Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kuchenne rewolucje Magdy Gessler w Nałęczowie (wideo)

Zimowa karta w lecie, dania zagęszczone i uperfumowane, brud i tłuszcz. To część problemów, z którymi znana restauratorka Magda Gessler zmierzyła się w restauracji \"Karczma Nałęczowska”. TVN wyemituje program w czwartek 24 listopada.
Karczma działa od trzech lat. Znajduje się w samym centrum Nałęczowa, blisko Parku Zdrojowego i dworca PKS. Dlaczego właściciele zdecydowali się wziąć udział w programie? – Ze względu na mały ruch – tłumaczy Wojciech Słotwiński, który prowadzi lokal razem ze swoją narzeczoną Mariolą. – Potrzebujemy reklamy, bo bez niej w tych ciężkich czasach nie ma mowy o funkcjonowaniu. Stacja TVN nie zdradza szczegółów programu przed jego emisją. W Internecie można jednak znaleźć 30-sekundową zajawkę programu. Widać na niej m.in. jak Gessler po wysypaniu w kuchni ziemniaków z worka łapie się za głowę i krzyczy: \"Ale syf!”. Z opisu odcinka wynika, że personel nie jest zadowolony ze swojej menedżerki, obwiniając ją o złą atmosferę i spadek obrotów. – To jest telewizja i jakaś sensacja musi być – komentuje Słotwiński. Magda Gessler, oprócz potraw kuchni regionalnych i światowych, do menu restauracji wprowadziła także dania z dzika, daniela czy sarny. – Po wizycie Magdy Gessler ruch się poprawił. Liczymy, że po emisji będzie jeszcze większy, bo na 99 proc. jestem pewien, że program wyjdzie dla nas pozytywnie – mówi właściciel Karczmy Nałęczowskiej.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama