GKS Tychy – Górnik Łęczna 2:0. Rzut karny podciął im skrzydła

GKS Tychy – Górnik Łęczna 2:0. Rzut karny podciął im skrzydła 10 10

Piłkarze Górnika grają z GKS Tychy. Czy powtórzą wynik z jesieni?

Piłkarze Górnika grają z GKS Tychy. Czy powtórzą wynik z jesieni? 3 2

Górnik Łęczna – Ruch Chorzów 0:0. Ciągle bez zwycięstwa

Górnik Łęczna – Ruch Chorzów 0:0. Ciągle bez zwycięstwa 0 8

Górnik gra z Ruchem. Czy wreszcie się przełamie?

Górnik gra z Ruchem. Czy wreszcie się przełamie? 2 0

Po porażce w Bytowie przed Górnikiem kolejny niezwykle ważny mecz. Tym razem do Łęcznej przyjedzie Ruch Chorzów. Początek niedzielnego spotkania zaplanowano na godzinę 19

Drutex-Bytovia - Górnik 2:1. Były snajper łęcznian przypomniał o sobie

Drutex-Bytovia - Górnik 2:1. Były snajper łęcznian przypomniał o sobie 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA W trzecim meczu pod wodzą trenera Bogusława Baniaka Górnik zanotował pierwszą porażkę. Grzegorz Bonin i spółka przegrali w Bytowie 1:2 z tamtejszym Drutexem-Bytovią. Oba gole dla gospodarzy zdobył były piłkarz Górnika Janusz Surdykowski

Górnik Łęczna jedzie do Bytowa. Czy wreszcie zwycięży?

Górnik Łęczna jedzie do Bytowa. Czy wreszcie zwycięży? 2 5

W zaległym spotkaniu 23 kolejki Nice 1. ligi Górnik Łęczna zagra na wyjeździe z Drutexem Bytovią Bytów. Dla zielono-czarnych to arcyważny mecz w kontekście walki o utrzymanie. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 18

Bogusław Baniak: Jestem dumny z zespołu

Bogusław Baniak: Jestem dumny z zespołu 6 0

W drugim meczu pod wodzą trenera Bogusława Baniaka Górnik Łęczna zanotował drugi remis. Tym razem zielono-czarni zdobyli punkt w starciu z Podbeskidziem Bielsko Biała na jego terenie. – Jestem dumny z zespołu - powiedział po meczu 59-letni szkoleniowiec

Podbeskidzie – Górnik 0:0. Remis po grze w osłabieniu

Podbeskidzie – Górnik 0:0. Remis po grze w osłabieniu 17 2

Piłkarska Nice I Liga Zespół trenera Bogusława Baniaka zdobył punkt w starciu z ekipą z Bielska Białej. Łęcznianie przez niemal całą drugą połowę grali w osłabieniu dlatego bezbramkowy rezultat można przyjąć z pewną dozą optymizmu

Górnik Łęczna chce wygrać pod Klimczokiem

Górnik Łęczna chce wygrać pod Klimczokiem 5 5

Zielono-czarni dziś o godzinie 19 rozegrają kolejne ligowe spotkanie. Tym razem zespół trenera Bogusława Baniaka zmierzy się w Bielsku Białej z tamtejszym Podbeskidziem

Marcin Flis (Górnik Łęczna): Nie możemy zwieszać głów

Marcin Flis (Górnik Łęczna): Nie możemy zwieszać głów 1 3

ROZMOWA z Marcinem Flisem, obrońcą Górnika Łęczna

Bogusław Baniak: Straciliśmy gola przez głupotę

Bogusław Baniak: Straciliśmy gola przez głupotę 4 0

W debiucie Bogusława Baniaka Górnik Łęczna zremisował u siebie ze Stomilem Olsztyn 1:1 choć od piątej minuty prowadził. Gdy kibicom wydawało się, że fatalna passa 13 meczów bez wygranej się skończy w doliczonym czasie gry rywale po rzucie rożnym doprowadzili do remisu.

Górnik Łęczna - Stomil Olsztyn 1:1. Wygrana uciekła w końcówce

Górnik Łęczna - Stomil Olsztyn 1:1. Wygrana uciekła w końcówce 1 11

W debiucie trenera Bogusława Baniaka Górnik zremisował u siebie Stomil Olsztyn 1:1. Tym samym zielono-czarni na wygraną w lidze czekają od 23 września

Górnik gra ze Stomilem w debiucie trenera Baniaka

Górnik gra ze Stomilem w debiucie trenera Baniaka 0 0

W sobotę o godzinie 12.30 Górnik Łęczna zagraj ze Stomilem Olsztyn. Będzie to pierwszy tej wiosny mecz pod wodzą nowego trenera – Bogusława Baniaka, który zastąpił na tym stanowisku Sławomira Nazaruka

Wiadomo już kiedy Górnik zagra z Chrobrym Głogów

Wiadomo już kiedy Górnik zagra z Chrobrym Głogów 0 2

Wiadomo już kiedy zespół trenera Bogusława Baniaka nadrobi zaległości w Nice I lidze i zmierzy się z Chrobrym Głogów. Przypomnijmy, że pierwotnie mecz miał się odbyć 17 marca, ale ze względu na zalegający na płycie stadionu w Łęcznej śnieg spotkanie zostało odwołane

Górnik Łęczna rozgromił w sparingu Sokoła Adamów 6:0

Górnik Łęczna rozgromił w sparingu Sokoła Adamów 6:0 5 4

Piłkarze Bogusława Baniaka mimo przełożonego meczu w lidze i tak wybiegli na boisko. W Łęcznej Górnik zmierzył się z czwartoligowym Sokołem Adamów. Do przerwy było tylko 1:0, ale ostatecznie zielono-czarni rozbili rywala aż 6:0.

Górnik znów nie zagra. Tym razem nie przez pogodę

Górnik znów nie zagra. Tym razem nie przez pogodę 4 1

Takiej sytuacji nie pamiętają nawet najstarsi kibice. We wtorek informowaliśmy, o przełożeniu dwóch spotkań najbliższej kolejki, a teraz z powodu powołań do reprezentacji narodowych sześć kolejnych meczów nie zostanie rozegranych w ten weekend, tym mecz Drutexu Bytovii z Górnikiem Łęczna

Przegrali z zimą. Mecz Górnika z Chrobrym odwołany

Przegrali z zimą. Mecz Górnika z Chrobrym odwołany 1 1

Na nieco ponad godzinę przed planowanym pierwszym gwizdkiem sędziego zapadła decyzja o tym, że spotkanie pomiędzy łęcznianami, a drużyną z Głogowa nie odbędzie się

Bogusław Baniak (Górnik Łęczna): Wierzę w ten zespół

Bogusław Baniak (Górnik Łęczna): Wierzę w ten zespół 2 9

W sobotę Górnik Łęczna zmierzy się u siebie z Chrobrym Głogów. Spotkanie z ławki trenerskiej poprowadzi Bogusław Baniak, który w czwartek został przedstawiony jako nowy szkoleniowiec „zielono-czarnych”

Bogusław Baniak trenerem Górnika Łęczna

Bogusław Baniak trenerem Górnika Łęczna 12 4

W sobotę Górnik Łęczna na własnym stadionie zmierzy się z Chrobrym Głogów. Jak dotąd w dwóch meczach nie udało się poprawić sytuacji w tabeli, ale ma to się zmienić pod okiem Bogusława Baniaka, który od wczoraj jest nowym trenerem

Nieudany początek Górnika. Kiedy nadejdzie przełamanie?

Nieudany początek Górnika. Kiedy nadejdzie przełamanie? 1 7

Dwa mecze, zero strzelonych bramek, a co za tym idzie brak zdobyczy punktowej – nie tak w Łęcznej wyobrażano sobie start rundy wiosennej. Sytuacja „zielono-czarnych” w tabeli jest coraz bardziej niepokojąca. W sobotę kolejna szansa na przełamanie w domowym spotkaniu z Chrobrym Głogów

Sławomir Nazaruk (Górnik Łęczna): Zasługiwaliśmy na remis

Sławomir Nazaruk (Górnik Łęczna): Zasługiwaliśmy na remis 1 8

W drugim meczu rundy wiosennej Górnik Łęczna musiał przełknąć gorycz porażki ulegając 0:1. – Dostałem dobre podanie od kolegów i spróbowałem umieścić piłkę w siatce – powiedział po meczu Maksymilian Banaszewski cytowany przez klubowy portal zespoły z Mielca

Stal - Górnik 1:0. Niezłe 45 minut to za mało

Stal - Górnik 1:0. Niezłe 45 minut to za mało 2 7

Dwie połowy i dwa oblicza Górnika. Tak w skrócie można podsumować piątkowy mecz łęcznian w Mielcu. Przed przerwą zespół trenera Sławomira Nazaruka zagrał bezbarwnie, a w drugich 45 minutach kibice zobaczyli inną drużynę. Efektu jednak nie było bo łęcznianie drugi raz tej wiosny przegrali 0:1

Górnik jedzie do Mielca. Pora zacząć punktować

Górnik jedzie do Mielca. Pora zacząć punktować 2 2

Już dzisiaj „zielono-czarni” rozegrają drugi wiosną mecz o punkty, w Mielcu zmierzą się z tamtejszą Stalą. Początek spotkania o godzinie 20.45, a bezpośrednią transmisję ze spotkania przeprowadzi Polsat Sport

Górnik wzmacnia linię pomocy

Górnik wzmacnia linię pomocy 4 3

Nowy zawodnikiem Górnika Łęczna został Sergei Mosnikov. 30-latek jest pomocnikiem i ostatnio występował w Finlandii. W przeszłości bronił m.in barw Pogoni Szczecin i Górnika Zabrze

Michał Żebrakowski (Górnik Łęczna): Chciałem więcej grać

Michał Żebrakowski (Górnik Łęczna): Chciałem więcej grać 4 2