Kilka koncertów tegorocznej edycji Open\'er Festival będzie można zobaczyć w Internecie.
łm
28.10.2011 10:46
\"Przeżyjmy to jeszcze raz\" to cykl retransmisji koncertów, które odbyły się na festiwalu Open\'er w Gdyni.
Wczoraj o godz. 20 była Brodka, a w czwartek 3 listopada będzie można zobaczyć koncert Two Door Cinema Club. Kolejne będą we wtorek Pustki.
- Wśród artystów i zespołów, których koncerty planujemy wyemitować do połowy lutego są: Primus, Crystal Fighters, Kate Nash, Abraham Inc., Marcelina, Twilite, Sistars, Paristetris, D4D i The Black Tapes - informują organizatorzy Open\'era.
Retransmisje można oglądać TUTAJ
Komentarze