Amanda Warecka z Lublina zajęła III miejsce w Queen of the Year (zdjęcia)
Amanda Warecka z Lublina w maju została Miss Ziemi Lubelskiej, w sierpniu tryumfowała na wyborach Miss Polski, gdzie została I wicemiss. W miniony weekend w Szanghaju w prestiżowym konkursie Queen Of The Year, w którym startowały reprezentantki 53 państw zajęła III miejsce.
- 07.11.2011 13:29

Powiązane galerie zdjęć:
Reklama
Komentarze