Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Open\'er 2011: Koncerty w Internecie

Kilka koncertów tegorocznej edycji Open\'er Festival będzie można zobaczyć w Internecie.
\"Przeżyjmy to jeszcze raz\" to cykl retransmisji koncertów, które odbyły się na festiwalu Open\'er w Gdyni. Wczoraj o godz. 20 była Brodka, a w czwartek 3 listopada będzie można zobaczyć koncert Two Door Cinema Club. Kolejne będą we wtorek Pustki. - Wśród artystów i zespołów, których koncerty planujemy wyemitować do połowy lutego są: Primus, Crystal Fighters, Kate Nash, Abraham Inc., Marcelina, Twilite, Sistars, Paristetris, D4D i The Black Tapes - informują organizatorzy Open\'era. Retransmisje można oglądać TUTAJ

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama