Reklama
Bracia podbijają Warszawę
Zespół Bracia jest jednym z kandydatów do Złotych Dziobów Radia Wawa za 2009 rok. Na liście przebojów tej stacji nieźle radzi sobie singlowa piosenka grupy \"Dlaczego”. A 5 lutego kapela będzie osobiście promować swój nowy album w Warszawie.
- Jacek Szymczyk
- 27.01.2010 00:49
Data dodania:
27.01.2010 00:49
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze