Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

III liga gr. IV

16 lipca 2017 r.
15:56

Przemysław Szkatuła (Motor Lublin): Gdybym mógł, to oddałbym trzy punkty

10 5 A A
(fot. TOMASZ LEWTAK/MOTORLUBLIN.EU)

ROZMOWA Z Przemysławem Szkatułą, nowym piłkarzem Motoru Lublin

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
  • Nie miał pan wątpliwości, żeby przenosić się z drugoligowej Polonii Bytom klasę rozgrywkową niżej?

– Naprawdę cieszę się, że mogę grać w takim klubie, jak Motor. Zastałem tutaj znakomite warunki do treningu, a klub ma ambitne plany na najbliższe lata. Podstawą w tym sezonie jest oczywiście awans. Motor zdecydowanie zasługuje na II ligę. Najpierw koncentrujemy się na tym pierwszym kroku, a później będziemy chcieli wykonać kolejne i grać jeszcze wyżej.

  • Po pierwszych sparingach można chyba powiedzieć, że zmierzacie w dobrym kierunku...

– Na razie głównym celem było przede wszystkim wybieganie tych spotkań. Wynik z Górnikiem Łęczna oczywiście cieszy, bo wygrać z klubem pierwszoligowym i to w takim stylu, to na pewno duży pozytyw dla nas i zachęta do jeszcze cięższej pracy.

  • Co jest kluczowe w okresie przygotowawczym?

– Wiadomo, że jest w drużynie sporo nowych twarzy i jak to się mówi musimy się jeszcze dotrzeć w szatni. Krok po kroku idziemy jednak do przodu, a dobrą atmosferę budują przede wszystkim pozytywne wyniki, na które liczymy. Trener oczekuje od nas dobrego ułożenia taktycznego. Przede wszystkim ćwiczymy pressing. Tak będziemy chcieli grać także w meczach ligowych. Co będzie dalej zobaczymy.

  • O pana transferze do klubu z Lublina mówiło się już wcześniej. Czy rzeczywiście coś było na rzeczy w poprzednich okienkach transferowych?

– Tak. Szczerze mówiąc mogłem trafić do Motoru już rok temu. Później był temat przenosin także w zimie. Mogę powiedzieć, że do trzech razy sztuka, bo teraz udało się sfinalizować transfer i bardzo się z tego cieszę.

  • Nowi koledzy nie dokuczali w szatni? W końcu kilka miesięcy temu zdobył pan zwycięskiego gola dla Karpat Krosno w spotkaniu przeciwko Motorowi...

– Co mogę powiedzieć? (śmiech). Teraz na pewno tego żałuję. Gdybym mógł, to cofnąłbym czas, bo jak wiadomo zabrakło tych trzech punktów, żeby wywalczyć awans już w poprzednim sezonie. Gdyby była taka możliwość, to oddałbym te trzy „oczka”. W szatni nie miałem jednak z tego powodu żadnych problemów.

  • Kto będzie wykonywał rzuty karne? Wiadomo, że Artur Gieraga miał ostatnio świetną serię (wykorzystał 11 z 12 jedenastek – red), ale pan też potrafi celnie uderzać z 11 metrów (Przemysław Szkatuła w sezonie 2015/2016 wykorzystał wszystkie pięć karnych w barwach Karpat Krosno, a w poprzednich rozgrywkach dołożył dwa kolejne celne strzały – red)...

– Na razie zupełnie się nad tym nie zastanawialiśmy. Decyzja będzie zresztą należała do trenera. Skupiamy się teraz na innych rzeczach, karnych nawet jeszcze nie ćwiczyliśmy.

Czytaj więcej o:

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Z / 18 lipca 2017 o 16:03
undefined napisał:
parafiaszarowola.pl
 Żebyś nigdy miłości nie zaznał. Amen.
Avatar
Gość / 17 lipca 2017 o 11:50
Super decyzja, dobry piłkarz. Czy to prawda, że Kamil Stachyra negocjuje warunki umowy z Górnikiem Łęczna?
Avatar
Gość / 17 lipca 2017 o 09:22
minstracie czas do ksiżulka
Avatar
Gość / 16 lipca 2017 o 21:24
parafiaszarowola.pl
Avatar
Gość / 16 lipca 2017 o 16:44
Przemek powodzenia !!!!
Avatar
Z / 18 lipca 2017 o 16:03
undefined napisał:
parafiaszarowola.pl
 Żebyś nigdy miłości nie zaznał. Amen.
Avatar
Gość / 17 lipca 2017 o 11:50
Super decyzja, dobry piłkarz. Czy to prawda, że Kamil Stachyra negocjuje warunki umowy z Górnikiem Łęczna?
Avatar
Gość / 17 lipca 2017 o 09:22
minstracie czas do ksiżulka
Avatar
Gość / 16 lipca 2017 o 21:24
parafiaszarowola.pl
Avatar
Gość / 16 lipca 2017 o 16:44
Przemek powodzenia !!!!
Zobacz wszystkie komentarze 5

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 1

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 7 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 2

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 12

Kolejki cudów nie było. Wisła powalczyła w Radomiu, ale urwała gospodarzom tylko jeden punkt po remisie 2:2. Znicz Pruszków i MKS Kluczbork wygrały swoje mecze. A to oznacza, że puławianie muszą przełknąć bardzo gorzką pigułkę. Właśnie zaliczyli drugi spadek z rzędu i w następnym sezonie zagrają w III lidze

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 5 8

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 39 7

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 232 50

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 3 16

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 60 64

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 6

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 21 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 19 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

III LIGA, GRUPA IV
29. KOLEJKA

Wyniki:

KSZO - Avia 1:0
Motor - Wisła 0:1
Resovia - Chełmianka 0:0
Podlasie - Wólczanka 2:4
Unia - Soła 4:0
JKS - MKS Trzebinia 2:0
Podhale - Orlęta 4:1
Karpaty - Wiślanie 0:3
Spartakus - Stal 0:1

Tabela:

1. Resovia 29 62 47-20
2. Motor 29 58 63-27
3. KSZO 28 56 44-24
4. Chełmianka 29 55 47-22
5. Wólczanka 29 52 50-32
6. Stal 29 48 46-30
7. Podhale 29 47 46-34
8. Wiślanie 29 44 48-46
9. Orlęta 28 39 40-42
10. Avia 28 39 50-36
11. Soła 29 32 33-52
12. Unia 29 31 41-57
13. Wisła 28 27 23-41
14. Spartakus 28 26 28-49
15. Podlasie 28 25 30-43
16. Trzebinia 29 24 31-53
17. JKS 28 22 30-59
18. Karpaty 28 22 23-53

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.