Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama STUDNIÓWKA 2026 - zobacz galerię zdjęć!
Reklama

Pomóż powodzianom: Aukcja fotografii \"Dla Wilkowa”

Trwa aukcja fotografii autorów, którzy ofiarowali swoje prace na rzecz powodzian z Lubelszczyzny.
Inicjatorką tej akcji jest Monika Januszek z Polskiego Radia Lublin, która poprosiła znajomych fotografików o bezpłatne przekazanie prac na ten cel. Uzbierało się 19 znakomitych dzieł, których tematem jest rzeka. Wśród ofiarodawców są autorzy nagradzani na wielu prestiżowych konkursach, prezentujący swoje prace na wystawach wysokiej rangi. W Muzeum Przyrodniczym w Kazimierzu Dolnym, czynna jest wystawa fotografii pn. \"Dla Wilkowa”. Tam właśnie można oglądać prace 19 fotografików zrzeszonych m.in. w Lubelskim Towarzystwie Fotograficznym i Radzyńskim Klubie Fotograficznym \"Klatka” którzy ofiarowali je na aukcję. Fotografie można też oglądać na portalu Internetowym Allegro w zakładce sztuka/sztuka współczesna/ fotografia Cena wywoławcza to zaledwie 50zł. Każda praca oznaczona jest sygnaturą, można sobie którąś wybrać i licytować ją za pomocą serwisu Internetowego. - Aukcja trwa do 1 sierpnia i już się rozpoczęła, już są pierwsze licytacje - wyjaśnia Monika Januszek. - Kolektywnie postanowiliśmy, że ze zgromadzonych pieniędzy kupimy sadzonki drzew owocowych i założymy sad. Od ilości zgromadzonych funduszy zależy czy będzie to kilkanaście czy też kilkaset drzewek Podajemy sygnatury i autorów prac, zachęcamy do udziału w aukcji na szczytny cel. To tylko parę kliknięć, a można pomóc ludziom znajdującym się w dramatycznej sytuacji. 1. Dla Wilkowa 01 fotografia M. Błoński, numer aukcji 1154276455 2. Dla Wilkowa 02 fotografia K.Sak, numer aukcji 1154276451 3. Dla Wilkowa 03 fotografia G.Hankiewicz, numer aukcji 1154276460 4. Dla Wilkowa 04 fotografia D.Hankiewicz, numer aukcji 1154276446 5. Dla Wilkowa 05 fotografia T.Młynarczyk, numer aukcji 1154276448 6. Dla Wilkowa 06 fotografia C.Kowalczuk, numer aukcji 1154276449 7. Dla Wilkowa 07 fotografia W.Nowiński, numer aukcji 1154276454 8. Dla Wilkowa 08 fotografia J.Zaim, numer aukcji 1154276456 9. Dla Wilkowa 09 fotografia R.Pranagal, numer aukcji 1154276458 10. Dla Wilkowa 10 fotografia G.Pawlak, numer aukcji 1154276461 11. Dla Wilkowa 11 fotografia K.Kuzko, numer aukcji 1154276459 12. Dla Wilkowa 12 fotografia P.Maciuk, numer aukcji 1154276463 13. Dla Wilkowa 13 fotografia M.Skrzeczkowski, numer aukcji 1154276457 14. Dla Wilkowa 14 fotografia M.Woźniak, numer aukcji 1154276444 15. Dla Wilkowa 15 fotografia K.Hejke, numer aukcji 1154276443 16. Dla Wilkowa 16 fotografia P.Mizerski, numer aukcji 1154276450 17. Dla Wilkowa 17 fotografia R.Siek, numer aukcji 1154276445 18. Dla Wilkowa 18 fotografia M.Nasiadka, numer aukcji 1154276462 19. Dla Wilkowa 19 fotografia M.Koczkodaj, numer aukcji 1154276447

Podziel się
Oceń

Komentarze

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama