Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Punkowa Mucha, anielski Cugowski (zdjęcia)

Politycy, samorządowcy i dziennikarze wystąpili w sobotni wieczór na scenie krakowskiego Teatru Groteska w kilkugodzinnym widowisku \"Reality Shopka Szoł”. Z Lubelszczyzny w przedstawieniu wzięli udział posłanka Joanna Mucha i Krzysztof Cugowski z Budki Suflera.
Jubileuszowa X shopka odbywała się pod hasłem \"Casino Polska 2010”. Mucha grała ustylizowana na punka, Cugowski wcielił się w postać anioła. Tematem rewii była afera hazardowa, sprawa agenta Tomka, pożegnania polityków i dymisje. W tegorocznej rewii wystąpiło 37 polityków, m.in. Krzysztof Cugowski, Tadeusz Cymański, Zbigniew Ćwiąkalski, Beata Kempa, Jacek Kurski, Marek Migalski, Joanna Mucha, Joanna Senyszyn, Róża Thun, Zbigniew Wassermann i Andrzej Zoll. W finale wszyscy odśpiewali piosenkę Golec uOrkiestra \"Crazy is my life\".

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama