Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Praca w Straży Granicznej: Nabór w grudniu

Chełm Nadbużański Oddział SG szuka ludzi. Nabór do pracy rozpocznie się w drugiej połowie grudnia.
Praca w Straży Granicznej: Nabór w grudniu
NOSG jest jednym z największych pracodawców w regionie. Tylko w tym roku przyjął ponad 3000 podań o pracę. 220 zostało rozpatrzonych pozytywnie. Oznacza to, że o jeden etat w oddziale ubiega się 13 osób.

Informacja o nowym naborze pojawi się na stronie: www.nadbuzanski.strazgraniczna.pl. Kandydaci mają obowiązek osobiście zgłosić się z dokumentami w terminie uzgodnionym telefonicznie.

- Zainteresowani służbą w Straży Granicznej muszą mieć obywatelstwo polskie, a w dniu przyjęcia do pracy nie mogą mieć więcej niż 35 lat - mówi plut. SG Anna Koszałko-Słomiany z Referatu Prasowego NOSG. - Wymagana jest też nieposzlakowana opinia, niekaralność, co najmniej średnie wykształcenie oraz fizyczna i psychiczna zdolność do pełnienia służby.

Kandydaci muszą się też liczyć ze szczególną dyscypliną oraz dawać rękojmię zachowania tajemnicy służbowej.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama