Sport KALENDARZ

8-11 kwietnia

Dodano: 7 kwietnia 2016, 17:31
Autor: (lukisz)

 

Piłka nożna

* Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Lech Poznań, w sobotę o godz. 18 na stadionie, przy Al. Jana Pawła II w Łęcznej.

* III liga, sobota: Lublinianka – Orlęta Radzyń Podlaski (14) * AMSPN Hetman Zamość – Lewart Lubartów (15).

* IV liga, sobota: Granica Dorohusk – Janowianka Janów Lubelski (16). Niedziela: Lutnia Piszczac – Powiślak Końskowola (14) * Kryształ Werbkowice – Opolanin Opole Lubelskie (14) * Włodawianka Włodawa – Polesie Kock (14) * Orlęta Łuków – Unia Hrubieszów (16) * Górnik II Łęczna – Podlasie Biała Podlaska (16) * Orion Niedrzwica Duża – Victoria Żmudź (16) * Hetman Żółkiewka – Stal Kraśnik (17).

* Bialska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę o godz. 16): Sokół Adamów – Dwernicki Stoczek Łukowski * Dąb Dębowa Kłoda – Unia Żabików * LZS Dobryń – Tytan Wisznice * Granica Terespol – Orzeł Czemierniki * Grom Kąkolewnica – Niwa Łomazy * Huragan Międzyrzec Podlaski – ŁKS Łazy * Janowia Janów Podlaski – LKS Milanów.

* Chełmska klasa okręgowa, sobota: Unia Białopole – Ogniwo Wierzbica (13). Niedziela: GKS Pławanice/Kamień – Frassati Fajsławice (15) * Sawena Sawin – Kłos Chełm (16) * Eko Różanka – Start Krasnystaw (16) * Unia Rejowiec – Sparta Rejowiec Fabryczny (16) * Spółdzielca Siedliszcze – Tatran Kraśniczyn (16) * Brat Siennica Nadolna – Ruch Izbica (16).

* Lubelska klasa okręgowa, sobota: Orły Kazimierz – LKS Wierzchowiska (14) * Piaskovia Piaski – Unia Wilkołaz (16) * Ruch Ryki – Wisła II Puławy (16). Niedziela: Granit Bychawa – Tęcza Bełżyce (12) * Iskra Krzemień – Stal Poniatowa (14) * GKS Niemce – KS Dąbrowica (15) * Perła Borzechów – Płomień Trzydnik Duży (15) * Tajfun Ostrów Lubelski – POM Iskra Piotrowice (16).

* Zamojska klasa okręgowa, sobota: Olimpia Miączyn – Łada 1945 Biłgoraj (11) * Huczwa Tyszowce – Igros Krasnobród (15) * Roztocze Szczebrzeszyn – Granica Lubycza Królewska (16) * Ostoja Skierbieszów – Cosmos Józefów (16). Niedziela: Victoria Łukowa/Chmielek – Włókniarz Frampol (15, w Tarnogrodzie) * Orkan Bełżec – Korona Łaszczów (15.30) * Grom Różaniec – Sokół Zwierzyniec (16) * Pogoń 96 Łaszczówka – Omega Stary Zamość (16).

* Orlikowe Mistrzostwa Euro 2016, piątek (Orlik, przy ul. Jagiełły): godz. 18 Polska (Dziesiąta) – Ukraina (Bazyliana) * 18.35 Czechy (Magia) – Turcja (Elmar) * 19.10 Rumunia (Huragan) – Albania (AleTaxi) * 19.45 Włochy (Devils) – Belgia (Cleopatra) * 20.20 Anglia (KMP Lublin) – Walia (Sezonowcy). Sobota (Orlik, przy ul. Rycerskiej): 19 Portugalia (ZiP) – Austria (Osada) * 19.35 Irlandia (Omega) – Szwecja (KS Niemce) * 20.10 Hiszpania (OPP Lublin) – Turcja (Elmar). Niedziela (Orlik, przy Al. Racławickich): 18 Francja (FC Kumple) – Albania (AleTaxi) * 18.35 Chorwacja (Emeryci) – Czechy(Magia) * 19.10 Słowacja (Tesco) – Anglia (KMP Lublin) * 19.45 Ukraina (Bazyliana) – Niemcy (Amator) * 20.20 Polska (Dziesiąta) – Irlandia Północna (Promil). Poniedziałek (Orlik, przy Al. Racławickich): 20 Słowacja (Tesco) – Rosja (Spartan).

* IV Grand Prix, w sobotę od godz. 11 na Orliku, przy ul. Jagiełły w Lublinie.

* Centralna Liga Juniorów: Motor Lublin – ŁKS Łódź, w niedzielę o godz. 12 na bocznym boisku Areny Lublin, przy ul. Stadionowej w Lublinie.

Piłka ręczna

* Superliga kobiet: MKS Selgros Lublin – Piotrcovia Piotrków Trybunalski, w niedzielę o godz. 18 w hali Globus, przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* I liga kobiet: MKS AZS UMCS II Lublin – KPR Kobierzyce, w niedzielę o godz. 10.30 w hali Globus, przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie.

* II liga mężczyzn: AZS UMCS Lublin – UMKS Ostrołęka, w niedzielę o godz. 12.45 w hali Globus, przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie.

Koszykówka

* Tauron Basket Liga mężczyzn: Start Lublin – Polfarmex Kutno, w sobotę o godz. 18 w hali Globus, przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Sporty walki

* I Turniej Karate Tradycyjnego Fudokan-Shotokan, w niedzielę o godz. 11 w ZS nr.12, przy ul. Sławinkowskiej 50 w Lublinie.

Szachy

* Turnieje cykliczne „Szach Królowi – 2016” o puchar Prezydenta Miasta Lublin, w niedzielę o godz. 10 (potwierdzenie obecności do godz. 9.45) w świetlicy klubowej, przy al. Piłsudskiego 22 w Lublinie. Pierwszy turniej zostanie rozegrany w kategorii open, a drugi dla młodych talentów do lat 14. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: szachy.lublin.pl.

Tenis stołowy

* Drużynowe Mistrzostwa Województwa Młodziczek, Młodzików, Juniorek i Juniorów, w sobotę od godz. 9 w sali sportowej ZSO Nr 2, przy ul. Urzędowskiej 10 w Kraśniku.

* I Turniej Grand Prix Lublin 2016, w sobotę od godz. 10 (kategoria żacy do lat 10) i godz. 11 (kategoria open) w SP nr 51, przy ul. Bursztynowej w Lublinie.

 

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

12. KOLEJKA 13-16 października
Bruk-Bet Termalica - Arka Gdynia 1:1
Cracovia - Pogoń Szczecin 3:0
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1:1
Korona Kielce - Wisła Płock 2:0
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1:0
Piast Gliwice - Sandecja Nowy Sącz 2:2
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0:2
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 3:2

TABELA

1. Lech 12 22 19-7
2. Górnik 12 22 25-17
3. Zagłębie 22 22 18-10
4. Jagiellonia 12 20 15-13
5. Wisła K. 12 20 15-14
6. Legia 12 19 13-13
7. Korona 12 18 14-12
8. Śląsk 12 17 15-15
9. Wisła P. 12 17 12-15
10. Sandecja 12 16 12-12
11. Arka 12 16 11-12
12. Lechia 12 13 15-16
13. Cracovia 12 10 15-20
14. Bruk-Bet 12 9 9-15
15. Pogoń 12 9 9-17
16. Piast 12 9 11-20
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!