Uznana pop-rockowa formacja Budka Suflera odniosła kolejny sukces. Ich najnowszy album już okrył się złotym nakładem.
Wydawnictwo \"Zawsze czegoś brak\" trafiło do sklepów 30 października. Wystarczył zaledwie miesiąc, a po płytę sięgnęło ponad 15 tysięcy Polaków. Dzięki temu zespół mógł poszczycić się kolejną złotą płytą w karierze.
Największym sukcesem w historii Budki Suflera jest wydana w 1997 roku płyta \"Nic nie boli, tak jak życie\". Po wydawnictwo, które promował hitowy singiel \"Takie tango\", sięgnęło ponad milion Polaków.
Data dodania:
04.12.2009 13:23
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze