Dziewczyny z zespołu Mira Art pokazały się w bajkowej aranżacji, zachwyciły jurorów i publiczność. Zatańczyły do równie magicznej piosenki \"Hijo de la luna\".
Jotem
22.10.2011 20:27
Uczestnicy Mam Talent 2011: Mira Art (TVN / 4foto Grzegorz Press)
- To był jeden z najpiękniejszych występów, jakie w życiu widziałem. Jesteście genialne i marzę, abyście wygrały ten program - powiedział Robert Kozyra. Podobnego zdania była Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak - Czekałam na ten występ i nie zawiodłyście mnie - stwierdziła Foremniak.
Zobacz występ uczestnika. Wybierz odcinek w tekście:
Komentarze