Polki są coraz grubsze
Jeszcze kilka lat temu Polki były w Europie synonimem zdrowej, smukłej sylwetki. Dziś wypadają o wiele gorzej. Nie dość że tyją na potęgę, to jeszcze palą jak smoki.
- mm/wp.pl
- 16.02.2010 15:54
Raportu o zdrowiu Europejek powstał w oparciu o przeprowadzone niedawno na całym kontynencie badania. Jego wyniki nie są optymistyczne. Okazuje się bowiem, że nasze krajanki systematycznie przybierają na wadze. Już ponad połowa z nich ma problemy z nadwagą i otyłością.
Zdaniem twórców raportu, Polki przodują również w paleniu papierosów. Sięga po nie co czwarta dorosła osoba i co siódma nastolatka. Więcej w obrębie Unii Europejskiej palą jedynie Austriaczki, Niemki, Greczynki i Węgierki.
Data dodania:
16.02.2010 15:54
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze