Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Amanda Warecka z Lublina zajęła III miejsce w Queen of the Year (zdjęcia)

Amanda Warecka z Lublina w maju została Miss Ziemi Lubelskiej, w sierpniu tryumfowała na wyborach Miss Polski, gdzie została I wicemiss. W miniony weekend w Szanghaju w prestiżowym konkursie Queen Of The Year, w którym startowały reprezentantki 53 państw zajęła III miejsce.
Amanda Warecka z Lublina zajęła III miejsce w Queen of the Year (zdjęcia)
(Maciej Kaczanowski)

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama