Reklama
Zobacz jak pieszy próbuje wymusić odszkodowanie (wideo)
W samochodach coraz częściej montuje się kamery, które nieustannie nagrywają to, co dzieje się na drodze. Ma to m.in. dokumentować wyczyny kierowcy, oraz chronić przed licznymi naciągaczami poruszającymi się po ulicach.
- jotem, Udostępnij na Facebook
- 26.10.2011 15:54

Data dodania:
26.10.2011 15:54
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze