LEKKOATLETYKA

Polska druga na Drużynowych Mistrzostwach Europy. Udane występy Fajdka i Kopron

Polska druga na Drużynowych Mistrzostwach Europy. Udane występy Fajdka i Kopron 0 0

Reprezentacja Polski zajęła drugie miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Europy, które zostały rozegrane we francuskim Lille. To największy sukces w historii występów naszej kadry w tej imprezie

Paweł Fajdek najlepszy podczas Memoriału Janusza Kusocińskiego

Paweł Fajdek najlepszy podczas Memoriału Janusza Kusocińskiego 0 0

Paweł Fajdek nie miał problemów, żeby odnieść siódme konkursowe zwycięstwo z rzędu. Tym razem zawodnik Agrosu Zamość triumfował w 63. Memoriale Janusza Kusocińskiego, który odbył się w Szczecinie

Nowy rekord życiowy Malwiny Kopron w Pradze

Nowy rekord życiowy Malwiny Kopron w Pradze 1 4

Świetnie podczas memoriału Josefa Odlozila w Pradze spisała się Malwina Kopron. Wychowanka Wisły Puławy, a obecnie zawodniczka AZS UMCS Lublin wygrała konkurs rzutu młotem z najlepszym wynikiem w swojej karierze – 73,98 metra.

Polska najlepsza podczas lekkoatletycznych mistrzostw Europy (wideo)

Polska najlepsza podczas lekkoatletycznych mistrzostw Europy (wideo) 0 0

To się nazywa medalowe żniwo! Reprezentacja Polski w lekkiej atletyce wygrała klasyfikację medalową podczas halowych mistrzostw Europy w Belgradzie. Biało-Czerwoni wywalczyli aż 12 krążków, w tym siedem złotych.

HME Belgrad 2017: Polscy lekkoatleci rządzą w Europie
film

HME Belgrad 2017: Polscy lekkoatleci rządzą w Europie 4 1

Dwanaście medali wywalczyli reprezentanci Polski podczas halowych mistrzostw Europy w Lekkiej Atletyce. Biało-Czerwoni z siedmioma złotymi, jednym srebrnym i czterema brązowymi krążkami wygrali klasyfikację medalową.

Usain Bolt stracił złoty medali olimpijski z Pekinu (wideo)

Usain Bolt stracił złoty medali olimpijski z Pekinu (wideo) 0 1

Usain Bolt będzie musiał szczycić się tytułem ośmiokrotnego mistrza olimpijskiego. Międzynarodowy Komitet Olimpijski pozbawił jamajską sztafetę sprinterów złotego medalu igrzysk w Pekinie.

Na kogo warto oddać swój głos w naszym plebiscycie?

Na kogo warto oddać swój głos w naszym plebiscycie? 0 2

Dwanaście miesięcy temu, gdy szykowaliśmy się do wejścia w kolejny rok, analizując potencjalne możliwości naszych sportowców, bez trudy znajdowaliśmy tych, w których sukcesy wierzyliśmy. Czas pokazał jednak, że nie zawsze były to słuszne typy.

Plebiscyt Sportowiec Roku 2016: Ostatni moment na oddanie głosu
Zagłosuj

Plebiscyt Sportowiec Roku 2016: Ostatni moment na oddanie głosu 785 14

Ruszyło głosowanie na sportowca 2016 roku. Najlepszy z najlepszych zostanie wybrany za pośrednictwem SMS-ów oraz kuponów drukowanych w gazecie.

Paweł Fajdek bliski przedłużenia umowy z Agrosem Zamość

Paweł Fajdek bliski przedłużenia umowy z Agrosem Zamość 1 0

Wszystko wskazuje na to, że Paweł Fajdek przez kolejne cztery lata będzie zawodnikiem Agrosu Zamość. – Jesteśmy praktycznie dogadani, dlatego mam nadzieję, że nic się już nie zmieni i Paweł zostanie u nas – mówi Konrad Firek, prezes klubu

Paweł Fajdek zakończył współpracę z trenerem Czesławem Cybulskim

Paweł Fajdek zakończył współpracę z trenerem Czesławem Cybulskim 0 1

Wieloletni trener polskiej kadry młociarzy, w tym Pawła Fajdka Czesław Cybulski zakończył współpracę z biało-czerwonymi. Na swoim stanowisku wytrwał niemal... 50 lat. Teraz dwukrotnego mistrza świata z Agrosu Zamość znowu będzie trenowała Jolanta Kumor. To pod jej okiem zawodnik zaczynał poważną karierę