Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

\"Listy do M.\" Nowa polska komedia romantyczna ze Stuhrem (wideo)

Nowa polska komedia romantyczna \"Listy do M.\' wejdzie na ekrany 10 listopada.
W obsadzie, obok Tomasza Karolaka, Pawła Małaszyńskiego i Macieja Stuhra widzowie zobaczą Kasię Zielińską, Agnieszkę Dygant, Romę Gąsiorowską, Katarzynę Bujakiewicz, Piotra Adamczyka, Agnieszkę Wagner i Wojciecha Malajkata. To film, w którym pogubieni życiowo bohaterowie, w jeden wyjątkowy dzień, odkryją, że to, co ich spotkało, to właśnie miłość! Pięć kobiet i pięciu mężczyzn przekona się, że przed miłością i świętami nie da się uciec. – Widz oglądając ten film nie będzie czuł się zażenowany, co niestety często zdarza się w polskim kinie – mówił w TVN24 o "Listach do M.” Tomasz Karolak. Podobnego zdania jest Paweł Małaszyński. – "Listy do M.”, są komedią wyjątkową, dorównującą jakością hollywoodzkim produkcjom. Jak ognia unikam komedii romantycznych, ale gdyby pojawił się na horyzoncie taki scenariusz jak "Kiedy Harry poznał Sally” (Małaszyński grał w warszawskiej scenicznej wersji tego hitu – przyp. red.), albo "Notting Hill”, to wchodzę w to jak w masło, i tak było w przypadku "Listów do M.” – mówi Maciej Stuhr, odtwarzający w filmie główną rolę.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama