Reklama
Mam Talent 2011: Marta Podulka (występ na żywo)
Magda Podulka wygrała 10. odcinek na żywo programu Mam Talent i trafiła finału. Zaśpiewała piosenkę The Moody Blues - Nights in white satin
- jotem
- 06.11.2011 08:50
W trzecim półfinale zaprezentowali się bardzo różni uczestnicy. Zatańczyła grupa Funk Rockass, pojkami zakręcił Tomasz \"Barney\" Piotrowski. Podziwialiśmy także pokaz akrobatyczny w wykonaniu Inki Kalachevskiej, iluzji Rafała Mulki, sztuki walki Pauliny Bieleckiej, a nawet stepowania Beaty Rozmanowskiej.
Wśród wokalistów zmierzyli się ze sobą Kuba Nycz i Marta Podulka. Marta okazała się bezkonkurencyjna.
- Mamy problem. Jesteś niezbyt fair, bo narażasz TVN na koszty. Będą musieli wysłać jurorów \"X Factora\" do laryngologa, bo nie poznali się na twoim głosie - żartował Robert Kozyra.
Małgosia Foremniak nie ukrywała swojego zachwytu występem Marty: - Masz rewelacyjny głos, dla mnie jesteś oceanem możliwości. Brawo!
- Dla mnie zaskakujący wybór piosenki, ale jest tak, że cokolwiek dotkniesz swoim głosem zamieniasz w coś pięknego. Cieszę się, że mogłam cię znów usłyszeć - dodała Agnieszka Chylińska
Data dodania:
06.11.2011 08:50
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze