Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Must Be The Music półfinał: Eris Is My Homegirl i Natalia Zozula w finale

Półfinał \"Must Be The Music. Tylko Muzyka.\" Do finału przeszły dwa zespoły z województwa lubelskiego: Eris Is My Homegirl z Lublina i Natalia Zozula z Białej Podlaskiej.
Must Be The Music półfinał: Eris Is My Homegirl i Natalia Zozula w finale
Zespół Eris Is My Homegirl wystąpi w finale Mus Be The Music (Materiały zespołu)
"Nasi" w Must Be The Music - udostępnij na Facebook Najwięcej głosów w głosowaniu finałowym uzyskał zespół Eris Is My Homegirl z Lublina. Druga była obdarzona niezwykłym głosem Natalia Zozula z zespołu "Chwilka” w Białej Podlaskiej. Podczas występu lubelska formacja metalowa oraz bialska wokalistka otrzymały od jury komplet pozytywnych ocen na "Tak”. Czterech oryginalnych nastolatków z Lublina zrobiło olbrzymie wrażenie na jurorach. Wokalista z charakterystycznym potężnym głosem i wspaniałe zsynchronizowanie rytmiczne młodych muzyków grających swoje utwory dały efekty. - Czekałam na was całe życie - przyznała Kora Jackowska. - Wokalista charczy jak trzeba - z humorem zaznaczyła Elżbieta Zapendowska. Must Be The Music: Natalia Zozula urzekła jury anielskim głosem - czytaj więcej

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama