Postoimy dłużej na granicy w Hrebennem. Przez remont
W sobotę na drogowym przejściu z Ukrainą rozpoczął się remont nawierzchni. Oznacza to utrudnienia w odprawach. Tak będzie aż do 8 grudnia.
- (bar)
- 15.10.2014 07:45
- Utrudnienia występują zarówno na kierunku wyjazdowym, jak i wjazdowym do Polski - mówi kpr. SG Anna Koszałko-Słomiany z Referatu Prasowego Nadbużańskiego Oddziału SG. - W tej sytuacji proponujemy kierowcom, aby korzystali z przejść w Dołhobyczowie i Dorohusku.
Data dodania:
15.10.2014 07:45
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze