Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Natalia Zozula wśród najlepszej 8 Must Be The Music

Natalia Zozula, uczennica Gimnazjum nr 6 w Białej Podlaskiej podczas eliminacji do \"Must Be The Music” zaczarowała jury arią operową. To otworzyło jej drzwi do półfinału. Tam po raz kolejny urzekła widzów.
14-latka, która na co dzień śpiewa w zespole \"Chwilka”, dostała się do finału muzycznego show. I choć nie zdobyła głównej nagrody, to i tak można mówić o wielkim sukcesie. – Dostała się do najlepszej ósemki spośród 10 tys. uczestników castingów! – podkreśla Ireneusz Parafiniuk, który uczy ją śpiewu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama