Reklama
Eris Is My Homegirl z Lublina rusza z trasą koncertową
Eris Is My Homegirl z Lublina, to zespół, o którym cała Polska usłyszała we wrześniu
po emisji jednego z odcinków programu \"Must Be The Music”.
- 09.11.2011 14:56
Ostrym gitarowym graniem i wokalistą, który raczej krzyczy niż śpiewa, zachwycili jury, a zwłaszcza Korę Jackowską. W finale walczyli o 100 tys. zł nagrody. Zajęli drugie miejsce. – Liczyliśmy na więcej, ale z tego wyniku też jesteśmy dumni – mówi Ernest Kozłowski, wokalista. – Producent postanowił, że mamy ponownie zagrać piosenkę z eliminacji. Choć nowy utwór był lepszy – dodaje Jacek Moroziewicz, gitarzysta.
Teraz zespół zaczyna koncertować w całej Polsce. – Mamy kilka propozycji nakręcenia profesjonalnego teledysku. Myślę, że zajmiemy się tym po nowym roku – mówi Damian Ekman, menedżer zespołu.
Data dodania:
09.11.2011 14:56
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze