodsi: 1. Maciej Pożarowszczyk (Łukówiec), 2. Jan Wujek (Łukówiec), 3. Arkadiusz Korzeniewski (Wola Skromowska), 4. Mikołaj Pożarowszczyk (Łukówiec); Chłopcy szkoła podstawowa: 1.           Michał Duszyński (Wola Skromowska), 2. Mateusz Kruczek (Firlej), 3. Kacper Wilkowicz (Sułoszyn), 4. Jakub Ścisłe (Pożarów); Chłopcy gimnazja: 1. Robert Drewienkowski (Wola Skromowska), 2. Daniel Więch (Sułoszyn), 3. Adam Pożarowszczyk (Wola Skromowska), 4. Kacper Janasz  (Sułoszyn); Chłopcy szkoły ponadgimnazjalne: 1. Maciej Krasucki (Wola Skromowska), 2. Radosław Drewienkowski (Wola Skromowska), 3. Adrian Stachyra (Sobolew), 4. Krzysztof Siwek (Wola Skromowska); Zawodnicy powyżej 35 lat: 1. Wiesław Siwek (Wola Skromowska), 2. Kazimierz Siwek (Wola Skromowska), 3. Kazimierz Guz (Wola Skromowska), 4. Witold Świć (Wola Skromowska); Mężczyźni open: 1. Maciej Krasucki              (Wola Skromowska), 2. Robert Kępa (Wola Skromowska), 3. Radosław Drewienkowski (Wola Skromowska), 4. Tomasz Mitura (Wola Skromowska).

 

 

Czytaj więcej o: tenis stołowy Firlej
Gość
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (10 stycznia 2016 o 21:01) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Napisz w jakiej dyscyplinie były te mistrzostwa.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!