Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Nosowska \"O lesie\" dla Natury 2000. Wygraj singiel

Najnowszy teledysk Kasi Nosowskiej z jej ostatniej płyty to \"O lesie\". Zobacz klip i wygraj jeden z singli z utworem.
Nosowska \"O lesie\" dla Natury 2000. Wygraj singiel
Kadr z teledysku \"O lesie\" (YouTube)
"Porzuć miasto i chodź" śpiewa w utworze "O lesie" Kasia Nosowska. Utwór już na albumie brzmiał bardzo ekologicznie. Teraz przyszło tego potwierdzenie, bo wokalistka została ambasadorką kampanii "Natura 2000. Poczuj to!". Utwór nie powstał jednak na zamówienie akcji organizowanej przez Generalną Dyrekcję Ochrony Środowiska. Jak się okazuje, pierwotnie bardziej chodziło o seks, niż przyrodę. – Pisząc tekst, myślałam, jak w sposób niebanalny i niewulgarny podjąć temat silnego przyciągania się dwojga ludzi na poziomie erotycznym. Kontakt z przyrodą jest dla mnie szalenie istotny, czuję się prawdziwie oszołomiona jej urodą i pewnie dlatego pożądanie i namiętność opisałam, używając porównań i przenośni czerpanych garściami wprost z lasu - mówi Kasia Nosowska. Zdjęcia do teledysku kręcono m.in. w Kampinoskim Parku Narodowym oraz Białowieskim Parku Narodowym.
A my mamy dla Was pięć singli z utworem "O lesie". Żeby otrzymać jeden z nich wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jaki tytuł nosi ostatni album Kasi Nosowskiej? Na odpowiedzi wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem czekamy pod adresem e-maila: online@dziennikwschodni.pl Konkurs już rozstrzygnięty. Dziękujemy wszystkim za udział.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama