Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kasia Sawczuk z Mam Talent w zimowej balladzie (wideo)

Nie przeszła do finału programu \"Mam Talent!\", ale wciąż o niej głośno. 12-letnia Kasia Sawczuk z Białej Podlaskiej tym razem wystąpiła wspólnie z innymi przegranymi programu TVN. Posłuchaj piosenki \"Na całej połaci śnieg\" w ich wykonaniu.
Utalentowana 12-latka, która już nie raz zachwyciła publiczność swoim głosem, zaśpiewała razem z innymi uczestnikami \"Mam Talent!\". Wraz z Marcinem Majewskim i Anią Gogolą wykonała zimową piosenkę z tekstem Jeremiego Przybory i muzyką Jerzego Wasywskiego \"Na całej połaci śnieg\". Posłuchajcie sami:

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama