Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kolejne złoto Budki Suflera

Uznana pop-rockowa formacja Budka Suflera odniosła kolejny sukces. Ich najnowszy album już okrył się złotym nakładem. Wydawnictwo \"Zawsze czegoś brak\" trafiło do sklepów 30 października. Wystarczył zaledwie miesiąc, a po płytę sięgnęło ponad 15 tysięcy Polaków. Dzięki temu zespół mógł poszczycić się kolejną złotą płytą w karierze. Największym sukcesem w historii Budki Suflera jest wydana w 1997 roku płyta \"Nic nie boli, tak jak życie\". Po wydawnictwo, które promował hitowy singiel \"Takie tango\", sięgnęło ponad milion Polaków.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama