Mam Talent 2011 występy na żywo: Zespół Spoko
Zespół Spoko wystąpił jako pierwszy na żywo. Miał trudne zadanie, bowiem w trakcie castingu jurorzy nie byli do nich przekonani. Mieli dużo do udowodnienia i im się to udało.
- jotem
- 22.10.2011 20:28
- Ja powiem jedną rzecz – czaaaaaaaaad! Uwielbiam ten moment, gdy ludziom się daje szansę, a oni robią z tego maksymalny czad - stwierdziła Agnieszka Chylińska.
Niestety mimo pochlebnych opinii jury, zespół Spoko odpadł z programu w głosowaniu widzów.
Zobacz występ Spoko. Wybierz odcinek w tekście:
Data dodania:
22.10.2011 20:28
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze