Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

III liga gr. IV

17 lipca 2017 r.
17:37

Motor dopina kadrę i wzmacnia linię pomocy

1 21 A A
(fot. Tomasz Lewtak/motorlublin.eu)

Igor Korczakowski w poniedziełek został piłkarzem Motoru

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Korczakowski jest wychowankiem Kosy Konstancin Jeziorna, z której następnie przeniósł się do młodzieżowego zespołu Legii Warszawa. Ostatnio był zawodnikiem czwartoligowego MKS Piaseczno.

Piłkarz mierzy 184 cm wzrostu i waży 74 kg. Zawodnik przebywał w Motorze na testach od początku letniego okresu przygotowawczego. Prezentował się na tyle dobrze, że działacze Motoru postanowili podpisać z nim umowę. – Cieszę się, że trener Marcin Sasal i prezes Leszek Bartnicki obdarzyli mnie zaufaniem. Motor Lublin to duży krok do przodu w mojej karierze. Będę ciężko pracował, by razem z zespołem osiągnąć wspólny cel, jakim jest awans do II ligi – powiedział po parafowaniu kontraktu zawodnik.

Korczakowski wystąpił w sparingu przeciwko Górnikowi Łęczna i zaprezentował się z dobrej strony. Z kolei w minioną sobotę w sparingu przeciwko Hetmanowi Zamość zdobył pierwszego gola w barwach nowego klubu. 18-latek popisał się kapitalnym strzałem sprzed pola karnego nie dając żadnych szans bramkarzowi rywali.

Zespół trenera Marcina Sasala przygotowuje się do inauguracji sezonu w III lidze. Lublinianie w najbliższą sobotę rozegrają kolejny mecz kontrolny. Tym razem ich rywalami będzie zespół Legii II Warszawa.

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
:D / 18 lipca 2017 o 10:15
undefined napisał:
Stal rzeszów to najlepszy klub
A na ich mecze przychodzi średnio 300 kibiców :D
Avatar
qwert / 18 lipca 2017 o 10:10
undefined napisał:
Stal rzeszów to najlepszy klub
 Pewnie tak, ale w Rzeszowie. 
Avatar
Gość / 18 lipca 2017 o 09:24
Kibice innych lubelskich zespołów są zwyczajnie zirytowani promowaniem drużyny, która nie odnosi sukcesów. Przez ostatnie dwa sezony pompowano w Motor naprawdę spore pieniądze. I co? Jaki był z tego efekt? Dofinansowanie w pierwszej kolejności powinny dostawać te kluby, które odnoszą sukcesy, bo to jest prawdziwa promocja miasta.
Avatar
Grzesiek Marciniak / 18 lipca 2017 o 09:10
A kto ma kopać piłkę BKS ? Lublinianka , Sygnał , Widok ? Dlaczego te klubu nie starają się o finansowanie o środki z miasta z uni ? Wiem nie maja stadionu , może inaczej nie potrafią załatwić tego poprostu. Lublinianka rocznik 89 miał skład u Grzesiaka spokojnie na I ligę ale mi cóż nie potrafili utrzymać dzieciaków . Fashion itp  Jest dużo dobrych chłopaków ale niestety to nie chodzi o wychowanków tylko o myślenie . Mało jaki rodzic pości 15 latka na mecz jak nie odrobi lekcji itp sprawy . Piłka nie ale studia i 2100 brutto tak . W tym jest problem , hejt spoko , jak by każdego z was postawić face to face czy z piłkarzami czy prezesem motoru hmmm raczej nogi z waty . Na tym to polega sieć daje wam anonimowość . 
A kto ma kopać piłkę BKS ? Lublinianka , Sygnał , Widok ? Dlaczego te klubu nie starają się o finansowanie o środki z miasta z uni ? Wiem nie maja stadionu , może inaczej nie potrafią załatwić tego poprostu. Lublinianka rocznik 89 miał skład u Grzesiaka spokojnie na I ligę ale mi cóż nie potrafili utrzymać dzieciaków . Fashion itp  Jest dużo dobrych chłopaków ale niestety to nie chodzi o wychowanków tylko o myślenie . Mało jaki rodzic pości 15 latka na mecz jak nie odrobi lekcji itp sprawy . Piłka nie ale studia i 2100 brutto tak . W tym je... rozwiń
Avatar
Gość / 18 lipca 2017 o 08:14
Stal rzeszów to najlepszy klub
Avatar
Gość / 18 lipca 2017 o 07:50
Sfrustrowani i wkurzeni to będą kibice kopaczy, bo po Olimpii Elbląg i Garbarni Kraków teraz Stal Rzeszów okaże się lepsza od Motoru.
Avatar
Gość / 18 lipca 2017 o 07:44
"Władcy Wschodu" dostali baty od Radzynia, który wyleczył ich z II ligi. Tak się po raz kolejny skończył "sen o potędze".
Avatar
Gość / 18 lipca 2017 o 07:33
Musi być "zarąbisty" talent. 18 lat a już piąty klub. Kosa, Polonia, Legia, Piaseczno... Motor. Gdzie są wychowankowie Motoru z CLJ. Jak ich szkolicie patałachy, że żaden nie nadaje się na 4 poziom rozgrywkowy. To jest skandal! Akademia Motoru dostaje kilkukrotnie więcej pieniędzy od innych klubów szkolących młodzież w Lublinie, a nie ma nikogo do gry w seniorach... To tylko w Motorze...
Avatar
Gość / 18 lipca 2017 o 07:04
Motor dopina kadrę a awansuje Stal Rzeszów. Tak, jasne:))))  Dowcip dnia :))))
Avatar
Jordi / 18 lipca 2017 o 04:58
Motor dopina kadrę a awansuje Stal Rzeszów.
Avatar
:D / 18 lipca 2017 o 10:15
undefined napisał:
Stal rzeszów to najlepszy klub
A na ich mecze przychodzi średnio 300 kibiców :D
Avatar
qwert / 18 lipca 2017 o 10:10
undefined napisał:
Stal rzeszów to najlepszy klub
 Pewnie tak, ale w Rzeszowie. 
Avatar
Gość / 18 lipca 2017 o 09:24
Kibice innych lubelskich zespołów są zwyczajnie zirytowani promowaniem drużyny, która nie odnosi sukcesów. Przez ostatnie dwa sezony pompowano w Motor naprawdę spore pieniądze. I co? Jaki był z tego efekt? Dofinansowanie w pierwszej kolejności powinny dostawać te kluby, które odnoszą sukcesy, bo to jest prawdziwa promocja miasta.
Avatar
Grzesiek Marciniak / 18 lipca 2017 o 09:10
A kto ma kopać piłkę BKS ? Lublinianka , Sygnał , Widok ? Dlaczego te klubu nie starają się o finansowanie o środki z miasta z uni ? Wiem nie maja stadionu , może inaczej nie potrafią załatwić tego poprostu. Lublinianka rocznik 89 miał skład u Grzesiaka spokojnie na I ligę ale mi cóż nie potrafili utrzymać dzieciaków . Fashion itp  Jest dużo dobrych chłopaków ale niestety to nie chodzi o wychowanków tylko o myślenie . Mało jaki rodzic pości 15 latka na mecz jak nie odrobi lekcji itp sprawy . Piłka nie ale studia i 2100 brutto tak . W tym jest problem , hejt spoko , jak by każdego z was postawić face to face czy z piłkarzami czy prezesem motoru hmmm raczej nogi z waty . Na tym to polega sieć daje wam anonimowość . 
A kto ma kopać piłkę BKS ? Lublinianka , Sygnał , Widok ? Dlaczego te klubu nie starają się o finansowanie o środki z miasta z uni ? Wiem nie maja stadionu , może inaczej nie potrafią załatwić tego poprostu. Lublinianka rocznik 89 miał skład u Grzesiaka spokojnie na I ligę ale mi cóż nie potrafili utrzymać dzieciaków . Fashion itp  Jest dużo dobrych chłopaków ale niestety to nie chodzi o wychowanków tylko o myślenie . Mało jaki rodzic pości 15 latka na mecz jak nie odrobi lekcji itp sprawy . Piłka nie ale studia i 2100 brutto tak . W tym je... rozwiń
Avatar
Gość / 18 lipca 2017 o 08:14
Stal rzeszów to najlepszy klub
Avatar
Gość / 18 lipca 2017 o 07:50
Sfrustrowani i wkurzeni to będą kibice kopaczy, bo po Olimpii Elbląg i Garbarni Kraków teraz Stal Rzeszów okaże się lepsza od Motoru.
Avatar
Gość / 18 lipca 2017 o 07:44
"Władcy Wschodu" dostali baty od Radzynia, który wyleczył ich z II ligi. Tak się po raz kolejny skończył "sen o potędze".
Avatar
Gość / 18 lipca 2017 o 07:33
Musi być "zarąbisty" talent. 18 lat a już piąty klub. Kosa, Polonia, Legia, Piaseczno... Motor. Gdzie są wychowankowie Motoru z CLJ. Jak ich szkolicie patałachy, że żaden nie nadaje się na 4 poziom rozgrywkowy. To jest skandal! Akademia Motoru dostaje kilkukrotnie więcej pieniędzy od innych klubów szkolących młodzież w Lublinie, a nie ma nikogo do gry w seniorach... To tylko w Motorze...
Avatar
Gość / 18 lipca 2017 o 07:04
Motor dopina kadrę a awansuje Stal Rzeszów. Tak, jasne:))))  Dowcip dnia :))))
Avatar
Jordi / 18 lipca 2017 o 04:58
Motor dopina kadrę a awansuje Stal Rzeszów.
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia]
galeria

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia] 8 18

Właściciel górek czechowskich pokazał w środę koncepcję nowego parku, którego urządzenie oferuje w zamian za zgodę władz miasta na budowę mieszkań na pozostałej części dawnego poligonu. Spółka TBV twierdzi, że gotowa jest wyłożyć pieniądze na park i oddać go miastu za złotówkę. Co na to Ratusz?

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy
26 maja 2018, 12:00

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy 1 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Nadwiślańskie zaprasza na Zamek w Janowcu na 9. edycję Święta Wina. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 12.

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego 7 6

Znamy kolejnych kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w wyborach samorządowych. Dzisiaj PiS ogłosił kogo poprze w wyborach na prezydenta Puław, Białej Podlaskiej, Chełma i Zamościa.

Karpiński ostro o Soboniu: Okazał się małym kłamczuszkiem
film

Karpiński ostro o Soboniu: Okazał się małym kłamczuszkiem 0 5

- Mamy do czynienia z dramatycznym rozjechaniem się obietnic wyborczych - powiedział w środę podczas konferencji prasowej poseł PO Włodzimierz Karpiński.

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu
galeria

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu 9 4

Ratusz wskazuje na Felinie tereny pod nowe fabryki, składy i magazyny. Pod ich budowę chce przeznaczyć ponad 44 ha gruntu zarezerwowanego dziś na pola uprawne i tereny nauki. Zmiany miałyby również dotyczyć terenów dawnej odlewni żeliwa przy ul. Metalurgicznej.

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega 0 0

LEKKOATLETYKA Tym samym uczelniany klub poszerzył swoje pole działania o kolejną dyscyplinę sportową. Na terenie Parku Akademickiego 5 czerwca odbędzie się 21 Bieg o Puchar Rektora UMCS

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić 0 2

W środę nad ranem 36-letni mężczyzna biegał po torach w Białej Podlaskiej. – Przez tę sytuację został zatrzymany cały skład i były trudności w ruchu – informuje nasz czytelnik.

Pieszy Lublin dostaje z Warszawy argumenty!
Wiersze między newsami

Pieszy Lublin dostaje z Warszawy argumenty! 0 0

O wyższości chodzenia na piechotę pisał poeta już pół wieku temu. Miron Białoszewski o chodzeniu i… pluciu

Sokoły zamieszkały na kominie elektrociepłowni. Doczekały się 5 piskląt. "Ewenement"
galeria

Sokoły zamieszkały na kominie elektrociepłowni. Doczekały się 5 piskląt. "Ewenement" 13 2

To ewenement na ogólnopolską skalę. Para sokołów wędrownych, która kilka lat temu zagnieździła się na kominie Elektrociepłowni Lublin Wrotków doczekała się aż pięciu piskląt – trzech samiczek i dwóch samców. Jak dotąd w Polsce tak licznego lęgu tego gatunku ptaków jeszcze nie udokumentowano.

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało 0 10

Nieostrożny kierowca peugeota wjechał w wyprzedzające go porsche. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania
25 maja 2018, 15:00

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania 4 10

W dniach 25-27 maja odbędzie się tegoroczna edycja rodzinnej imprezy Dni Puław. Na mieszkańców czekają atrakcje w postaci koncertów, spektakli i animacji dla całych rodzin.

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego 27 0

W Lubelskiem mogą pojawić się burze z gradem - ostrzegają meteorolodzy.

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie 6 3

Trwają prace na stadionie przy ul. Kolejowej w Opolu Lubelskim. Właśnie zamontowano i oddano do użytku automatyczny system zraszania murawy. Ułożona jest też warstwa wegetacyjna, lada dzień posiana zostanie trawa. Pozostaje tylko pytanie, czy miejscowa drużyna dostosuje się do poziomu boiska.

Jak działa wirtualne biuro

Jak działa wirtualne biuro 0 0

Przez korzystanie z usług wirtualnego biura rozumie się wynajmowanie od niego adresu do korespondencji, kierowanej do naszej firmy, miejsca do spotkań z naszymi klientami i sali konferencyjnej. Ale to nie jedyne korzyści, wynikające z użytkowania wirtualnego biura!

III LIGA, GRUPA IV
29. KOLEJKA

Wyniki:

KSZO - Avia 1:0
Motor - Wisła 0:1
Resovia - Chełmianka 0:0
Podlasie - Wólczanka 2:4
Unia - Soła 4:0
JKS - MKS Trzebinia 2:0
Podhale - Orlęta 4:1
Karpaty - Wiślanie 0:3
Spartakus - Stal 0:1

Tabela:

1. Resovia 29 62 47-20
2. Motor 29 58 63-27
3. KSZO 28 56 44-24
4. Chełmianka 29 55 47-22
5. Wólczanka 29 52 50-32
6. Stal 29 48 46-30
7. Podhale 29 47 46-34
8. Wiślanie 29 44 48-46
9. Orlęta 28 39 40-42
10. Avia 28 39 50-36
11. Soła 29 32 33-52
12. Unia 29 31 41-57
13. Wisła 28 27 23-41
14. Spartakus 28 26 28-49
15. Podlasie 28 25 30-43
16. Trzebinia 29 24 31-53
17. JKS 28 22 30-59
18. Karpaty 28 22 23-53

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.