Sport KALENDARZ

28-30 października


FOT. MACIEJ KACZANOWSKI
FOT. MACIEJ KACZANOWSKI

Piłka nożna

* Lotto Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Śląsk Wrocław, w sobotę o godz. 15.30 na Arenie Lublin przy ul. Stadionowej w Lublinie.

* III liga, sobota: Avia Świdnik – Podlasie Biała Podlaska (13). Niedziela: Orlęta Radzyń Podlaski – Cosmos Nowotaniec (13).

* IV liga, sobota: Lublinianka – Unia Hrubieszów (12) * Górnik II Łęczna – Hetman Zamość (19). Niedziela: Włodawianka Włodawa – Polesie Kock (13) * Lewart Lubartów – Tomasovia Tomaszów Lubelski (13) * Kryształ Werbkowice – Victoria Żmudź (13) * Kłos Chełm – Chełmianka Chełm (13) * Łada 1945 Biłgoraj – POM Iskra Piotrowice (14) * Lutnia Piszczac – Powiślak Końskowola (14) * LKS Milanów – Stal Kraśnik (14, na boisku w Parczewie).

* Bialska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę): Huragan Międzyrzec Podlaski – Bizon Jeleniec (11.30) * Dwernicki Stoczek Łukowski – ŁKS Łazy (13) * Sokół Adamów – Unia Żabików (13) * Tytan Wisznice – Orzeł Czemierniki (13) * Grom Kąkolewnica – Kujawiak Stanin (13) * Niwa Łomazy – Orlęta Łuków (13) * LZS Dobryń – Dąb Dębowa Kłoda (13).

* Chełmska klasa okręgowa, sobota: Eko Różanka – Brat Siennica Nadolna (13) * Vitrum Wola Uhruska – Ogniwo Wierzbica (14) * Sparta Rejowiec Fabryczny – Frassati Fajsławice (14). Niedziela (wszystkie mecze o godz. 14): Start Krasnystaw – Granica Dorohusk * Ruch Izbica – Unia Rejowiec * Tatran Kraśniczyn – Hetman Żółkiewka * Unia Białopole – Spółdzielca Siedliszcze

* Lubelska klasa okręgowa, sobota: Piaskovia Piaski – KS Góra Puławska (11). Niedziela: Granit Bychawa – Wisła II Puławy (12) * Orion Niedrzwica Duża – Stok Zakrzówek (13) * Opolanin Opole Lubelskie – Sygnał Lublin (13) * Perła Borzechów – Stal Poniatowa (14) * MKS Ryki – Tur Milejów (14) * Płomień Trzydnik Duży – Unia Wilkołaz (14) * Janowianka Janów Lubelski – GKS Niemce (14).

* Zamojska klasa okręgowa, sobota: Victoria Łukowa/Chmielek – Olender Sól (13) * Olimpia Miączyn – Igros Krasnobród (13) * Roztocze Szczebrzeszyn – Pogoń 96 Łaszczówka (14). Niedziela: Korona Łaszczów – Sparta Wożuczyn (13) * Grom Różaniec – Omega Stary Zamość (14) * Huczwa Tyszowce – Orion Dereźnia (14) * Cosmos Józefów – Potok Sitno (14) * Sokół Zwierzyniec – Włókniarz Frampol (14)

* Ekstraliga kobiet, sobota: AZS PSW Biała Podlaska – AZS UJ Kraków (11) * Górnik Łęczna – Medyk Konin (11.30).

* Centralna Liga Juniorów, sobota: Motor Lublin – Progres Kraków (14). Niedziela: AP TOP 54 Biała Podlaska – Stal Mielec (12).

* Jesienne Grand Prix, w sobotę o godz. 11 na Orliku SP nr 52 przy ul. Jagiełły w Lublinie.

Koszykówka

* Tauron Basket Liga mężczyzn: TBV Start Lublin – Energa Czarni Słupsk, w piątek o godz. 18 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* Tauron Basket Liga kobiet: Pszczółka AZS UMCS Lublin – Ostrovia Ostrów Wielkopolski, w niedzielę o godz. 18 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

* II liga mężczyzn: TBV Start Lublin – Żubry Leo-Sped Białystok, w sobotę o godz. 16 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* Rozgrywki LNBA: w sobotę i niedzielę w hali Centrum Kultury Fizycznej UMCS przy ul. Langiewicza 22 w Lublinie. Program 3. kolejki, sobota: Domik Pasywny – Venta (9) * Bobo Team Przemyśl – The Shooters (10) * MyjniaKrycha-CgmPolska – AT Vision (11) * Kouba – Drink Team (12) * WSNS Devils – Korwex (13) * Jurand – Symbit (14) * GoPro Lublin #51 – Gang Albanii (15) * Alco – Alpaca-Alfachem (19) * Antyshop.pl – Winiarnia u Dyszona (20). Niedziela: NPlay – ESPO-Pszczółka II (9) * Lipa Team – Mavericks (10) * Grizzly Asseco BS – DRAGON Juranda 7 (11) * Arkada – Rodmos (12) * Bracia Mrozik – DBros Puławy (13) * Ibra Poniatowa – NoToCo (14) * BiM Team – Ekbud (15) * Partizan – Vapol D-Art (16) * Matematyka – Kadeo (17).

Siatkówka

* II liga mężczyzn: Avia Świdnik – KKS Kozienice, w sobotę o godz. 18 w hali SP 7 przy ul. Armii Krajowej w Świdniku * Politechnika Pszczółka Lublin – Błękitni Ropczyce, w sobotę o godz. 17 w hali Politechniki Lubelskiej przy ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie * Huragan Międzyrzec Podlaski – AZS UWM Olsztyn, w sobotę o godz. 18 w ZPO nr 3 przy ul. Leśnej w Międzyrzecu Podlaskim.

Rugby

* Puchar Polski Ekstraliga: Budowlani Lublin – Arka Gdynia, w niedzielę o godz. 15 na bocznym boisku Areny Lublin przy ul. Stadionowej w Lublinie.

Lacrosse

* Polska Liga Lacrosse: Ułani Lublin – Kraków Kings, w niedzielę o godz. 13 na boisku przy Rondzie Berbeckiego (ul.Lwowska/Andersa) w Lublinie.

Piłka ręczna

* II liga mężczyzn: AZS UMCS Lublin – AZS UW Warszawa, w sobotę o godz. 11 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Futbol amerykański

* Mecz barażowy: Tytani Lublin – Bydgoszcz Archers, w niedzielę o godz. 13 na stadionie MOSiR przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Futsal

* I liga: AZS UMCS Lublin – GKS Tychy, w sobotę o godz. 19.30 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Pływanie

* V runda zawodów o Laur Lubelskiego Koziołka, w sobotę w sobotę od godz. 10 (rozgrzewka, zawody rozpoczną się godzinę później) na basenie Aqua Lublin przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Tenis stołowy

* II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodziczek i Młodzików, w sobotę od godz. 9 w sali ZSO nr 2 przy ul. 15 Wilków AK 5.

Warcaby

* XII Otwarte Mistrzostwa powiatu kraśnickiego w warcabach 100-polowych, w sobotę od godz. 10 w ZS w Wilkołazie. Zapisy będą prowadzone w dniu turnieju od godz.9:30. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 726202899.

Szachy

* Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Szachach Błyskawicznych do 8, 10, 12, 14, 16, 18 lat i open, w sobotę od godz. 10 (potwierdzenie obecności do godz. 9.40) w Starostwie Powiatowym przy ul. Spokojnej w Lublinie.

* Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Szachach Szybkich do 8, 10,12, 14, 16, 18 lat i open, w sobotę od godz. 10 (potwierdzenie obecności do godz. 9.40) w Starostwie Powiatowym przy ul. Spokojnej w Lublinie. Szczegóły obydwu turniejów na stronie szachy.lublin.pl.

TKKF OMEGA ZAPRASZA

Ognisko TKKF Omega organizuje 24 Amatorskie Mistrzostwa Lublin w halowej piłce nożnej. W zawodach mogą wziąć udział drużyny osiedlowe, szkól, zakładów pracy, uczelni, marketów, czy urzędów. Start rozgrywek 12 listopada. Zgłoszenia i informacje pod numerem telefonu 501755707.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

5. KOLEJKA 11-15 sierpnia
Górnik Zabrze  - Arka Gdynia 1:1
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 2:3
Lech Poznań - Zagłębie Lubin 1:1
Legia Warszawa - Piast Gliwice 3:1
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 0:0
Sandecja Nowy Sącz - Wisła Płock 0:1
Wisła Kraków - Cracovia 2:1
Śląsk Wrocław - Bruk-Bet Termalica 1:1

TABELA

1. Wisła K. 5 12 8-5
2. Jagiellonia 5 12 8-6
3. Zagłębie 5 11 7-2
4. Lech 5 8 8-2
5. Górnik 5 8 9-7
6. Arka 5 7 4-2
7. Legia 5 7 7-6
8. Wisła P. 5 7 3-4
9. Korona 5 5 7-7
10. Lechia 5 5 5-5
11. Sandecja 5 5 3-4
12. Bruk-Bet 5 5 3-4
13. Śląsk 5 5 4-6
14. Cracovia 5 4 5-8
15. Pogoń 5 4 3-7
16. Piast 5 1 5-12
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!