Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Mam Talent: Piotr Karpienia (występ na żywo)

Piotr Karpienia zdobył największą liczbę głosów i wygrał 11 odcinek programu Mam Talent. Zaśpiewał utwór U2 - Desire. W finale zmierzy się z ósemką najlepszych uczestników półfinałów.
Na forach internetowych zawrzało. Widzowie piszą, że Mam Talent powoli zamienia się w X Factor, w którym uczestnicy ograniczają się tylko do śpiewania. Ale to właśnie wokalistki i wokaliści dostają najwięcej głosów w programie. Po występie Piotra Karpienia Agnieszka Chylińska rzuciła się w jego ramiona. - W dobie występów wokalistów, którzy bardziej martwią o lakier do paznokci, to ty jesteś dla mnie przedstawicielem starej szkoły męskiego wokalu - powiedziała. - Piotrze, jesteś najwyższej klasy profesjonalistą. Fajnie, że nie skopiowałeś utworu U2. Moim zdaniem jesteś zbyt skromny. Masz talent i masz klasę - dodał Robert Kozyra. - Za to cię bardzo cenię, że dzisiaj tak po prostu stanąłeś na scenie i pokazałeś swoją moc i swoją wrażliwość. To jest twoja wielkość - skromny, ale wielki! - stwierdziła Małgorzata Foremniak. A jak Wam podobał się występ Piotra Karpienia?

Posłuchaj utworu U2 - Desire w wykonaniu Piotra Karpienia


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama