Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kozidrak zrezygnowała z \"Bitwy na głosy\". Przez Górniak

Beata Kozidrak nie będzie jurorem w telewizyjnym show \"Bitwa na głosy\". Gwiazda z Lublina zrezygnowała z zawrotnej gaży, jaką proponowała jej TVP.
To nie wynagrodzenie były problemem dla artystki. Jak podaje \"Fakt\" liderka Bajmu odmówiła producentom, gdy dowiedziała się, że w programie wystąpi Edyta Górniak. - Beacie nie podobało się, że miałaby być \"drugą\" gwiazdą. Wszyscy robili szum wokół Górniak . Prywatnie Beata ją bardzo lubi i szanuje. Jednak zawsze występuje jako gwiazda i nie chciała konkurencji - powiedziała gazecie osoba z otoczenia wokalistki. Beata Kozidrak mogła zarobić w \"Bitwie na głosy\" 350 tys. zł. Ile zarobią gwiazdy \"Bitwy na głosy\": Monika Kuszyńska - 60 tys. Ryszard Rynkowski - 110 tys. Edyta Górniak - 350 tys. Mezo - 80 tys. Janusz Panasewicz - 300 tys. Kamil Bednarek - 80 tys. Sistars, czyli Natalia i Paulina Przybysz - 60 tys. Natalia Kukulska - 300 tys. Bajm: Nie było propozycji udziału w programie - W związku z nieprawdziwą informacją pojawiającą się w mediach odnośnie odmowy udziału Beaty Kozidrak w programie „Bitwa na głosy” czujemy się w obowiązku poinformować, iż nigdy nie otrzymaliśmy żadnej propozycji ze strony producentów ww. programu. Beata Kozidrak wraz z zespołem Bajm aktualnie kończą pracę nad najnowszą płytą, która ukaże się 21 marca br. i cała jej uwaga skupiona jest właśnie na tym projekcie i serii planowanych koncertów - napisał na Facebooku menedżer Bajmu Andrzej Pietras.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama