Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Magda Welc nagrała płytę. W sprzedaży od poniedziałku

Zwyciężczyni III edycji programu Mam Talent nagrała album z kolędami. Od 14 listopada będzie można go kupić.
Na debiutanckiej płycie Magdaleny Welc, oprócz tradycyjnych utworów bożonarodzeniowych, znajdziemy również \"Kolędę dla nieobecnych” do muzyki Zbigniewa Preisnera oraz dwie nowe pastorałki przygotowane specjalnie dla młodej wokalistki: \"Sianko na stół” oraz \"Babci zegar”. Całość dochodu ze sprzedaży płyty przeznaczona jest na cele charytatywne. Krążek jest cegiełką na działalność stypendialną oraz inną aktywność wynikająca z misji i statutu Stowarzyszenia na Rzecz Wpierania Talentów Dziecięcych ART PRO. Płyta \"Sianko na stół, kolędy i pastorałki” kosztuje około 30 zł.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama