Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Gardias-Skóra z Telekamerą: zaskoczona i bardzo zadowolona

Dorota Gardias-Skóra zdobyła Telekamerę Tele Tygodnia 2010 – najbardziej prestiżowe wyróżnienie w polskim show-biznesie. – Jestem bardzo zaskoczona, ale i bardzo zadowolona – mówi pochodząca z naszego regionu pogodynka.
– Gdy zaczynałam pracę w Warszawie, w ogólnopolskiej telewizji, w najśmielszych snach nie przypuszczałam, że tak to się skończy – wspomina pani Dorota. – Teraz mam nadzieję, że to jeszcze nie koniec. I że czeka mnie jeszcze sporo przyjemnych przygód. Gardias-Skóra zdobyła Telekamerę 2010 w kategorii prezenter pogody. Pokonała m.in. Tomasza Zubilewicza i Jarosława Kreta. Dokonała tego dzięki widzom, którzy oddali na nią aż 214 tysięcy 812 głosów. – Tym bardziej cenne jest to wyróżnienie – podkreśla pani Dorota. – Dziękuję wszystkim, którzy trzymali za mnie kciuki i głosowali. Dziękuję za wszystkie dowody sympatii. Telekamery były wręczane w poniedziałek wieczorem, podczas uroczystej gali w Hotelu Hilton w Warszawie. – Uśmiech, radość, szczęście – tak pogodynka komentuje to, co ją spotkało. – Jestem bardzo zaskoczona, bo nie spodziewałam się, że wygram, ale i bardzo zadowolona. Zadowoleni są także mieszkańcy Tomaszowa Lubelskiego, rodzinnego miasta pani Doroty. – Dla nas to wielka satysfakcja, że nasza krajanka zdobywa kolejne laury – mówi Jan Zgardziński, sekretarz Urzędu Miasta w Tomaszowie. – Oby tak dalej. Wszyscy trzymamy kciuki za panią Dorotę. Przypomnijmy, że w ub. roku Gardias-Skóra wygrała 9 edycję \"Tańca z Gwiazdami”. – Nie spodziewałam się, że pogodynka z prowincji z trzyletnim stażem wygra taki program – powiedziała wtedy pani Dorota, chwilę po tym jak otrzymała Kryształową Kulę i kluczyki do srebrnego porsche. Po sukcesie w \"TzG” telewizja TVN zaproponowała pani Dorocie prowadzenie programu \"alleZIMA!\". Pierwszy odcinek widzowie mogli zobaczyć w minioną sobotę. Oprócz tego Gardias-Skóra prowadzi prognozy pogody w TVN Meteo i w TVN. – To był dla mnie bardzo udany rok, zakończony wspaniałym akcentem już w styczniu tego roku – mówi pogodynka. – Oby następne były równie dobre. Kto jeszcze dostał Telekamerę 2010 * osobowość informacje i publicystyka – Anita Werner * teleturniej – \"Jaka to melodia?” * program rozrywkowy – \"Mam talent!” * serial zagraniczny – \"Dr House” * adaptacja serialu zagranicznego – \"BrzydUla” * serial polski oryginalny – \"Barwy szczęścia” * muzyka – Andrzej Piaseczny * aktor – Filip Bobek * aktorka – Julia Kamińska * Złota Telekamera – \"Szymon Majewski Show”

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama