Reklama
Natalia Zozula wśród najlepszej 8 Must Be The Music
Natalia Zozula, uczennica Gimnazjum nr 6 w Białej Podlaskiej podczas eliminacji do \"Must Be The Music” zaczarowała jury arią operową. To otworzyło jej drzwi do półfinału. Tam po raz kolejny urzekła widzów.
- red
- 09.11.2011 14:57
14-latka, która na co dzień śpiewa w zespole \"Chwilka”, dostała się do finału muzycznego show. I choć nie zdobyła głównej nagrody, to i tak można mówić o wielkim sukcesie.
– Dostała się do najlepszej ósemki spośród 10 tys. uczestników castingów! – podkreśla Ireneusz Parafiniuk, który uczy ją śpiewu.
Data dodania:
09.11.2011 14:57
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze