Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

12-milionowy podróżny odprawiony przez Straż Graniczną

Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej odprawili 12 milionowego podróżnego. Była nim wjeżdżająca do Polski obywatelka Ukrainy.
12-milionowy podróżny odprawiony przez Straż Graniczną
- Jestem bardzo miło zaskoczona i wdzięczna losowi za to wyróżnienie - powiedziała kobieta, odbierając pamiątkową tabliczkę wraz z upominkami. Wręczył ją ppłk SG Andrzej Kaliński, komendant dorohuskiej placówki SG.

Statystyka dotyczy wszystkich przejść granicznych obsługiwanych na terenie województwa lubelskiego przez NOSG.

- Drogowe przejście graniczne w Dorohusku należy do największych - mówi st. chor. SG Dariusz Sienicki, rzecznik komendanta NOSG. Średnio na dobę przekracza tu granicę ok. 9000 podróżnych.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama