Magda Welc nagrała płytę. W sprzedaży od poniedziałku
Zwyciężczyni III edycji programu Mam Talent nagrała album z kolędami. Od 14 listopada będzie można go kupić.
- IZI
- 13.11.2011 12:06
Na debiutanckiej płycie Magdaleny Welc, oprócz tradycyjnych utworów bożonarodzeniowych, znajdziemy również \"Kolędę dla nieobecnych” do muzyki Zbigniewa Preisnera oraz dwie nowe pastorałki przygotowane specjalnie dla młodej wokalistki: \"Sianko na stół” oraz \"Babci zegar”.
Całość dochodu ze sprzedaży płyty przeznaczona jest na cele charytatywne. Krążek jest cegiełką na działalność stypendialną oraz inną aktywność wynikająca z misji i statutu Stowarzyszenia na Rzecz Wpierania Talentów Dziecięcych ART PRO.
Płyta \"Sianko na stół, kolędy i pastorałki” kosztuje około 30 zł.
Data dodania:
13.11.2011 12:06
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze