Kasia Sawczuk z Mam Talent w zimowej balladzie (wideo)
Nie przeszła do finału programu \"Mam Talent!\", ale wciąż o niej głośno. 12-letnia Kasia Sawczuk z Białej Podlaskiej tym razem wystąpiła wspólnie z innymi przegranymi programu TVN. Posłuchaj piosenki \"Na całej połaci śnieg\" w ich wykonaniu.
- plejada.pl, łm
- 21.12.2009 18:55
Utalentowana 12-latka, która już nie raz zachwyciła publiczność swoim głosem, zaśpiewała razem z innymi uczestnikami \"Mam Talent!\". Wraz z Marcinem Majewskim i Anią Gogolą wykonała zimową piosenkę z tekstem Jeremiego Przybory i muzyką Jerzego Wasywskiego \"Na całej połaci śnieg\".
Posłuchajcie sami:
Data dodania:
21.12.2009 18:55
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze