Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Mam Talent 2011: Paulina Bielecka (występ na żywo)

Paulina Bielecka po swoim występie została okrzyknięta przez jurorów polską Larą Croft. Niestety wojownicze nastawienie i determinacja nie pomogły jej zdobyć Waszych głosów. Paulina odpadła z programu.
Mam Talent 2011: Paulina Bielecka (występ na żywo)
Paulina Bielecka w Mam Talent (TVN)

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama