Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Bracia podbijają Warszawę

Zespół Bracia jest jednym z kandydatów do Złotych Dziobów Radia Wawa za 2009 rok. Na liście przebojów tej stacji nieźle radzi sobie singlowa piosenka grupy \"Dlaczego”. A 5 lutego kapela będzie osobiście promować swój nowy album w Warszawie.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama